
Bij mij laatste controle had ik last van m'n lens en verliep de meting niet helemaal lekker. Thuis kwam ik erachter dat ik stom genoeg m'n lenzen verkeerd om in had en dit was niet eens opgemerkt door de optometrist! Ik maak het liefst een afspraak bij een vast persoon zodat je samen beter kan afstemmen wat er wel / niet goed gaat. Daarnaast gaat er helaas vaak wat mis met de bestellingen, er wordt vaak maar 1 paar besteld terwijl ik een abonnement voor 6 maanden heb en dus 2 paar hoor te krijgen per keer. Er wordt wel nabesteld, maar het geeft wel steeds wat gedoe. Daarnaast is de overstap van een type lens niet helemaal soepel verlopen. Ook weer het advies om 1 vast contactpersoon aan te wijzen om zo onduidelijkheden e.d. te voorkomen.
I am really happy with the doctors that work at Lens, everyone who worked with me, and especially Edi, were super friendly and helpful. It was not easy to find the lenses which fit my special form of the eyes, but every eye doctor who worked with me did their best and I am really grateful, because now I have fitting lenses.
Bij de controle werd een netvliesloslating geconstateerd en daar werd adequaat en snel op gehandeld met een directe doorverwijzing naar het ziekenhuis. Ook daarna ben ik vakkundig begeleid door de medewerkers van Lens. Er wordt tijd voor je genomen en professioneel advies gegeven. Kortom: ik ben zeer tevreden.
Alle vertrouwen in het vakmanschap van dhr Meijboom. Zeer prettig in de omgang. Vakman.
De specialisten zijn erg kundig en voeren goede controles uit. Echter het personeel wat beneden werkzaam is, vind ik persoonlijk niet heel erg vriendelijk. Ben nu 3 keer geweest op afspraak en 2 van de 3 keer hadden ze de controle niet juist in de computer gezet.
Twee jaar geleden heb ik een poging gedaan om lenzen met dubbelfocus t gaan gebruiken. Is echter niet gelukt. Wel verschillende mogelijkheden uitgeprobeerd. Bij het aanschaffen van een nieuwe bril is er toch wat fout gegaan: Mijn idee was om een montuur te nemen wat iets meer kleur in mijn gezicht zou brengen, bruinige tint, kunststof. Ik heb n.l. een huid die gauw grauw is en licht grijs haar. Kom ik toch thuis met een donkergrijs metalen brilletje. Ik kies zelf welke ik definitief neem maar heb me toch teveel laten beïnvloeden door het personeel. Als gevolg draag ik het niet graag.
nvt
ben een van de eerste klanten van Lens en komt al ruim 20 jaar met plezier naar Lens. Ben altijd zeer tevreden over de benadering en de aandacht.
Alles staat goed beschreven, waar je eigen aan moet houden. En netjes en correct geholpen.
ben goed geholpen
Ik heb inmiddels mijn weg gevonden bij Lens. Wat betreft de lenzen word ik goed geholpen. Wat betreft de bril ben ik minder tevreden. Vooral het rechtzetten van de bril is ver onder de maat bij Lens. Er zijn maar een paar medewerkers die dat kunnen. Kom je op een verkeerde dag dan staat de bril nog schever op je hoofd dan toen je binnen kwam.
er werken professionele mensen; de ene legt het wel wat beter uit / geeft wat meer achtergrond dan de andere, maar allemaal meer dan voldoende
Goede service, kennis en kunde en heel adequaat
Lens Utrecht heeft mijn dure vintage Armani montuur met sentimentele waarde verwisseld met een ander toen ik er glazen in wilde laten zetten, ze verzekerden me dat ik geen reçu nodig had toen ik daar om vroeg. Nu is dit montuur wat mijn overleden vader me had gegeven voor altijd weg. Mijn vintage Armani bril EA 099 1021 50 is nooit geretourneerd en geen verontschuldigingen van de medewerkers/manager. De manager wilde er niet mee omgaan en hing de telefoon op, niet klantvriendelijk of professioneel. Heel stressvolle en teleurstellende ervaring. Ik ben diepbedroefd. *NUVO was heel sympathiek en behulpzaam.*
Prima
Ik ben professioneel, snel en goed geholpen bij Lens. Kortom: zeer tevreden!
Geen.
snel en goed geholpen om een keuze te maken
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.