
Van binnen komen bij Resec op de zaak tot en met het verlaten van onze tuin is alles gegaan zoals besproken. Zeer netjes en vakkundig. Oftewel: TOP!!!
Overleg,zorgvuldige plaatsing, en alles weer netjes achter gelaten.
Bij verkoop zeer vriendelijke verkoopster .bij montage ook geen ontevreden gevoel .keurig gemonteerd . We zijn tevreden
Aankoop en info was goed, fijn dat de montage naar voren getrokken kon worden door een vrijgekomen datum Montage begon niet lekker, de oudere monteur zij gelijk “ ik krijg het scherm niet achter huis dus we gaan weer naar huis” en dat terwijl het gedemonteerde scherm wat nog groter is naast zijn voeten lag ( hoe zou die daar komen) na telefonisch uitgelegd te hebben hoe was het eenvoudig. Deze “ naar huis toe “ opmerking heeft hij daarna nog een keer of 3 herhaald wat mijn vrouw erg vervelend vond. Als klant zit je daar niet op te wachten Als je als bedrijf in het hogere segment wil begeven en er veel geld betaalt moet worden ( voor goede kwaliteit) is deze benadering zeer onwenselijk zeker als je weet dat klanten naar het resultaat uitkijken Eerlijkheid gebiedt mij te zeggen dat zijn jongere collega erg aardig en klantgericht was vandaar alles bij elkaar een positieve beoordeling
Goed advies gekregen in de winkel. Snel geleverd en fijne & nauwkeurige monteurs.
Erg duur qua voorrijkosten. Ik woon op 700 meter afstand van Resec, toch wordt er gewoon €99,00 berekend, veel discussie over gehad.
Om de zoveel jaren heeft ons zonnescherm van 8x 3 meter een servicebeurt nodig. Het scherm dient weer op de juiste hoogte afgesteld te worden. M.a.w. Het zakt wat naar beneden en de servicemonteur krikt het weer op door met wat sleutels en inbussleutels te werken. De monteur is uitermate kundig, vriendelijk en behulpzaam. Communicatief goed ingesteld en samen het probleem opgelost. Snelle service en een goede aftersales. De afspraak werf snel gemaakt, bevestigd en uitgevoerd. Binnenkort hebben wij nieuwe horren nodig en die komen zeker van Resec in Terborg.
Goed product en goede service door medewerkers in winkel en door monteurs
Levering ging sneller dan gepland. Zeer vriendelijke monteurs hebben in een halve dag onze oude garagedeur verwijderd en een nieuwe sectionaaldeur geplaatst. Zeer tevreden met de nieuwe deur en de snelle plaatsing.
Vanaf het begin met advies in een prachtige showroom tot het eind bij de professionele installatie echt geweldige service!
Zie bovenstaande
goeie service , snel geleverd
Goede montage en vrijndelijke monteurs.Super werk verricht Gr.Natascha Gietmann
Alles van Ambiance Zonwering Resec is goed.
Niets negatiefs te melden
We kregen een goed advies. Alles werd keurig schriftelijk aangeleverd. En er was een deskundige afhandeling. We zijn heel tevreden
Top service. Mooie materialen en fijne communicatie
Goed advies gekregen, nemen de tijd voor je. Monteurs waren correct en vriendelijk.
Zeer tevreden zowel over wouter met verkoop Als de monteurs die waren echt super vriendelijk en goed We zijn zeer tevreden Fam koster
Als eerste heel goed geadviseerd voordat we een offerte kregen. Toen we akkoord hebben gegeven op de offerte werden we goed en snel van alles op de hoogte gehouden en er werd goed aan de afspraken gehouden. De beide monteurs die de rolluiken kwamen monteren waren ook erg vriendelijk en goed in hun werk, dus ook top. Het ziet er allemaal heel mooi uit en functioneert super!
Ons zonnescherm ging kapot en zowel de reparatie als het vervangen van de motor werden naar volle tevredenheid uitgevoerd door Ambiance Resec. De monteurs denken mee en werken snel. Door omstandigheden kon een keer de afspraak niet doorgaan en daarover werd goed gecommuniceerd. We zijn heel erg tevreden over alles. Ambiance Resec bedankt!
Proces goed verlopen. Op tijd ontdekt door ambiance dat hoger geplaatst moet worden met extra steun Graag eerder constateren bijv via checklist.
Geweldige service!
De monteur zou tussen 15.00 en 16.30u komen en bellen wanneer hij onderweg was. Om 14.15u stond hij al voor de deur, zonder te hebben gebeld. Ik moest nog uit Ede komen en was er om 14.30u. Er waren 2 monteurs die een klein half uurtje bezig zijn geweest om een trekband van een rolluik te vervangen. Toen ze weg waren bleek de vloerbedekking op de trap vol zwart smeer/modder te zitten. Ze waren met vuile schoenen binnen gekomen. Het werk is wel goed gedaan. Maar de rekening van €214 voor het vervangen van één versleten band met een half uurtje werk is buiten proportioneel. Net als de voorrijkosten van €99.
Tijdens het eerste bezoek duidelijke uitleg en werden de mogelijkheden besproken . Het plaatsen van de shutters ook keurig gedaan en de mensen waren allemaal erg vriendelijk. Wij zijn zeer tevreden. Bedankt Ambiance
Ijsselweg 17
7061 XT Terborg
De zonweringproducten van Ambiance Zonwering zijn kwalitatief hoogstaand en onderverdeeld in binnenleven (binnenzonwering) of buitenleven (buitenzonwering). Toepassingen binnenshuis zijn bijvoorbeeld rolgordijnen, jaloezieen of lamellen. Buitenshuis biedt Ambiance vele zonweringoplossingen zoals screens, markiezen of zelfs rolluiken of overkappingen voor het terras of te wel verandadaken. De drie productlijnen Basic, Premium en Excellent hebben elk een corresponderende prijsklasse. Een passende zonweringoplossing voor iedereen dus!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.