Zie boven
Weer zeer goed geholpen aan een nieuwe bril, ruime keuze aan monturen en nazorg is uitstekend.
Niet klantgericht
Ik had een bril voor verafzien en onderin voor het lezen. Dus Multifocaal. Ook had ik een aparte bril voor het lezen.. Vooral voor het lezen beviel deze bril mij niet meer. Ik wilde dus een nieuwe leesbril. Bij het onderzoek naar mijn gezichtsvermogen bleek mijn leesbril ronduit slecht en de multifocale bril voor het lezen ronduit onvoldoende,.Maar ook was deze bril voor het het veráfzien verre van ideaal. Ik wilde dus een nieuwe multifoccale bril en een nieuwe leesbril. Uw adviseur raadde mij toen aan eerst een nieuwe multifocale bril te nemen en af te wachten hoe het lezen met mijn nieuwe multifocale bril mij zou bevallen. Dus niet nóg een een bril willen verkopen Het is toch later een nieuwe leesbril geworden, maar het advies: was deskundig..
Zeer klantvriendelijk, er wordt goed meegedacht en meegezocht en gekeken, efficiënte afhandeling met afspraken en snelle en klantvriendelijke service, ruime keus aan monturen anders dan de keten opticiens.
Fijn geholpen
Wat ik hierboven geschreven heb. Vriendelijk, vakkundig en behulpzaam.
Heb goede ervaring gehad.
Prima geholpen: vakkundig, zorgzaam, vriedelijk. En helemaal geweldig dat mijn bril er al in 2 dagen was!
Van der Tol opticiens is een zeer goede opticien. Er werd ruim de tijd voor mij genomen om mijn ogen na te kijken door Remco de optometrist. Buitengewoon vriendelijke man en zeer behulpzaam. Hij heeft mij ook heel goed geholpen met een montuur en glazen uitzoeken. Toen ik de bril op kwam halen werd er de tijd genomen om hem aan te passen. Zeer vriendelijk en deskundig personeel.
Zeer vriendelijk personeel en ze nemen de tijd voor je. Ook als het zeer druk is in de winkel.
Vriendelijke mensen. Veel moeite met het te pas maken van de brillen
We hadden aangegeven dat er voor de aankoop van de bril mogelijk iets meer tijd nodig was vanwege de handicap van de klant. We zijn bijzonder vriendelijk en deskundig geholpen en er was alle tijd voor. Uiteraard hebben we ook hele mooie brillen gekocht.
Zowel bril als contactlenzen gekocht. Zeer fijn geholpen. Beslist een aanrader
Helaas bleken de nieuwe glazen van mijn bril niet goed te zijn. Na een uitgebreide onderzoek zijn we er achter gekomen en is dit kostenloos en snel verholpen en kan ik hier nu perfect door heen kijken! Top!
Mijn ervaring is goed
Ik ben al klant sinds de jaren 80 en nog steeds heel tevreden.
Dankzij zeer deskundig advies, ook op gebied van trends en mode, vond ik de bril die ik zocht in slechts een paar minuten. En deze is ook nog eens gemaakt van gerecyclede materialen. Zeer tevreden klant dus!
prima service, prettige winkel
Van den Tol maakt gebruik van zeer moderne apparatuur voor de oogmeting. Uitstekende service. Kreeg zelfs enkele monturen mee naar huis ter beoordeling. Goede advisering. Levering van de bril eerder dan gepland. De bril bevalt prima.
Heb veel vertrouwen in de opticiens. Heel goed onderlegd.
Ook voor het aanmeten van contactlenzen is Van den Tol een perfect adres! Voor altijd verlost van mijn leesbril. En de nieuwe voorraad wordt op tijd naar mijn huisadres gestuurd. Beter kan niet!
Ik werd op tijd geholpen, kreeg een oogmeting, oogdrukmeting en er werd een foto gemaakt van de ogen aan de buitenkant. Daarna werden de ogen zeer zorgvuldig opgemeten. Beneden in de winkel werd ik geholpen met het uitkiezen van een montuur en werd er gesproken over de uitvoering van de glazen.
Uitstekende service. Mijn man en ik kopen onze brillen al jaren bij van den Tol In Huizen ( het oude dorp) In de Oostermeent zijn ze niet vriendelijk,
--
Oude Raadhuisplein 4
1271RH Huizen
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.