
Gewoon zoals verwacht, enkel geen invalide parkeerplaats voor de deur, zeer vervelend
Zeer goed, maar online afspraak maken is niet mogelijk.
Zeer goed
Ik heb een hele goede ervaring met deze tandartsenpratijk. Top behandeling.
Er was bij binnenkomst in de behandelkamer weinig contact, er werd meer gecommandeerd (hier met dit je mond spoelen en ook weer in het bekertje uitspugen). Verder werd het werk naar mijn idee wel goed gedaan, het mag van mij wat vriendelijker.
Lief zorgzaam luisterde oor. Warm en heel goed
Vriendelijk ontvangst bij de balie, zeer vriendelijk ontvangst door assistente. Prima tandarts. Was alleen voor controle dus ik kan er niet heel veel over zeggen. Alleen jammer dat hij zich niet even voorstelde. Jonge tandarts, dus misschien nog een beetje onwennig daar in. Verder prima tandarts, vriendelijke jongeman. Neemt de patiënt serieus.
Ben tevreden
Geweldige tandarts die weet wat hij doet. Tijdens de behandeling geen last gehad.
Toen ik belde kon ik al de volgende dag terecht
Korte wachttijd en vriendelijke medewerkers
Kreeg eerst een kaak foto moest daarna door naar kamer 2. Ik zei ik kom voor controle waarvoor deze foto? Ja doen we iedere 10 jaar ??? Nog nooit gehad en ik kom al jaren bij jullie. Geen uitleg of niets vooraf. Ik lig in de stoel dus ik zeg bij wie ben ik nu bij de tandarts of wat. Oh zegt ze ik ben de assistente. Werden mijn tanden tandsteen vrij gemaakt. Duurde wel 20 minuten of zo. Ze bleef doorgaan. Daarna heb ik de tandarts 2 minuten gezien of zo. Vond t een hele rare ervaring. Tandarts was aardig hoor maar heel vreemd allemaal.
Deze keer ben ik geholpen door een aardige dame, ze legt alles goed uit. Mijn zoontje moest voor de eerste keer foto's van zijn gebit laten maken, dit vond hij heel spannend. Deze dame kreeg hem rustig en zorgde voor een goede foto.
Uw informatie op de website ('Over Tandartspraktijk Nijverheidssingel) is niet meer up-to-date. Ik kwam aan op de praktijk nadat ik mijn fiets voor de deur op slot had gezet. Fijn te weten dat er nu ook parkeerplaatsen voor auto's zijn, tegen betaling. Ik was graag met de auto gekomen vanwege het slechte weer. Flink natgeregend, er was geen kapstok noch spiegel aanwezig en mocht alle telefonische communicatie met de clientèle aanhoren. Hoeft van mij niet. De behandeling was goed en vlot. Ook het maken van een online-afspraak gaat doeltreffend.
Het was goed en duidelijk
Super fijn dat ik een reminder kreeg via de telefoon voor een controle afspraak en ook super fijn dat ik die 1 dag van te voren nog kon verlaten qua tijd. Het is alleen heel jammer dat ik ineens een andere tandarts krijg zonder daar van te voren over te zijn ingelicht. Blijkbaar werkt mijn vorige tandarts daar niet meer. Het voelde zeker niet als een warm welkom; vriendelijkheid spatte er helemaal niet vanaf. De assistente had er ondanks mondkapje zichtbaar geen zin in. Eenmaal op de stoel kon ik de tandarts bijna niet verstaan en kon er uit opmaken na 1 minuut dat ik 2 gaatjes zou hebben en dat er foto’s gemaakt moesten worden. Sorry maar ik ga opzoek naar een andere tandarts.
was gewoon goed behandeld en goede uitleg gekregen
goede samenwerking van tandarts en assistente
Op tijd op de afspraak komen en dan vervolgens op tijd beginnen is prima geregeld. Ik vind het alleen jammer dat de beide receptionistes het zo druk aan de telefoon hebben, dat ze mij maar amper te woord kunnen staan, als ik aangeef dat ik een afspraak heb. Echt superkort dus. En dat vind ik niet fijn.
De behandeling ging prima en snel
Alleen jammer dat er niet verteld werd waar ik mijn mond. Ee moest spoelen voordat ik de behandelkamer binnen ging.
Goed en binnen afspraak geholpen
.
Vriendelijke,veilig,vertrouwd
Slecht
Nijverheidssingel 319
4811 ZW [email protected]
Johan Tolsma en Hans van Erp kennen elkaar van de Universiteit voor Tandheelkunde in Groningen, waar zij beiden zijn afgestudeerd. In 1985 beginnen zij samen een tweemanspraktijk aan de Acaciastraat te Breda. Na 20 jaar werd het pand echter te klein en sinds 2003 is onze praktijk gevestigd aan de Nijverheidssingel 319 in Breda. Na een recente verbouwing beschikken we over zeven volledig ingerichte behandelkamers. Na binnenkomst dient u zich even te melden aan de balie waarna u kunt plaatsnemen in de wachtkamer. Momenteel werken er een aantal tandartsen binnen deze praktijk: Johan Tolsma, Marina Llorente Garcia, Desi Gercheva en Tamir Ordeman. Desi is gespecialiseerd in kroon en brugwerk en
Bij Colosseum Dental Benelux willen we iedereen de mogelijkheid geven op een gezond en gelukkig leven. En daarom focussen we juist op onze langetermijnvisie. Wij willen een partner zijn voor onze patiënten en onze medewerkers; in iedere levensfase met de daarbij behorende behoeftes.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.