
Als zeer tevreden
Mijn schadezaak duurde ruim 10 jaar (!). In die tijd switchte ik van Pals Groep (nu BrandMR) naar Ace. Mijn ervaring: het maakt helemaal niet uit welke advocaat je neemt. Websites verkondigen mooie woorden over het wegnemen van (financiële) zorgen, over heldere communicatie, over het bieden van een luisterend oor, over het leveren van maatwerk: in praktijk komt er niets van terecht. Bevoorschotting? Werd niet op gelet, ik moest er zelf steeds weer achteraan. Een luisterend oor? Niets van gemerkt. Maatwerk? Alles wat niet in standaardprocedures past wordt niet gedaan. Communicatie? Als ik een mail stuurde, moest ik er minstens drie herinneringen achteraan sturen. Pas wanneer ik in de derde herinnering boos werd, kreeg ik eindelijk een reactie van Ace, en deden ze vooral verongelijkt over mijn woordkeus. De vragen uit de oorspronkelijke mail bleven goeddeels onbeantwoord. De weinige keren dat er sprake was van snelheid, was wanneer de verzekeraar mij nodig had voor een onderzoek. Dan kreeg ik een bericht van Ace waar ik binnen één dag op moest reageren. Dat zegt genoeg: Ace geeft niets om haar cliënten en het zelfinzicht daarover is nul. Cliënten zijn lijdend voorwerp. Ik ben tien jaar lang bezig geweest om letselschadespecialisten aan te zwengelen. Uit zichzelf doen ze niets. Dat mijn schadezaak werd afgerond kwam doordat ik in het laatste gesprek met verzekeraar flink van leer getrokken ben tegen zowel verzekeraar als mijn advocaat. Daarna was het in drie maanden geregeld. De meeste steun in dit proces heb ik ondervonden van de tussenpersoon van Cordaet, die nota bene namens de verzekeraar aanschoof. Een letselschadespecialist: in sommige gevallen moet je wel, maar er is er geen een die ik aan zou kunnen raden. Het is een branche waar eens een goed team onderzoeksjournalisten doorheen zou moeten bezemen.
Heel goed
Bedrijfsnaam | Carwash Hans autoglans |
Het duurde heel lang voordat de zaak werd afgehandeld door de tegenpartij Nat Nederlanden
Bedrijfsnaam | Botter-Ramerman |
De gesprekken zijn zeer goed verlopen
Bedrijfsnaam | Stroeve |
Goede begeleiding welke wij als zeer prettig hebben ervaren, zo belangrijk is als je in een zware situatie komt. Vooral in de beginperiode was het als een soort van "houvast". Laagdrempelig. Tussendoor regelmatig kontakt, per telefoon of per mail. Met regelmaat een update. Wouter leefde mee en gaf ons goede adviezen. Tijdens ons afrondende persoonlijke gesprek is er heel goed meegedacht hoe Jarmo ( zoon ) het beste er uit zo komen ri de toekomst. Onze grote waardering, voor deze jaren begeleiding/ samenwerking.
In deze bijzondere zaak ons zeer gesteund gevoeld in het bijstaan gedurende de gehele rechtsgang. Met een sociaal hart voor onze casus omdat er (denk ik) vooral kosten zijn gemaakt. Succesvolle uitkomst voor wat betreft de rechterlijke uitspraken. We voelden ons gehoord en er was een goede onderlinge communicatie mbt informatievoorziening vanuit het kantoor, afstemming en overleg. Dat is voor ons heel waardevol geweest in deze zeer ernstige zaak met de nodige media-aandacht en persoonlijke impact. Heel hartelijk dank, ook namens Dorieke, voor het ons bijstaan. Met vriendelijke groet + een mooi weekend toegewenst, Freek Laban.
Bedrijfsnaam | Laban |
Ik kon altijd makkelijk contact opnemen met mijn advocaat. Kreeg altijd goede uitleg over hoe het ervoor stond en wat ik nu het beste kon doen. Kon altijd bij hem terecht met eventuele vragen. Kortom een goede ervaring.
Altijd goed en duidelijk contact gehad, erg goed geholpen. Het dossier is na een tijdje overgenomen maar daar heb ik vrij weinig van gemerkt. Het contact is namelijk met iedereen altijd goed geweest. Erg behulpzame en kundige mensen werken hier.
Altijd goed op de hoogte gehouden ook nog ver na de tijd van de zittingen. Eeg tevreden zou het iedereen aanraden!
Dhr. van der Meulen is een zeer prettige man, die zijn afspraken nakomt en er alles aan heeft gedaan om mij te ondersteunen in de zaak.
Drie jaar geleden heb ik een ongeluk gehad en ben in contact gekomen met ace letselschade advocaten. Drie jaar heeft Wouter van der Meulen mij nagestaan en mij op een fantastische manier geholpen. Niets was teveel, en Wouter nam altijd alle tijd voor mij. Zeer deskundig en professioneel goede adviezen, meedenkend, vriendelijke, behoorlijk hulpzaam, en op alle vlakken zich behoorlijk ingezet voor mij. Het is gewoon een goede vriend geworden. Ik kan iedereen ACE aanbevelen. Dankjewel voor alles Wouter van der Meulen. Met vriendelijke groet Frank
In mei 2020 een zeer zwaar motorongeval gehad. Na enkele weken en nog in het revalidatiecentrum al met ACE in contact gekomen en die hebben alle zorgen betreffende de verzekering vakkundig opgepakt. Uiteindelijk heeft afhandeling van mijn zaak ruim 4 jaar geduurd, helaas grotendeels door een langzaam herstel. De zaak is naar mijn idee netjes en vakkundig door tussenkomst van ACE heel goed afgehandeld met de verzekering.
mijn advocaat kwam zeer professioneel en vriendelijk over. Het vertrouwen was er vanaf begin. Heeft in duidelijke bewoordingen aangegeven hoe alles zou gaan verlopen. Tenslotte zoals door advocaat was ingeschat ook gebeurd.
Dian heeft ons weer goed geholpen. Helaas moesten wij Dian weer vragen voor hulp. Maar het is goed afgelopen en afgerond. Dank!
Er was aandacht voor mijn verhaal en begrip voor de situatie. Er is me duidelijk uitgelegd wat de mogelijkheden waren en hoe het proces zou verlopen. Ik ben hierin erg goed begeleid en ontzorgd.
Er werd vlot en duidelijk gecommuniceerd op prettige wijze. Professionele uitstraling.
Voelde mij altijd gehoord en ben goed geholpen. Het contact verliep soepel en laagdrempelig wat ik erg fijn vond.
Zeer goede communicatie met Diana Dijkstra gehad in onze ogen duurde het allemaal wat lang maar kon ook niet anders want alles liep langs zoveel kanalen. Maar jullie kantoor is beslist aan te raden als je hulp nodig hebt.
Wij zijn een lange periode op een professionele en persoonlijke wijze bijgestaan door mevrouw Jeekel. Zij gaf ons vertrouwen gedurende het hele proces. Haar betrokkenheid, deskundigheid en de persoonlijke benadering hebben wij als zeer prettig ervaren.
Dian heeft iedere keer uitstekend uitgelegd hoe het proces ervoor stond en heeft tussentijds ook terugkoppelingen verzorgd. Het duurde alles bij elkaar anderhalf jaar voordat er een uitkomst was, maar het resultaat was goed. Ze heeft erg haar best gedaan om voor mij een passende regeling getroffen te krijgen.
Zeer prettige en fijne advocaat aan gehad.
Vriendelijk. Duidelijk. Doortastend. Werd goed op de hoogte gehouden. Top Vakmanschap.
Zeer tevreden wat ze voor mij heeft gedaan en bedank haar voor haar inzet.
Ik heb het contact met de advocaat als zeer prettig ervaren. Er was regelmatig contact, zowel telefonisch als persoonlijk als per mail. Zeer vriendelijk en behulpzaam.
Thorbeckegracht 15
8011 VL Zwolle
Meer weten over hoe de reviews worden verzameld en worden gecontroleerd op echtheid? Ga dan naar onze website en klik onderin de footer op: “hoe worden reviews gecontroleerd op echtheid?”
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.