Voor de verzekeringen die erbij komen kijken als je voor het eerst een huis koopt, heeft Anja voor mij de verzekeringen opgezocht met de voordeligste premies en de beste voorwaarden. Om dit vlot te kunnen doen had ze voor ons gesprek al wat informatie over de woning opgezocht en tijdens het gesprek stelde ze gerichte vragen (en luisterde ze goed naar de antwoorden) en legde ze uit voor welke risico's een bepaalde verzekering dekking geeft. Na ons gesprek ontving ik binnen twee dagen netjes een gespreksverslag met daarin een duidelijke samenvatting van alles wat we besproken hadden. Met het schadeverzekeringspakket dat ik via NemassDeBoer geadviseerd kreeg was ik voor mijn huis en auto samen zelfs goedkoper uit dan voor alleen mijn auto bij mijn vorige verzekeraar!
Zoals hierboven weer gegeven
Er werd goed geluisterd naar mij vragen en hierdoor werd er duidelijkheid geschept over wat mijn eisen waren voor de hypotheek. Hierdoor werd de keuze makkelijker gemaakt om te kiezen voor de juiste hypotheekvorm en bank. Dit geld ook voor de verzekeringen, die werden aangeboden. Een minpuntje was dat er niet altijd even goed gecommuniceerd/terug gekoppeld werd, waardoor het voor mij onduidelijk werd of er bepaalde dingen waren geregeld.
Heel vriendelijk, vakkundig en bekwaam. Meerdere gesprekken gehad die altijd heel duidelijk en vlot verliepen. Blij met deze keuze en de hulp die ik heb gekregen.
Prima geholpen door Debby veerman (staat niet in de namen lijst)? Legde het goed uit nam daar de tijd voor, heel goed.
Diepe buiging voor het hypotheek team Alles erg goed en snel geregeld en alles in Jip en Janneke taal uitgelegd Jan, linda , gerie en Anneke jullie zijn toppers Duizend keer bedankt voor jullie hulp Liefs petra
Ik heb de samenwerking met Jan Tol en Anneke Beemsterboer als heel fijn ervaren. De communicatie met elkaar was erg toegankelijk, persoonlijk, en zeer vertrouwd en meevoelend met mijn situatie. Ik dank jullie beide, Anny
Onze ervaring met hypotheekadviseur Jan Tol hebben wij als zeer prettig ervaren. Jan is zeer betrokken, professioneel en kundig geweest tijdens het gehele proces. Zijn advies is persoonlijk en aangepast op onze voorkeuren en behoeften. Bij onduidelijkheden is hij vrijwel altijd bereikbaar en bereid om alles tot in de puntjes uit te leggen. Jan denkt actief mee en stelt kritische vragen om ons uiteindelijk de juiste keuzes te laten maken. Wij hebben een zeer goede samenwerking gehad met Jan Tol en zijn hypotheekondersteuners waardoor de aanvraag voor ons nieuwbouw huis soepel is verlopen.
Ik ervaar Anja als een gesprekspartner waar ik op basis van kennis, kunde en geduld vertrouwen in kan hebben.
Duidelijke uitleg, veel aandacht en tijd. Prettige ervaring in het voor mij onbekende hypothekenland.
Bijzonder fijne gesprekken aangaande de onderwerpen gehad .Goede en snelle service bij het afhandelen van onze aanvraag.Zeker een aanrader voor ieder die iets wilt regelen op het gebied van hypotheken en rekeningen .
Wij vonden het zeer prettig bij Nemass, alles word voor je geregeld. Wel vonden we dat er wat vaker contact gemaakt moest worden om te vertellen wat de stand van zaken was. Verder is alles goed verlopen, en zijn we erg blij dat alles gelukt is!! Alle medewerkers hebben mee gedacht. Hartelijk bedankt!
Prettig
Bij Nemassdeboer ben ik heel goed geholpen met het verkrijgen van een hypotheek en verzekeringen. De adviseur heeft ons prima op de hoogte gebracht van alle ins-en-outs in kwestie, hierdoor wisten we precies waar we aan toe waren. Bij vragen kon ik meteen bij hen terecht en ik werd (en word) altijd netjes op de hoogte gebracht de ontwikkelingen van het traject.
We zijn goed en duidelijk geholpen. Er was veel ruimte voor uitleg en vragen, personeel is erg betrokken!
het was een leuke ervaring goed gedaan wij waren tevreden.
Echt professioneel mensen met veel ervaren. Je wordt goed geholpen wat mij betreft.
Alle zorgen uit handen en alles snel en goed geregeld!
Dick geeft persoonlijk advies op maat en zorgt dat al onze vragen beantwoord worden tijdens het gesprek. Daarnaast is hij ook voor vragen na het gesprek bereikbaar en krijgen wij altijd snel een reactie. Wij zijn zeer tevreden met de dienstverlening!
Nemassdeboer heeft ons uitstekend geholpen met de aanvraag van onze hypotheek.
Als starter word je enorm goed op weg geholpen. Wij hadden weinig verstand van zaken dat we binnenkwamen. Nu gaan we met een zeker gevoel de deur uit omdat we weten dat het goed geregeld is! Echt super bedankt!
Goede service
Mijn hypotheek liep na 20jaar af en moest het verlengen. Via mijn tante kwam ik bij Nemassdeboer terecht. De adviseur was Jack Tol. Was blij verrast hoe ik geadviseerd ben. De uitleg was deskundig, eerlijk en eenvoudig te begrijpen. Wat ook erg fijn was dat je nergens zelf achteraan hoefde te gaan....en dat alles voor je geregeld werd. Ook mijn complimenten voor de Gerrie en Linda....deze stonden mij altijd vriendelijk te woord als iets onduidelijk was. Echt een aanrader dus!!!!’
Geweldig geholpen met mijn hypotheek door Jan tol
Uitstekend geholpen door o.a. Marcel Roelfeld en Nico Karhof
Meer weten over hoe de reviews worden verzameld en worden gecontroleerd op echtheid? Ga dan naar onze website en klik onderin de footer op: “hoe worden reviews gecontroleerd op echtheid?”
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.