Ben zeer tevreden op alle onderdelen. Daarom deze klus ook weer aan Buwie Schilderwerken toevertrouwd. Met name maken afspraken, uitvoering werkzaamheden, kwaliteit en vakmanschap is voor ons van groot belang.
goede en nette afhandeling van het geheel. personeel vriendelijk en voor zover de beoordelen, deskundig
Goed en prettige omgang met de. Schilders. Ze hielden heel veel rekening met ons.
We hoopten dat jullie voor de grote vakantie zouden komen maar dat lukte niet. De klus was eigenlijk met onderbreking in twee ruim dagen geklaard. Verder tevreden met het resultaat!
Buwie had al eerder bij ons schilder/glaswerkzaamheden tot volle tevredenheid uitgevoerd en ook nu is er weer prima werk geleverd !
Ik ben zeer tevreden.
Ons huis is volgens mij een van de eerste objecten geweest, welke door Buwie is geschilderd 10 jaar geleden. Dit was de derde keer dat de 7 dakkapellen van ons huis door Buwie zijn geschilderd. Wij zijn zeer tevreden zowel qua resultaat als ook qua netheid van het personeel. Echt pure klasse!
Met uitzondering van de deuren(te ruw) keurig werk geleverd. Kleuren van deuren/kozijnen zou hetzelfde zijn, echter gespoten deuren weken nogal af in kleurstelling. Kozijnen alsnog bijgewerkt, maar het is net niet wat we graag wilden. Jammer dus !
keurig en net werk afgeleverd
Goed gevoel over alles
alles prima verlopen
gewoon goed.
Wim Imhof de schilder die bij ons is geweest is een uiterst kundig schilder en een uiterst prettig mens Offerte mist specificatie materiaal en arbeid
Ik ben tevreden. Zag alleen later nog dat je het oude handvat /deurknop door de nieuwe verflaag heen ziet. Dit mag van mij over. Had beter geschuurd en weggewerkt kunnen worden. Maar goede ervaring met jullie bedrijf. Dus volgende keer weer Buwie.
Goed en net werk geleverd.
ze hebben het werk prima conform planning en netjes afgeleverd
wij zijn tevreden over de schilder die ons huis heeft opgeschilderd.
Zeer professionele vakman. Kwaliteit, werkmentaliteit (inzet en meedenken) en klantcontact waren voortreffelijk.
Correct en netjes afgewerkt.
Vlotte afwikkeling, prettig en soepel overlg. Zeer tevreden. Aanrader!
Prima geschilderd hier en daar wel enkele opmerkingen, stopcontacten boven er niet weer op gemaakt, afplakband zat er nog aan en vegen boven op de muur!!!!
Super bedrijf snelle reacties per mail nadat wij enkele veranderingen wilden hadden. Snelle levering van het thermopaneglas en een goed overleg over het plaatsen van het glas. Kevin zag de aluminiumstrippen op het overige glas en dat het kit aan het brokkelen was en kon direct vervangen worden. GEWELDIG DAT IN 1 DAG. Wat ons het meest verbaasde dat Peter ook nog poolshoogte kwam nemen. SUPER BEDRIJF.
Zompstraat 37
8102 HX Raalte
Als kwaliteitsorganisatie staan wij voor de kwaliteit van zo'n 700 aangesloten vakschilders door heel Nederland. Door ons jarenlange streven naar vakmanschap, kunt u met een gerust hart uw sleutel overdragen aan een Erkend Betere Schilder. Momenteel beveelt 98% van de klanten de huidige schilder aan bij anderen en daar zijn wij best trots op! In de eerste plaats zijn we verheugd over de uitstekende cijfers die we kregen en in de tweede plaats stellen alle reacties ons in staat om de kwaliteit nog verder te verbeteren. Kwaliteit en zekerheid bieden, daar doen we het voor. Kwaliteitsorganisatie De Betere Schilder
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.