
positief
Ik ben helemaal tevreden over Camps Optiek.
Van de drie keer dat ik ben geweest heb ik twee goede ervaringen. Drie keer vriendelijk te woord gestaan en geholpen. Maar de eerste keer toen ik brillen kwam passen kreeg ik daarin weinig begeleiden en moest ik zelf vooral mijn brillen aanwijzen. Miste daarin advies van de verkoopster ondanks dat ze ook wist dat het mijn eerste keer was. Gelukkig de daarop volgende bezoeken wel begeleid en dus ook een professioneel advies mogen ontvangen.
Hartstikke goed geholpen
goed
Er wordt veel aandacht besteed aan de metingen. Moderne apparatuur en mensen die weten wat ze doen. Ben er blij mee.
Prima
Ik word altijd vriendelijk geholpen.
Heel professioneel geholpen.
Ik kom hier al jaren en ben nog steeds iedere keer tevreden, word altijd goed geholpen en geadviseerd.
Een fijne opticien ,die de tijd voor je neemt , Verstand van zaken heeft , fijn personeel en een goede service .
Mijn ervaring is voor ons uitstekend we worden altijd meteen geholpen en dat vinden wel alle bij uitstekend en dat is ook wel iets waard voor deze tijd heel veel groeten uit Overloon en tot ziens
Altijd goede service.
klant gericht vriendelijk. Duidelijk
Uitstekend geholpen, kunnen goed luisteren. En doen daar dan ook wat mee.
Ik kom hier al jaren, eerst voor contactlenzen nu voor een bril. Goed geschoolde mensen en nemen altijd de tijd voor je. Ook al heb je geen afspraak.
Een aanrader
Ik ben heel blij met de moeite die is gedaan om een montuur naar wens te vinden. De communicatie is ook steeds uitstekend verlopen. Zeer vriendelijk en deskundig.
Je bedenkt het niet maar altijd weer doeltreffend en vriendelijk. Niets is teveel. Oh die glazen maak ik ook even schoon.
Deskundig maar vrij prijzig en bij een seconde openiun komen er andere waardes uit
Alleen het afstellen kon iets beter, daarvoor moest ik toch vrij vaak terugkomen. Maar ook dat kwam voor elkaar.
Nvt
Ik kan niet anders zeggen dan dat Onze zoon gewoon “zichtbaar” tevreden is met zijn bril!
Netjes geholpen
Zie hierboven en daarbij nog een zeer persoonlijke benadering elke keer als je in de optiek komt.
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.