
Altijd goed geholpen
Prima service
Al menige jaren klant en altijd vakkundig en prettig geholpen.
Veel persoonlijk aandacht en perfecte oogmeting. Top
Tijdens mijn ziek zijn had ik een oplossing nodig. Binnen twee dagen nieuwe glazen in een ouder montuur.
Perfecte service
Fijne zaak, uitstekende service, goede keuze en prima advies
Goed geholpen
Ik koop nu een paar jaar bij De Visser Optiek voor mijn multi-computer bril. Ik denk er niet over na om te veranderen. Als ik bel word ik altijd op korte termijn geholpen en het resultaat is altijd prima. Tussentijds kom ik alleen soms terug om de bril bij te stellen als dat nodig is. Service en de kwaliteit die wordt geleverd is prima. Ze zijn niet de goedkoopste, maar je krijgt waar voor je geld.
Goede kwaliteit, professionaliteit en kundigheid in oogmeting die ook verder gaat c.q. breder is dan menige opticien, fijne, hartelijke sfeer (iedere medewerker leeft mee), je wordt gekend, helder in communicatie en kunnen bouwen op gemaakte gemaakte afspraken, én de oprechte betrokkenheid blijkt uit dat ik ook nog de ring van de betreffende medewerkster kreeg als geschenk bij de bril, want die paste daar zo mooi bij. Hoe ver kun je gaan in klantvriendelijkheid!! Het halve sterretje bij professionaliteit medewerkers, is doordat ik een medewerkster had die ook nog het vak aan het leren is. De manier waarop ze dit mag doen en de hulp en feedback die ze hierbij krijgt, is klasse. Ook dat is professionaliteit!
n,v.t.
Fijn, klantvriendelijk, kundig
Goede hulp met mijn contactlenzen, goede hulp met mijn zorgverzekering, goede nazorg. Gewoon top.
Vriendelijke bediening
Klantvriendelijk en professioneel
Blijven zoeken en adviseren naar wat het beste bij mij passte
zie boven
Professioneel, rustig en informatief goed geholpen.
Vriendelijk en behulpzaam en kundig personeel
Al 45 jaar draag ik een bril. De voorbije jaren was ik niet tevreden over mijn bril maar ik werd telkens weggestuurd met de melding "je ogen moeten wennen aan de nieuwe glazen". Bij De Visser Optiek kreeg ik een uitgebreide oogmeting die ik nooit eerder kreeg. Met de juiste begeleiding koos ik een mooi montuur uit en was ik hoopvol om met mijn nieuwe bril ver te kunnen kijken maar ook mijn beeldscherm scherp te zien. En inderdaad : ik zie alles scherp. Ik moet niet meer zitten switchen tussen brillen. Ik ben heel erg tevreden en bij een volgende aankoop staat 1 ding vast : ik weet waar ik moet zijn voor de perfecte bril !
Zie hierboven.
Men neemt echt de tijd voor je Goede uitgebreide oog meting Goed advies kwa montuur en glazen
Heel rustige oogmeting. Super geholpen met het uitzoeken van een nieuw montuur. Toen ik hem ophaalde en ik "schrok" van de kleur zei men dat ik hem maar eens een dag of 5 moest proberen en als ik hem dan nog niet mooi vond, terug mocht komen om een ander montuur. Dat was natuurlijk niet nodig, maar waar maak je dat mee???? Super service.
Dit was de tweede keer voor een nieuwe bril en we zijn geslaagd en verder prima service.
Hele fijne persoonlijke en deskundige service! Dank jullie wel!
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.