
Ontzettend aardige mensen, die alle tijd voor je nemen! Aanrader als je goede service en kennis zoekt. Tijdens de eerste oogmeting was er gelijk een duidelijke constatering, na het ontvangen van mijn bril heb ik ook geen hoofdpijn meer gehad. Mijn bril was helaas kapot gegaan, de plek van de breuk viel officieel niet onder de garantie. Maar de medewerkster zag dat de bril goed onderhouden was en heeft meteen een nieuwe bril geregeld met garantie! Echt hartstikke fijn, ze denken echt met de klant mee.
Ik heb nog geen jaar geleden een bril gekocht voor € 1492,-. Brillenpoot schoot los bij normaal afzetten. Er blijkt een scheurtje in het glas te zitten. Dan is het geen garantie volgens Tunderman in Leidsenhage. Het mag duidelijk zijn dat ik dit niet verwachtte van Tunderman. Zonder garantie is een andere opticien aantrekkelijker.
Meting lenzen voldoende. Zonder overleg heeft er een aanpassing plaatsgevonden. Correctie duurde te lang. Zonder problemen restitutie van aankoopbedrag. Chapeau!
Gewoon top, zoals altijd bij Tunderman.
Reeds jaren zeer tevreden over de kundigheid en service waarmee ik geholpen word. Nauwgezet wordt de oogmeting gedaan en goed en eerlijk geadviseerd. Ben best kritisch (ook in het “zien”) en er wordt aandacht besteed aan het vinden van oplossingen. Het uitzoeken van een nieuw montuur is fijn omdat het assortiment beslist beter en uitgebreider is dan bij de grote ketens. Ook de service van even bijstellen of een andere aanpassing doen is altijd vriendelijk. Kundig, betrouwbaar en kwaliteitsgericht zijn de trefwoorden die ik zeker van toepassing vind!
Ik heb beginnende staar en kwam voor een nieuwe bril bij Tunderman. De opticien kreeg mijn rechteroog niet beter dan op 50%. Vorige week naar mijn oude vertrouwde opticien, Eyewish, gegaan en die lukte het wel de juiste sterkte voor dat oog te bepalen en nu zie ik weer voor meer dan 90% met de gekochte bril. Ik ben zeer verbaasd dat de opticien van Tunderman niet een beter resultaat kon bereiken en in plaats daarvan al gauw aanstuurde op een staaroperatie bij kliniek de Horsten in Wassenaar. Ik zou bijna gaan denken dat er opzet in het spel was... Nee, ik kan Tunderman dus beslist niet aanbevelen.
geen kan bijna niet beter
Kan niets bedenken!
Oogmerk Tunderman op de Damlaan in Leidschendam is zeer vriendelijk en professioneel. Geeft aan klanten bovendien een persoonlijk advies en aandacht.
Geen
Geen.
Recentelijk een oogmeting laten doen en een multifocale bril aangeschaft. Het personeel was erg vriendelijk en nam ruim de tijd om mij goed te adviseren bij het kiezen van een montuur en glazen. Ik zal er zeker weer een bril kopen en beveel Tunderman Leidsenhage dan ook van harte aan.
geen
De wachttijden kunnen nog wel eens oplopen, maar dat is het gevolg van de tijd nemen voor je klant.
-
Wordt goed naar je geluisterd. Prima advies en begeleiding voor brilkeuze. Klantvriendelijk en wordt op je gemak gesteld
Toegankelijkheid rollators/rolstoelen verbeteren. De drempel is erg hoog.
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.