
Bij het halen van de nieuwe bril zou als de oude bril wordt meegegeven in de brillenkoker deze als extra service kunnen worden schoongemaakt. De oude bril wordt vaak gebruikt als reserve en het staat goed als deze dan schoon wordt meegegeven.
Ga zo door
Ben heel goed en vriendelijk geholpen. Jullieverlenen hele goede service!
Bedankt voor jullie goede advies en service
Er wordt uitgebreid aandacht en tijd besteed bij: de oogmeting door de optometrist het kiezen van nieuwe monturen
De mannen zijn zeer geduldig, vakkundig en gezellig. Een feestje om in de Saton vestiging Oegstgeest een nieuwe bril uit te kiezen! De afgelopen dagen, met het mooie weer, ook extra genoten van de zonnebril op strerkte.
waarschuw van te voren, dat er direct afgerekend moet worden en je niet thuis de rekening kunt voldoen.
Nadat mijn bril onlangs terugkwam van Anne et Valentin was dat een erg goede service van hen maar zeker ook van Saton Oegstgeest. Ik ben ook erg tevreden over jullie professionaliteit.
Zeer professionele en vriendelijke behandeling en betrouwbare adviezen.
Heel goed geholpen, goede uitleg, zeer klantvriendelijk. Nemen overal rustig de tijd voor.
Geen reclame meer maken voor sale van grote merken als die er niet zijn.
Vakkundige medewerkers, nette en vlotte behandeling
Betere communicatie met klant als de bestelde bril klaar ligt
Prima geholpen, fijne bril. Zit direct goed. Goede service, stellen klant centraal.
nvt
Uitstekende service.
Niet te snel een klant bellen om deze te informeren over (een gedeelte van) de bestelling. Eerst checken of de afspraak uit meerdere delen bestond en of aan alle delen is voldaan. De resultaten van een contactlenscontrole en een oogmeting lopen soms wat uit elkaar. Daarover wordt wel uitleg gegeven, maar het blijft voor de klant lastig om te begrijpen hoe dat komt. Het lijkt soms dat de ene meting minder zorgvuldig wordt gedaan dan de andere meting. Het kan geen kwaad om de uitleg nog eens te herhalen of met meer informatie aan te vullen.
Ik ben goed en netjes geholpen. Ik heb een bril met redelijk sterke glazen en er werd meegedacht over de monturen en dun glas.
Ik kan niets bedenken.
iets meer keuze in monturen in goedkopere prijsklasse
Wij zijn zeer benieuwd naar jouw ervaringen met onze winkel. Met de resultaten kunnen wij de kwaliteit van onze producten en dienstverlening blijven verbeteren. Jouw mening is voor ons dan ook zeer waardevol!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.