uiteindelijk bleek de prijs wel erg hoog te zijn. Er kwma iedere keer weer iets bij.
koekje bij de koffie, 's middags een cognacje of i.d. (hi-hi)
Geen
geen.
Daar het een eenmanszaak is hij telefonisch lastiger bereikbaar maar belt zo snel mogelijk terug als hij kan.
Altijd prettig en deskundig geholpen, zowel bij "oude " als nieuwe eigenaar.
Geen.. ga zo door.
geen; ga zo door!
Geen
Je wordt heel goed geholpen, geadviseerd en nemen de tijd voor de klant. TOP.
Ik werd zeer vriendelijk geholpen. Er werd alle tijd genomen voor het onderzoek en het aanmeten van de bril. Prima service!
heb ik eigenlijk niet. alles is op en top.
Bij mijn vorige opticien heb ik door een verkeerde meting een jaar met de verkeerde lenzen gelopen. Bij Van den Hurk Optiek zijn mijn ogen helemaal opnieuw gemeten en nu heb ik geen last meer van mijn lenzen. Ik werd goed een uitgebreid geholpen!
Geen.
Brillen en oogmetingen waren voor mij nieuw, en ik vind het meestal wel leuk om te weten hoe dat allemaal werkt. Maar ik kan me voorstellen dat je voor sommige klanten wellicht uit eigen initiatief te veel uitleg geeft - en ze ondergesneeuwd worden met uitleg. Oja, en dat logo op de voorpui - die mag wel wat strakker en verzorgder. Zou beter passen bij je huidige bedrijfsvoering.
Misschien vooraf overleggen hoeveel tijd iemand heeft en bespreken hoe lang het duurt. Dan weet je wat je kunt verwachten. Blijft spannend of ik nu echt prettiger ga zien straks. Als je daar in kunt geruststellen of 'niet goed geld terug' aanbod kunt doen (ook na twee maanden oid) zou dat schelen.
Zou er niet zo gauw één kunnen bedenken
Vakkennis, goede service
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.