Zeer goed
Bril afgeleverd terwijl de glazen te groot waren voor het montuur. Oude bril kon ik beter kijken dan nieuwe bril waarvoor terug geweest en werd afgescheept met een rot smoes.
Ben blij met m’n bril, vakkundig geholpen en prima advies.
-
Second Opinion bij van Nes laten doen. Die hebben mijn probleem tot volle tevredenheid opgelost. Helemaal tevreden en blijf daar zeker klant!!!
Goede service en deskundig
Aardig en behulpzaam
Ik word altijd vrolijk en fijn geholpen, waar ik ook voor kom!
Iedereen is heel klantvriendelijk en de koffie staat altijd klaar top
na aantal jaren aan een nieuwe bril toe, prettig geholpen, niet opdringend, goede uitleg . Tevreden dus!
'Ouderwetse service' klinkt helaas niet hip, terwijl Van Nes juist superhip is. Bij deze optiek staat aandacht en service voorop, heel bijzonder tegenwoordig. Men is snel met het beantwoorden mails en probeert direct een oplossing te vinden voor iedere vraag. Topbedrijf dus!
Hele fijne opticien, super goede service en nog nooit teleurgesteld door Van Nes
Nemen de tijd voor je
Ogen opgemeten vervolgens een montuur uitgezocht deze was heel snel klaar ( 2 dagen later) kan nu met bril goed in de verte kijken en de ondertiteling van de tv weer goed lezen!
Vanaf het moment dat ik een afspraak maakte in de winkel heb ik alleen maar lof voor al deze mensen 10 out of 10
Eetst een bril, daarna lenzen. Met beide prima ervaring. Rustige, deskundige hulp. Dit maakte mijn keuzes makkelijk.
Na een zeer lange tijd vaste klant bij Groeneveld geweest te zijn, heb ik in december 2023 besloten om over te stappen naar van Nes, ik kwam binnen en direct voelde het goed mede door Annette die ik al heel lang ken, ik kon direct blijven voor een ogentest en ook gelijk een nieuwe prachtige bril uitgezocht, uiteraard zeer goed geholpen!
Ze weten wie je bent. Ze gebruiken de modernste apparatuur zowel bij oogmeting als bij uitzoeken montuur en glas. Er word drinken aangeboden. Ze doen het rustig aan want daar heerst nog de mentaliteit van :” klant is koning” menigeen bedrijven is dat verdwenen. Goede service. Zelfs de eigenaar herkent je en hij maak nog een praatje met je.
Als er iets is, wordt je altijd gelijk geholpen.
Goede en professionele optcien.
Kundig en professioneel personeel die in ieder opzicht het beste willen voor hun bezoekers.
Fijne aardige en bekwame man. Zijn vader voorheen was dit ook. Voelt altijd fijn en vertrouwd aan.
Mooi montuur. Bevalt goed
Super personeel
Vriendelijk en kundig personeel. Geven goed advies. Nemen tijd voor de klant. Prima collectie. Kom hier al jaren.
De Korf 19
2924 AH Krimpen a/d IJssel
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.