
Prima geholpen met oogmeting en aankoopbril bij winkel Oostermeent
Goede adviezen, snelle afwikkeling, prettige behandeling. Mijn glazen werden snel geleverd en na aankomst direct in mijn oude bril geplaatst. Ik hoefde zelfs niet even zonder bril. Deze ervaring is conform alle eerdere keren dat ik bij Van den Tol kom. Het maakt niet uit of ik voor € 1.400,— iets koop of voor iets kleins kom. Altijd uitstekende en vriendelijke service.
Ik was toe aan vervanging van mijn lenzen. Op een deskundige wijze werd de sterkte van mijn ogen opnieuw bepaald. Een zoektocht dat met veel geduld en vriendelijkheid vanuit de medewerker werd betracht. Ik ben zeer tevreden over het resultaat
Ik kreeg de meest uitgebreide oogmeting die ik me kon voorstellen. Gevolgd door een zeer kundige toelichting en adequate hulp bij de keuze van de voor mij beste brillenglazen. Flexibel, servicegericht en zeer vriendelijk. Ik voelde me erg hartelijk welkom en men nam alle tijd voor ieder onderdeel van het advies- en verkoopproces.
Zeer positieve ervaring. Er werd ruim de tijd genomen voor de oogmeting. Vervolgens rustig een montuur uitgezocht waar ook fijn werd meegedacht.
Uitstekende bediening, nemen de tijd voor je.
alles klopt
Zeer zorgvuldige en uitgebreide oogmeti ng.
Mijn 9 jarige dochter klaagde over hoofdpijn. Dus afspraak gemaakt voor oogmeting. Na 2 oogmeting met druppels werd sterkte bepaald. Ze is goed en vriendelijk geholpen tijdens de meting. Daarna een leuke bril uitgezocht en nu ziet ze alles (en op school) lekker scherp!
De verkoper was zeer professioneel en vriendelijk, de bril werd sneller geleverd dan ik hem kon afhalen (lag de volgende dag al klaar)
Goed advies, prima service
Prettig en efficiënt.
en dit gedurende de 45 jaar die wij in Huizen wonen. onze menining geldt voor oogmeting ,aankoop monturen,adviezen en kosteloos onderhoud wanneer er iets kleins mankeert
Ik word kundig geholpen met duidelijke communicatie en goed resultaat.
Aardige mensen. Het maakt ze niet uit hoevaak ik met m’n bril kom omdat ik weer wat onhandigs heb gedaan.
Tijdens afspraak werd ik goed voorgelicht.
Erg goede ervaring en goede service
Prima vakkennis en goede voorlichting bij oogmeten en aanmeten bril
Zeer goed
In alle opzichten Prima !
Na een vriendelijke ontvangst in de zaak werd er daarna door een zeer bekwame optometrist alle tijd genomen om voor zowel de meting als om te achterhalen op welke momenten ik een bril draag, daar aanvullend advies op te geven en zo tot een juiste keuze van bril en glas te komen.
Uitstekende service,meedenken,precies onderzoek,goede sfeer en vriendelijk professionele medewerkers
Altijd lief en behulpzaam, nooit problemen gehad. Kom graag helemaal vanuit Amsterdam naar deze opticien
Goed advies en goede service
Erg klantvriendelijk en alle aandacht voor de klant. Men neemt rustig de tijd voor de juiste en correcte opmeting.
Oude Raadhuisplein 4
1271RH Huizen
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.