ben altijd bij Briljant Optiek geweest, kwaliteit en service vind ik belangrijk en dat vind bij Briljant Optiek. als er problemen zijn worden deze netjes opgelost, (die heb ik zelden met mijn bril) fijn advies bij het maken van 'n keuze bij de nieuwe bril (Pius). Verder hoop ik nog jaren van Briljant Optiek gebruik te kunnen maken! bedankt !
Goede service, zeer klantvriendelijk en professioneel! Zeer tevreden!
Gewoon goef
Ook wanneer iemand al (meerdere) jaren lenzen draagt, is het verstandig om informatie te geven over * (de volgorde van) het gebruik van verschillende lenzenvloeistoffen (schoonmaak-, bewaar-, intensief reinigers) * via een vriendin vernam ik dat er van een bepaald merk vloeistof óók een schoonmaakvloeistof is. Dit is mij door uw medewerkers niet verteld. * Ik heb een aantal maanden de verkeerde schoonmaakvloeistof ontvangen, waardoor ik problemen had met mijn ogen.
soms moet je lang wachten terwijl (het lijkt) alsof er niemand voor je is.
Vriendelijk personeel en super service. Ik voel mij altijd heel welkom en ze helpen mij altijd goed!
Prima oogmeting, omdat getwijfeld werd aan de eerste meting, i.v.m. medicijn gebruik een tweede meting gedaan een maand later.
Vergeten de communiceren dat bij een optometrisch onderzoek je druppels krijgt waarna autorijden niet verstandig is. Tevens zou ik een aanbieding krijgen voor de toekomstige aankoop van een sportbril. Die heb ik tot op heden niet gehad.
Ga zo door!
ga zo door en hou de prijzen laag!
-
Sinds de verbouwing is het té groot, een beetje te onpersoonlijk geworden, veel nieuw personeel. Wachttijd bij balie is langer dan voorheen. het duurt soms even voor je opgemerkt wordt omdat personeel verder naar achteren zit.
Toen ik wilde beginnen aan het lens care plan is mij niet verteld dat ik het eerste half jaar in het voren moest betalen. Nou is het geen probleem dat dat nodig is, maar het is wel belangrijke informatie.
Ga zo door!!!
Geen
Iets makkelijk pc systeem Als ik lenzenvloeistof haal weten ze soms niet precies welke ik nodig heb.
Enige minpuntje dat ik kan bedenken is de prijs: de kwaliteit is dik in orde en daar betaal ook graag voor, maar ik vind het wel aan de dure kant iedere maand.
Geen
Geen
Al jaren bij opthiek hoose in malden klant geweest en via hun naar briljant verwezen. Prima . Goede voorlichting bereid om andere mogenlijkheden aan te bieden bij problemen met de lenzen goede deskundigheid van personeel
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.