Onze ervaring is niet goed met Saman Groep. Ze zijn meerdere malen langs geweest. Verkeerd aangesloten, niet werkende producten. Verkeerde producten aangesloten. ( onnodig! ) Monteurs die niet weten wat ze doen.. uiteindelijk na meerdere malen langs te komen is het nog altijd niet in orde! Er zijn producten aangesloten geweest, die ze vervolgens weer mee terug hebben genomen en waar we toch de rekening van hebben moeten betalen. Ronduit belachelijk! Puntje bij paaltje voor alles betaald en nog werkt niet alles.
| Bedrijfsnaam |
nadat ik had gebeld ben ik binnen 15 minuten door een monteur terug gebeld
| Bedrijfsnaam |
Airco verwarmt niet. 29-11-2021 Saman gebeld. 9-12-2021 Monteur komt 2 uur te laat, apparaat werkt volgens hem goed na resetten, er wordt niet naar de oorzaak gekeken . 9-12-2021 apparaat valt s 'avonds na 30 minuten weer in storing. Nieuwe afspraak gemaakt, kan pas 25-1-2022. 25-1-2022 monteur komt 1/2 uur te laat. Monteur doet allerlei metingen maar komt er niet uit. Sjoerd van der Veen 4873 cs nr 1 de klacht wordt door verwezen naar Daikin. 26-1-2022 Daikin monteur komt ruim op tijd(aan het begin van de venstertijd) Monteur bekijkt de binnen unit raadpleegt wat info, doet wat testjes wat tijd in beslag neemt, opent de binnen unit en ziet dat de temperatuursensor los hangt. Nadat de sensor is teruggeplaatst werk airco weer zo als het hoort. Na een aantal tijdrovende controle testjes is de monteur vertrokken. EINDELIJK GOED GEREPAREERD En wij hebben nu eindelijk weer een verwarmde slaapkamer. Dit alles bij elkaar heeft mij 1 vrije dag en 2 vrije ochtenden gekost. Wel trouwens 2 maanden service kosten betaald. Als tegemoetkoming zou ik het waarderen dat de garantie termijn met 2 maanden verlengd zou worden en 2 maanden servicekosten korting.
| Bedrijfsnaam |
De monteur die hier was is een goede vakman, wist precies wat er aan de hand was en loste het snel op. Duurde wel 3 weken nadat ik probleem gemeld had. Telefonisch contact is een probleem, na 15 minuten aan de beurt en dan er gelijk uitgeknikkerd worden is niet fijn.
| Bedrijfsnaam |
Goede uitleg werking en advies instellingen m.b.t. de Etwist thermostaat.
| Bedrijfsnaam |
ze proberen ons zo goed mogelijk te helpen om tot een oplossing te komen .
| Bedrijfsnaam |
Zeer prettige ervaring, beleefd en netjes. Het werk ging super goed , en is netjes afgeleverd. Alle verpakkingen ect. zijn mee terug genomen. Kunnen er weer jaren tegen aan mede door Saman. Durf jullie met een gerust hart aan te bevelen bij andere mensen. Met vriendelijke groet, Ger Duchateau
| Bedrijfsnaam |
wij zijn goed voorgelicht en de uitvoering was prima. fijne mensen.
Allereerst omdat de app in het Engels is. Te laat aanwezig , zonder berichtgeving. Afwerking onvoldoende.
| Bedrijfsnaam | Saman Groep |
Beste Alex, Bedankt voor uw review. Vervelend om te lezen dat u niet tevreden bent. Helaas kunnen wij de app niet veranderen dat hij in het Engels is. Wij vinden het vervelend dat wij te laat aanwezig bij u waren en dat u hierover geen berichtgeving heeft gekregen. Wij zullen uw feedback meenemen naar de afdeling zonnepanelen. Energieke Groet, Saman Groep
goede voorlichting door verkoper en keurig geinstalleerd en uitgelegd door monteur
| Bedrijfsnaam |
Vanaf het eerste intakegesprek tot aan de installatie aan toe, prima service ontvangen. Zeer goed geadviseerd en geholpen door Dirk van de verkoop en de installatie is door monteur Don uitstekend uitgevoerd....dikke pluim!!!
| Bedrijfsnaam |
Advisering door Jeres prima! Installatie door Don prima!
| Bedrijfsnaam |
Zeer snelle oplossing voor probleem met CV ketel.
| Bedrijfsnaam |
Prima service
| Bedrijfsnaam |
had veel verwacht van het nakijken van de panelen had me druk gemaakt maar het viel reuze mee alles uitgevoerd zoals het hoorde en geen rommel gemaakt ben er blij mee
| Bedrijfsnaam |
Inspectie en inleidende bespreking leiden tot en duidelijk beeld zoals dat uit bezichtiging en informatie naar voren kwam. Aangezien werk in vochtige kruipruimte van installatiedelen, welke 45 jaar in bedrijf waren geweest, moeilijke inschatting van totale werkomvang. Nadrukkelijke afspraak om "naar bevind van zaken " tijdens de uitvoering tot een acceptabel resultaat te komen. Bij de uitvoering bleek ingeschatte benodigde materiaal en mankracht correct voorbereid. Het resultaat was voortvarend met de juiste kwaliteit bereikt.
| Bedrijfsnaam |
Het zat wat tegen qua weersomstandigheden. Net personeel. Plaatsing panelen had ik iets anders op het dak gewild dan nu geplaatst.
Beste Ed, Hartelijk dank voor uw review. Helaas zijn wij soms afhankelijk van de weersomstandigheden, fijn om te lezen dat de panelen wel bij u geïnstalleerd konden worden! Indien u hier nog graag contact over zou willen hebben, bent u van harte welkom om met ons contact op te nemen. Wij wensen u een prettige dag! Met energieke groet, Saman Groep
Allereerst een slechte communicatie wanneer de zonnepanelen worden gelegd. Toen eenmaal de datum was afgesproken kwamen ze ipv 8 uur 10 uur. Uiteindelijk duurde het geen 2 dagen maar een week. Toen ze eenmaal binnen de electronische apparatuur moesten komen aansluiten kreeg ik geen reactie wanneer het zou gebeuren. Totdat ik na 3 keer gevraagd had, werd me meegedeeld dat ik over 2 dagen iemand kon verwachten..... Deze monteurs waren wel vakkundig en vriendelijk en hebben hun project netjes afgerond!
Beste Sluisweg, Hartelijk dank voor uw feedback. Vervelend om te lezen dat u niet tevreden bent over de Saman Groep en dat het installatie traject niet soepel is verlopen. Dit is uiteraard niet hoe wij willen werken. Wij zullen uw inhoudelijke opmerkingen delen met de teamleider van de afdeling zonnepanelen en mijn collega zal contact met u opnemen. Ondanks de onprettige ervaring hopen wij wel op een mooie opbrengst van uw zonnepanelen installatie! Met energieke groet, Saman Groep
Goed contact over de mogelijkheden en vaardige monteurs.
| Bedrijfsnaam | Koelman |
Beste JBH, Hartelijk dank voor uw review. Fijn om te lezen dat u tevreden bent over de verleende service en levering van ons product. Wij wensen u veel plezier toe met de installatie en hopen u nog eens van dienst te kunnen zijn. Met zonnige groet, Saman Groep
De Samanmedewerkers die bij mij zonnepanelen hebben geplaatst blinken uit in vakkundigheid en klantgerichtheid. Dit betreft zowel de monteurs (ik noem graag met name: Ricardo en Michael) als degenen die de planning maken en de klant te woord staan. Ondanks uitval door ziekte zijn de bestelde zonnepanelen keurig op tijd geplaatst, verliep de communicatie prima, en zijn de resterende probleempjes goed opgelost.
Beste Frank, Hartelijk dank voor uw mooie review! Leuk om te lezen dat u zo enthousiast bent over het uitgevoerde werk en de collega's waar mee u contact heeft gehad. Fijn om te lezen dat het werk netjes is afgeleverd en alles goed werkt. Wij hopen u in de toekomst nogmaals van dienst te kunnen zijn. Een fijne dag gewenst. Met zonnige groet, Saman Groep
Storing op adequate manier snel verholpen.
| Bedrijfsnaam |
behulpzaam medewerker en heel vriendelijk, helaas was mijn man geen ervaring met computer en ik was op mijn werk dus hij had weinig mee gekregen van de uitleg.
Beste Vos, We zijn blij om te lezen dat we u zo goed van dienst konden zijn. We hopen u graag in de toekomst nog eens te kunnen helpen. Nog een fijne dag gewenst. Met vriendelijke Groet, Saman Groep
De demontage van oude situatie en montage van nieuwe cv ketel is prima gedaan door monteur Volkert. Alles goed uitgelegd en alles netjes opgeruimd.
| Bedrijfsnaam |
doordat er geen sensor in jullie voorraad was heb ik 5 weken op kantoor in de kou gezeten. moeten verwarmen met elektrische kachels over de warmtepomp van mijn huis niets dan lof. die werkt naar behoren.
| Bedrijfsnaam |
vriendelijke monteur alles netjes gedaan en netjes achter gelaten
| Bedrijfsnaam |
Gouwepoort 1
4301 RZ Zierikzee
De energietransitie is één van de grootste maatschappelijke opgaven, maar wij begrijpen dat jouw wooncomfort net zo belangrijk is. Bij de Saman Groep combineren wij beide aspecten in ons aanbod en zijn ze ook op de lange termijn voordeliger. De slimme keuze dus! Een persoonlijke aanpak is voor ons de sleutel van een succesvolle samenwerking. Of het nu gaat om een warmtepomp, airco of zonnepanelen, het begint met het juiste advies. Geen situatie is hetzelfde en daarom bieden we persoonlijke begeleiding die aansluit bij jouw behoeften. Met onze A-merk producten en vakkundige installateurs is duurzaam comfort ook voor jou zo geregeld! ✓ Al ruim 100 jaar ervaring ✓ Al 60.000 klanten gingen jou voor ✓ 24/7 support en storingsdienst ✓ Altijd een vestiging bij jou in de buurt
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.