Professioneel
| Bedrijfsnaam |
De eerste ontmoeting liep wat stroef. we waren ons aan het oriënteren en werd weinig tijd vrijgemaakt voor uitleg. later wisten we wat we precies wilde en toen kregen over dat product goede uitleg. de prijs was concurrerend. afspraak maken ging prima. na bestelling was kleine aanpassing van product geen probleem. uitvoering prima. vakkundige mensen. thermostaat had de leverancier wat later opgestuurd. er is er tijdelijk 1 van Saman opgezet zodat alles wel netjes werkt.
| Bedrijfsnaam |
Er was geen tekening gemaakt hoe de zonnepanelen over de daken verdeeld moesten worden. Daardoor moesten de eerste panelen overnieuw geplaatst worden omdat het eerst niet bleek te passen. Het project liep daardoor uit, toen moesten de werklui ergens anders heen en moesten we weer drie weken wachten. Verder veel problemen met de omvormers. Bij 5 van de 14 huizen deden ze het niet of heel even. Je moet dan weken wachten op een gerepareerde omvormer. Slechte communicatie. Momenteel zijn er nog steeds drie omvormers die niet werken.
| Bedrijfsnaam | Popkensburg |
Afspraken die met de verkoper waren afgesproken ,waren verkeerd door gegeven naar de uitvoerdende monteurs.Toen ze bij ons kwamen om de zonnepanelen te plaatsen hadden ze een ander legplan bij hun dan dat eerder was overeen gekomen.Na een gesprek met monteurs hebben ze uiteindelijk de panelen gelegd zoals wij het wilden,en is alles uitstekend afgewerkt.De aansluiting met de omvormer is een dag later gedaan ,en de uitlezing via de app heeft daarna 4 dagen gewerkt,en is toen gestopt.Maar Saman heeft daarna niet genoeg inspanning gedaan om dit in orde temaken
zie hierboven
Zie boven
| Bedrijfsnaam | Bommeljé - Heijt |
Na mijn eerste contact met mijn adviseur zijn er verschillende zaken fout gegaan waardoor de panelen weken later op het dak lagen. Terwijl ik wel alles gelijk verwerkte en retour zond, bleef het ergens liggen. Vervolgens bellen, doorverbinden, terugbellen. Mails sturen waar niet op wordt gereageerd. Pas bij het betalen van de factuur kwam men in actie. Na 3 facturen stond mijn adres en postcode goed!!! Dat was dan wel een teleur stelling, maar de panelen en werking is prima.
Er ging veel mis! Helaas. Goede verhalen gehoord, maar vrees dat Saman uit zijn jasje groeit. De levertijd werd ineens een maand later, de aansluiting is niet goed afgemaakt, personeel aan de telefoon belooft vanalles en legt probleem bij klant neer. Kortom geen goede ervaringen helaas!
Monteur kwam veel te laat op de gemaakte afspraak , en er is ook niet even gebeld of zo . We waren wel verbaasd dat er beloofd is dat het garantie zou zijn en dat er toch een rekening kwam . Ook de "start" kosten zijn fors , waardoor een klein karweitje ( ca 45") uiteindelijk nog best geld kost . Qua vakmanschap is er niets op, aan te merken , qua proffesionaliteit bij aflevering zijn er verschillende dingen aan te merken welke wij geventileerd hebben naar jullie en er is beloofd dat dit opgepakt zou worden .
| Bedrijfsnaam |
De omvormer zou worden vervangen door een SMA en er hangt wederom een Omnik De zonnepalen zijn gereinigd ? Geen idee, het is gedaan bij afwezigheid, geen kaartje oid in de bus, dus tja is het gebeurd ?
| Bedrijfsnaam |
Overzichtelijke offerte. Sneller zonnepanelen kunnen plaatsen als verwacht. Afwerking wat minder.
Het advies- en offertetraject was uitstekend. De leveringstijd na acceptatie offerte was redelijk. De monteurs waren ervaren en nuchtere mensen die ook de tijd namen om vragen te beantwoorden. De rommel (verpakking, oude ketel, verbruikte materialen) werd keurig opgeruimd. Afgesloten met een korte instructie. De stooklijn bleek standaard ingesteld (weersafhandelijk) en in ons geval veel te hoog te staan waardoor het volgende dag veel te warm was. Na melding belde de monteur om het probleem via bedieningspaneel samen op te lossen. Alles werkte nadien naar behoren met een constante temperatuur. Het nazenden van een onderdeel gebeurde pas na een rappel. Na enige weken werd de buitentemperatuur hoger en hoor je alleen het binnendeel nog draaien. Op dat moment zou een nazorg belletje heel handig zijn. Maar die kwam niet dus zelf maar uitzoeken en uiteindelijk gevonden hoe de warmtepomp uit te schakelen en het warmwater aan te laten. De nazorg kan dus beter.
| Bedrijfsnaam |
ER WERD GOED WERK GELEVERD
| Bedrijfsnaam | HART |
Ik heb 40 zonnepanelen, op 3 mei is 2e optimiser vervangen.Op 20 mei gebeld dat er opnieuw en optimmer defect was (3e defect is 15% in 2,5 jaar!). Ik heb inmiddels 4x gebeld en iedere keer wordt een terugbel afspraak gemaakt, maar er wordt niet terug gebeld. Nu 3 weken verder en nog geen resultaat! Recent onderblokken CV radiatoren en thermostaat kranen vervangen, ook hier problemen. Nota onjuist en 2 radiatoren worden niet meer warm, zie ook mailwisseling hierover.
| Bedrijfsnaam |
personeel vriendelijk. maar op mijn mail dat de storing niet is verholpen krijg ik weinig reactie. heb wel rekening betaald!
| Bedrijfsnaam |
Veel administratieve slordigheden en fouten. Onduidelijke communicatie en gebrekkige vastlegging afspraken. Na de installatie volledig aan mijn lot overgelaten. Niet gecontroleerd of alles werkte en alleen een mail gekregen hoe te registreren en verder moest ik het maar uitzoeken. Verdeler bleek defect te zijn, wat ik zelf ontdekte. begin mei begonnen en na 2 maanden nog geen zonneenergie. Al met al erg matig.
Monteurs hebben alles prima gedaan. Helaas werden de panelen niet geplaatst op de afgesproken dag omdat er die dag bij een andere klant blijkbaar iets fout gegaan was. De afspraak wilde men toen ongeveer een maand uitstellen. Pas toen wij veel bezwaren opperden, werd een afspraak tien dagen na de oorspronkelijke datum geprikt. Dit is toen ook inderdaad gebeurd.
alles ging fout
| Bedrijfsnaam | peppelhoeve |
In het algemeen heb ik een positief gevoel over de plaatsing. Jammer was dat er een kraan ingehuurd was die onverrichte zake weggegaan is omdat er geen opstelplaats voor deze kraan was voor het te transporteren materiaal. De monteurs hebben toen toch alles keurig gemonteerd gekregen.
Waterontharder besteld voor de grote hoeveelheid kalk in het water. Prijs kwaliteit is echt goed. Installatie vlekkeloos en heel vriendelijk.
| Bedrijfsnaam |
Van opname tot oplevering geen problemen. Installatie verloopt soepel en goede instructies bij oplevering.
| Bedrijfsnaam |
De zonnepanelen zouden 18 april s morgens aangebracht worden. Werd 14.00 uur. Alleen de omvormer werd aangebracht omdat beugels niet gelijk waren aan bevestiging oudere panelen. 10 mei werden de panelen bevestigd. De ploeg werkte overigens perfect en snel.
Ze zijn snel en goed. Maar leggen bijna niets uit en geven geen gebruiksaanwijzingsboekje af.
We zijn zeer tevreden over de plaatsing van de zonnepanelen, maar het contact met kantoor is zeer moeizaam. Het heeft ons enorm veel tijd en energie gekost om zaken juist te regelen en tot op heden is ons dossier voor teruggave btw nog steeds niet compleet. Over enige compensatie hiervoor is totaal niet gesproken, is best kwalijk.
.
Gouwepoort 1
4301 RZ Zierikzee
De energietransitie is één van de grootste maatschappelijke opgaven, maar wij begrijpen dat jouw wooncomfort net zo belangrijk is. Bij de Saman Groep combineren wij beide aspecten in ons aanbod en zijn ze ook op de lange termijn voordeliger. De slimme keuze dus! Een persoonlijke aanpak is voor ons de sleutel van een succesvolle samenwerking. Of het nu gaat om een warmtepomp, airco of zonnepanelen, het begint met het juiste advies. Geen situatie is hetzelfde en daarom bieden we persoonlijke begeleiding die aansluit bij jouw behoeften. Met onze A-merk producten en vakkundige installateurs is duurzaam comfort ook voor jou zo geregeld! ✓ Al ruim 100 jaar ervaring ✓ Al 60.000 klanten gingen jou voor ✓ 24/7 support en storingsdienst ✓ Altijd een vestiging bij jou in de buurt
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.