
bovenste kon ik niet invullen ging om reparatie van bril staat er niet bij
Soms erg lang wachten. Wellicht oogmetingen op afspraak doen?
Geen
n.v.t.
Goede service, uitleg en begeleiding
geen
Ik ben een tevreden cliƫnt!
Medewerker was vriendelijk, nam de tijd en gaf eerlijk advies.
Geen
geen
Ik kom al jaren bij Groenhof, bij Jantine Bos, ik ben zeer tevreden over haar.
Geen
Geen
Plaats documentatie zoals het boekje over het gebruik van lenzen online op de website. Scheelt papier en is voor de bezoeker altijd beschikbaar. Als bezoeker van de winkel heb ik tweemaal een spanning geproefd tussen een paar medewerkers binnen mijn gehoorveld. Discussies moeten kunnen, maar beter is als dit bij de klant niet binnenkomt.
Toen ik plotseling slecht zag, kon ik terecht voor een spoedafspraak. De grondigheid waarmee de medewerkers te werk gingen, deed me echt goed. Gelukkig bleek het een klein probleem te zijn.
Moeilijk uit te leggen dat de lenzen via de web site besteld veel goedkoper zijn dan wanneer ik ze zelf ophaal in de winkel.
Parkeren/meters
Ik word altijd veel later geholpen dan dat ik afgesproken heb. Vaak een kwartier of langer na het afgesproken tijdstip.
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.