3 sterren: voldoende, een redelijke ervaring
Ves Reijnders heeft een erg mooie tuin aangelegd. Echter de folie van de vijver is niet op een deskundige manier aangebracht, ondanks onze waarschuwingen. Na herhaalde verzoeken om iets te doen aan het loslaten van de folie hebben we na 3 jaar nog niemand gezien met een oplossing. Dit werd ons wel toegezegd. Dit is ontzettend jammer en wij zitten als klant met een enorme kater.
Beveelt aan
19 October 2015
WPC
Beesel
Reactie van Tuindesign & Styling Ves Reynders B.V.
Beste heer, mevrouw van Zwamen,
een begrijpelijke en terechte reactie/beoordeling. Jammer genoeg is het vorig jaar beloofde herstelwerk aan uw vijverpartij bij ons in vergetelhoek geraakt. Maar zoals inmiddels toegezegd nemen we volgende week alsnog het beloofde herstelwerk ter hand.
Het kan natuurlijk niet zo zijn dat u na tuinaanleg met een 'enorme kater' blijft zitten. Vanaf volgende week hopen we alles naar behoren opgelost te hebben, waarna de 'kater' hopelijk weer snel tot het verleden behoort.