ik ben prima geholpen
altijd goede service en vriendelijke mensen die je graag helpen
Zelfs in de meest moeilijke momenten weet men bij de Visser optiek een klantgerichte oplossing te vinden! Als je binnen stapt voel je je altijd welkom. De deskundigheid is enorm goed en men denkt mee in persoonlijke oplossingen. Ik hoop nog jaren klant te blijven!
Vriendelijk personeel, goede oogmeting, er wordt echt tijd voor je genomen!
Fijne winkel. Deskundige hulp. Altijd bereikbaar voor advies. Collectie monturen is erg leuk.
Vriendelijke hulp, goede oogmeting, afspraken worden nagekomen.
Heel fijn geholpen en prima service. Vriendelijk personeel.
Gezellig, warm en met de nodige humor werd ik op een professionele wijze geholpen!
Keuze van een montuur was lastig. Maar er is voor alles een oplossing gezocht en meegedacht, Alles uit de kast gehaald, zodat ik toch tevreden met een nieuwe bril naar huis ben gegaan.
goed geregeld allemaal
zeer goed
Ik ben zeer tevreden. Ze nemen echt de tijd voor je en heel veel uitzoek.
Als aangenaam omdat ik vriendelijk en professioneel tegemoet ben getreden!
.
Voor het eert kennis gemaakt met De Visser optiek. Ik had een nieuwe bril nodig en ben naar De Visser optiek gegaan. Zeer vriendelijk en kundig personeel. Voor mij was het oogonderzoek een voor mij onbekende ervaring. Kundige hulp met uitzoeken bril, passen op het gezicht en bestellen. Bij het plaatsen van de glazen is geconstateerd dat de bril beschadigd was en werd ik gebeld, dat er een nieuwe bril besteld moest worden. Super service.
Prettige onthaal
N.v.t.
Sinds ik bij jullie kom voor mijn bril heb ik er nooit geen problemen meer mee gehad! Ga zo door en blijf verbeteren, want dat kan natuurlijk altijd!
Klantvriendelijk, top service!
Goede ervaring
Bij de aankoop van 2 nieuwe brillen (man en vrouw) bleken één van de brillen poten steeds weer los te zitten na een paar dagen. Na enkele keren terug is dit verholpen.
vriendelijke hulp goede oogmeting duidelijke afspraken
Aandachtige sympathieke en deskundige opticien.
Personeel heeft kennis van zaken.
Fijne rustige afspraak in deze Coronatijd. Alle tijd, heel goed geholpen door Leny. Met elkaar een mooie bril uitgezocht en zeer tevreden over het leesgedeelte in de glazen.
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.