
Fijne professionele opticien. Goede ervaringen mee
Ik ben al jaren met veel plezier klant bij Brandpunt Optiek en reis er na mijn verhuizing ook graag een stukje voor. Ik had een spoedgeval met een zonnebril op sterkte, waarmee ik weer geweldig ben opgevangen. Er wordt alle tijd voor je genomen en met je meegedacht. Mijn normale bril kreeg ook meteen een "beurt". Ook was mijn zonnebril op tijd binnen zodat ik met een gerust hart op werkbezoek naar het buitenland kon vertrekken.
Heel Goed
Ik heb ervaren dat naast kundige oogmeting veel tijd wordt gestoken de klant te geven waar hij behoefte aan heeft.
Goed en vriendelijk geholpen
.
Uiterst vriendelijk en behulpzaam geholpen
zoekt het beste voor de klant
Er is alle aandacht voor de klant. Je wordt door kundige mensen geholpen. Ze nemen ruimschoots de tijd voor je. Er is altijd koffie. De winkel is mooi ingericht! De onderzoek ruimte is schoon. Iedereen is welkom.
Na de oogmeting, monturen passen waarbij de volgende klant al zat te wachten. Het ging vrij rap allemaal en voor ik het wist had ik ruim 700 euro afgerekend
Goede service nemen de tijd voor je zodat je ogen goed gemeten zijn. Helpen daarna mee met het uitzoeken van we bril wat heel fijn is geven hier ook een mening bij wat je helpt om een bril te zoeken naar je smaak en wensen. Zijn klantvriendelijk en laten jouw wensen op de voorgrond komen ook wanneer ze de bril op maat maken. Altijd gezellig en fijn voor m’n eerste ervaring bij hun. Nog nooit zo bij een andere brillenmaker gehad!
Ik ben heel goed geholpen door sven? Hij is naar onze mening een vakman en gaat heel goed met met mensen om.
Je word altijd vriendelijk ontvangen. Ze zijn eerlijk in hun adviezen. Ben er al jaren klant en ben niet van plan naar een ander te gaan.
Ze staan altijd voor je klaar en de service is voortreffelijk.
Duidelijke uitleg.
Ga zo door!!
zou het niet weten....
nvt
Het was even een zoektocht naar de juiste lees-lenzen voor mij. En nu heb ik de lenzen die helemaal bij mij passen.
Geen
Een personeelslid meer in de zaak die affiniteit heeft met oa de verkoop van de brillen! Dit heb ik in het huidige personeel nog niet zo goed gezien, alleen van de eigenaresse waar ik zelf dan ook het liefst door geholpen wil zijn. Dit is mijn verbeterpunt/tip omdat ik gezien heb dat er geregeld aanloop is in de winkel en wanneer de eigenaresse andere werkzaamheden uitvoerd zij geregeld dan ook nog bij andere klanten de wens is op dat gebied vanwege haar kennis maar ook zeker het sprekende gevoel! Succes!
Tempo ligt vrij hoog, dat komt soms als gehaast over.
de openingstijden, was jammer dat de winkel niet in de ochtend uren open was/is, daar hadden wij geen rekening mee gehouden.
Brandwijksedijk 15 b
2974LB Brandwijk
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.