
Zowel de oogmeting als het uitzoeken van een nieuwe bril verliep uiterst plezierig. Ook over de aflevering ben ik zeer tevreden.
Alles is goed geregeld, afspraken worden nagekomen
Goede ervaring
Erg klantvriendelijk!!en prima service
Prima advies en persoonlijke aandacht
Goed op tijd en vertrouwd.
Altijd vriendelijk en kundig
Na een kleine misser dezelfde dag hersteld.
Top !
Met de lenzencontrole super vriendelijk geholpen weer. Telefonisch ook vriendelijk te woord gestaan, en makkelijk via een sms een bericht dat de nieuwe lenzen binnen waren!
Als klant ben je hier nog echt koning!
Altijd een zeer persoonlijke benadering en goede service.
Vooral de oogmeting is erg goed en Henk nam er alle tijd voor, meer dan plus plus! Verkoop van bril correct en zakelijk maar wel met een goed gevoel naar buiten. Tot op heden bevallen beide brillen erg goed.
Ook dit keer weer uitstekend geholpen. Blij met de nieuwe aanschaf.
Fijn geholpen goed advies. Ze staan altijd voor me klaar, netjes met goede surfers!
ze zijn er altijd vriendelijk en weten je goed te helpen
Tijdens de oogmeting werd er op een duidelijk manier informatie verstrekt. Tijdens het uitzoeken van een nieuwe bril was er aandacht voor mijn wensen. De bril was binnen een halve week al klaar. Zeer klantvriendelijke medewerkers! Deze optiek zou ik zeker aanbevelen!
Al tientallen jaren klant naar volle tevredenheid, vakkundig, vriendelijk en leveren maatwerk.
Fijne en goede service
Keurig, kundig, op maat en betrokken.
Na jaren fijn en behulpzaam te zijn geholpen gaat het de laatste jaren achteruit. - lenzen die vergeten worden te bestellen met gevolg 6 weken moeten wachten en 2 en halve week met mijn bril heb opgelopen. - lenzen breken en scheuren. - na 3 weken gebeld worden dat levering nog even 2 weken extra duurt
Beste Franka, dank voor je reactie. Ik zie dat de lenzen dezelfde dag 5 juni zijn besteld, de rechter lens staat/stond in nalevering. Heb net gebeld en lens wordt als het goed gaat met de post vandaag verzonden. Excuses dat dit ruim twee weken heeft moeten duren. Ik hoop dat ik dit na tevredenheid heb beantwoord. Met vriendelijke groet, Hendri van Veen
Altijd prettige ontvangst, kopje thee etc., goede metingen, alles in overleg, er wordt persoonlijk gekeken naar je wensen. Secure oogmeting.
Ik heb zeker positieve ervaringen! Op één na maar die is naar tevredenheid opgelost. Al is de drempel nog wel een beetje hoog om weer binnenstappen voor bril rechtzetten oid. Maar wie weet tot gauw. Hartelijke groet, Tineke
Goede oogmeting en daarna prima advies bij keuze van een brilmontuur en een sportbril op sterkte!
Ga zo door!
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.