-
| Bedrijfsnaam |
Snel en correct werk afgeleverd door deskundig en vriendelijk personeel.
After sales ziu beter kunnen. Klachtafhandeling laat op zich wachten
| Bedrijfsnaam |
Ik ga er van uit dat de door SAMAN geinstalleerde CV ketel geschikt is voor hoog calorisch gas, zoals per 1 januari 2017 bij wet verplicht is gesteld. Overigens mijn waardering voor uw monteur Ayas
| Bedrijfsnaam |
goed geholpen met deskundig advies
| Bedrijfsnaam |
De dienstverlening was uitstekend, alleen jammer dat er zz'n lange tijd is tussen opdracht (augustus) en uitvoeiring (januari)
Geweldig
| Bedrijfsnaam |
ondanks harde wind en hoogte van dak prima werk geleverd. Twee dagen later zware storm. Niets gebeurd. Dus goed bevestigd.
Prima ervaring vanaf eerste telefoongesprek tot en met plaatsen van zonnepanelen
-
| Bedrijfsnaam |
Ik heb geen op of aanmerkingen alles is perfect dank hier voor
Het antwoord is nee, omdat ik de mensen wel vertel over mijn ervaring. Maar ze moeten er zelf voor kiezen!
| Bedrijfsnaam |
-
| Bedrijfsnaam |
Nette service, sneller levering en eerlijk tijdens het intake gesprek en het advies over de aanschaf van de panelen en de manier waarop deze werken. heel duidelijk allemaal.
De planning van de werkzaamheden is niet op elkaar afgestemd (met verschillende afdelingen) ook waren de monteurs niet goed geinformeerd over het leg plan. Daarnaast wordt er niet volgens ARBO norm gewerkt.
Hoor alleen positieve berichten over dit bedrijf. Enigste minpunt is dat er niet verteld wordt dat je een malig aanslag krijgt over je BTW bedrag
Prettige contacten via mail en bij bezoek aan vestiging in Zierikzee. Duidelijk advies en keurige oplevering. Misschien dat de post Arbeid wat meer gespecificeerd kan worden. Is in verhouding tot de tijd die men bezig is met de montage redelijk hoge post, ook als reistijd als werktijd meegerekend wordt.
heb de indruk gekregen dat er veel te weinig panelen gelegd zijn ten opzichte van de behoefte verkeerde voorlichting
Behalve kantoor goede service
| Bedrijfsnaam |
We hebben de panelen zelf geïnstalleerd. Alles prima alleen viel het tegen telefonisch contact te hebben met de adviseur.
Goede uitleg vriendelijk mensen
Zeer beleefde mensen. Doen goed hun best om alles goed uit te voeren en komen gemaakte afspraken na. Alles wordt netjes opgeruimd achtergelaten. Kortom een prettige ervaring.
| Bedrijfsnaam |
Gouwepoort 1
4301 RZ Zierikzee
De energietransitie is één van de grootste maatschappelijke opgaven, maar wij begrijpen dat jouw wooncomfort net zo belangrijk is. Bij de Saman Groep combineren wij beide aspecten in ons aanbod en zijn ze ook op de lange termijn voordeliger. De slimme keuze dus! Een persoonlijke aanpak is voor ons de sleutel van een succesvolle samenwerking. Of het nu gaat om een warmtepomp, airco of zonnepanelen, het begint met het juiste advies. Geen situatie is hetzelfde en daarom bieden we persoonlijke begeleiding die aansluit bij jouw behoeften. Met onze A-merk producten en vakkundige installateurs is duurzaam comfort ook voor jou zo geregeld! ✓ Al ruim 100 jaar ervaring ✓ Al 60.000 klanten gingen jou voor ✓ 24/7 support en storingsdienst ✓ Altijd een vestiging bij jou in de buurt
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.