Als klant heb ik me een buitenstaander van mn eigen proces gevoeld, dit kwam door de zeer matige communicatie. Op vragen kwam geen of laat antwoord. En als klant was ik niet of slecht op de hoogte van de vorderingen van het proces. Dit heeft mij als klant ontevreden gesteld. Wellicht als de communicatie goed was geweest, had ik meer vertrouwen in de deskundigheid gehad en voelde ik me als klant begrepen. Zonder communicatie met de klant kan je mi niet betrokken zijn. Hierdoor heeft mijn proces on nodig lang geduurd en daarom zal ik jullie kantoor niet aanraden aan mijn omgeving
Beste Tanja, Wij zijn op de hoogte van jou klachten over de verwerking van reacties en de doorlooptijd. In jou specifieke dossier was sprake van en zeer complexe problematiek. Dit heeft zowel bij de bank als bij ons gezorgd voor veel extra overleg en veel technische discussies. Hierdoor hebben we wellicht jou niet goed genoeg op de hoogte gehouden. We proberen dit in de toekomst te voorkomen. Dank voor je reactie.
Achteraf slechte afhandeling van het advies
Ons doel uiteindelijk behaald dankzij de volhardendheid en expertise van Joyce / Sandra.
De dames op kantoor verdienen een grote pluim voor hun inzet!!
Nvt
Top service, zal jullie aan iedereen aanbevelen. Thnx
De heer Ad Groeneveld, onze contactpersoon met Van Ochten Hypotheekadvies heeft ons uitstekend geholpen bij de totstandkoming van onze hypotheek, De.contacten met hem liepen prima. Al zijn afspraken kwam hij precies na . We konden goed met hem overleggen en zijn adviezen waren heel bruikbaar. Met Ad Groeneveld konden wij uitstekend overleggen en wij hebben prettig met hem kunnen samenwerken. Kortom wij zijn een tevreden klant met positieve ervaringen met Van Ochten Hypotheekadvies en de heer Ad Groeneveld.
communicatie had iets beter gekund bv met een online dossier
altijd even correct,en hulpvaardig ,met al mijn vragen altijd terecht kunne is een veilig gevoel
We hebben de afgelopen tijd alles zeer positief ervaren, alles is correct en deskundig afgehandeld, complimenten voor het hele team!
Hypotheekaanvraag is heel snel en deskundig opgepakt.
Hele prettige sfeer en goede betrokkenheid. Top. Ga zo door
Ik heb een prettige ervaring met Van Ochten Hypotheekadvies.
Zeer tevreden met de betrokkenheid en de snelheid van reageren van onze adviseur Ad Groeneveld. Precies naar onze wensen ingevuld.
prima geholpen met vinden en afsluiten van complexere hypotheek (ondernemer + nieuwbouw)
Daar waar andere hypotheekadviseurs zouden afhaken is Van Ochten door blijven gaan om toch de hypotheek rond te krijgen voor ons en dat onder hoge tijdsdruk.
m.b.t. de dienstverlening van Van Ochten Hypotheekadvies. We hebben behoorlijk wat gedoe gehad daarover heb ik een eerdere reactie geschreven en die was niet positief. Wat ik fijn vind is dat ze toch hebben doorgezet. Er was ons beloofd dat de gekoppelde verzekeringen opgezegd zouden worden door de adviseur op het moment dat onze oude hypotheek opgezegd was, eerder kan niet... uiteindelijk heeft het drie maanden geduurd dat de premies af geschreven zijn. Maar nu lijkt het voor elkaar, ik zeg lijkt omdat ik nog geen definitief uitsluitsel heb, maar wij zijn er wel klaar mee de cijfers waarop ik kom zijn ook gebaseerd op de eerdere ervaring waar genoeg niet ging zoals gehoopt.
Geachte heer Emck, dank voor uw reactie. Wij hebben inmiddels een aantal keren contact gehad en uw zaak verder opgelost en afgehandeld. Ondanks de vervelende start hoop ik dat u alsnog tevreden bent met de afwikkeling van uw klacht.
Bij de aanschaf van onze nieuwbouwwoning hebben ze ons correct en vakkundig geholpen bij een nieuwe hypotheek.
Helemaal goed, niets op aan te merken. Geen 10 enkel en alleen omdat er altijd iets te wensen over moet blijven. Ger bedankt!!
Geweldig. Ondanks een paar tegenslagen in het slagen van een huis stonden Joyce en haar team altijd klaar om mij weer te helpen bij een nieuwe woning. Ook toen ik op reis ging en net voordat ik wegging een huis gevonden, ik heb ze blind kunnen vertrouwen dat het geregeld zou worden. Daarnaast het advies en de begeleiden van al het papierwerk was zeer prettig.
Ik heb mijn beoordeling gemaakt op grond van mijn ervaringen met de heer Ivo Lepes. Ik heb later pas begrepen dat Van Ochten hypotheekadvies op de achtergrond een rol speelde. Ook de schriftelijke afhandeling richting bank en notaris (zou ook een beoordelingscriterium kunnen zijn) is prima verlopen.
Stockholm 11
2993 LM Barendrecht
Van Ochten Hypotheekadvies. Een modern kantoor met ouderwetse dienstverlening.
Meer weten over hoe de reviews worden verzameld en worden gecontroleerd op echtheid? Ga dan naar onze website en klik onderin de footer op: “hoe worden reviews gecontroleerd op echtheid?”
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.