Heeft een totaal van 59 beoordelingen met een gemiddelde score van 9,1
Review overzicht
Positief sentiment96%
De beoordelingen benadrukken professioneel advies, duidelijke uitleg en een vlotte afhandeling. Klanten waarderen snelle afspraken, goede bereikbaarheid en een vriendelijke ontvangst. De feedback geeft vertrouwen en efficiëntie weer. Over het algemeen wordt de service als zeer positief ervaren.
Sterke punten
Professioneel personeel dat duidelijke uitleg geeft
Snelle afspraken en een soepel proces
Vriendelijke en behulpzame service
Gebaseerd op 9 reviews
Filters
Kies wat voor jou belangrijk isKlik op een onderwerp en bekijk hoe anderen dit beoordelen
9
Door de portal is het process goed en inzichtelijk, dit gecombineerd met vriendelijk en goed advies
Wij voelen ons zeer goed geïnformeerd. De Hypotheker portal toont de progressie en openstaande items duidelijk en de mensen zijn goed bereikbaar.
Beveelt aan
5 November 2026
Leo van der Schans
Beverwijk
10
Uistekend geholpen
Snelle duidelijke communicatie
Beveelt aan
5 November 2026
Mara
Beverwijk
10
Wij hebben de begeleiding als zeer prettig ervaren en zouden deze hypotheekadviseur zonder twijfel a
Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding! Vanaf het eerste moment zijn we vriendelijk en professioneel geholpen. We hebben altijd fijne en prettige gesprekken gehad en kregen duidelijke uitleg en goed advies. We zijn stap voor stap goed op weg geholpen en konden altijd met onze vragen terecht.
Dankzij de fijne begeleiding en het goede advies hebben we binnen 8 maanden ons eigen huis kunnen kopen! We kijken met een heel goed gevoel terug op het hele traject en willen jullie dan ook ontzettend bedanken voor alle hulp, betrokkenheid en het vertrouwen.
Wij raden jullie zeker aan!
Beveelt aan
4 November 2026
Nuray Salman en Resul Topbas
Beverwijk
10
Gewoon top
Van het begin tot het einde perfect geholpen aan mijn nieuwe woning
Ik ben goed geholpen door een vakkundige medewerker. Alles is naar tevredenheid verlopen.
Beveelt aan
20 April 2026
Stefan
Beverwijk
9
Ik werd simpelweg erg goed geholpen.
De Hypotheker regelde veel van de zaken die ik lastig vond.
Beveelt aan
18 March 2026
Sam
Beverwijk
9
Snel en vakkundig geholpen
Zeer goede ervaring. Diana en Olga zijn goed bereikbaar en pakken zaken snel op.
Beveelt aan
10 February 2026
Maartje van Zelst
Beverwijk
10
Super fijn geholpen
Snel een afspraak kunnen maken, de hypotheker is snel in handelen en helpt je goed door het proces heen. Ze maken er werk van alles zo soepel en voorspoedig mogelijk te laten verlopen.
Duidelijke tekst en uitleg, weinig poespas. Nemen de tijd als het nodig is.
Beveelt aan
3 February 2026
Chantal
Heemskerk
10
Ik ben altijd prima geholpen en goed advies gehad
Ik kan de hypotheker aanbevelen. Zeer professioneel. Nemen goed de tijd voor je en nemen een hoop zaken uit handen.
Beveelt aan
19 January 2026
Luigi
Velsen noord
10
Onze ervaring met De Hypotheker te Beverwijk: doen Jazeker!
Onze ervaring met de Hypotheker stamt al uit het jaar 1991 bij de beoordeling of wij een eengezinshuis konden kopen. Na één dag toen was het antwoord aldaar: Jazeker zelfs met één inkomen.
Nu 34 jaar later willen wij onze beide kinderen geld schenken zodat ook zij mogelijk een eigen huis kunnen kopen. Dus opnieuw naar De Hypotheker om de mogelijkheden te bespreken.
De ontvangst was vriendelijk en ook gezellig. Na alle opgevraagde documenten te hebben geleverd en vragen te hebben beantwoord, ging men aan het werk. Al het werk wordt uit je handen genomen en uitmuntend wordt alles rustig en duidelijk besproken. Men staat open voor vragen en een goed gesprek met een luisterend oor.
Het resultaat mag er zijn. Geld uit de stenen werd weer echt geld en we kunnen onze kinderen een mogelijkheid geven om op eigen benen te komen staan.
De Hypotheker bedankt voor de hulp in het verleden, in het nu en in de toekomst!
Beveelt aan
18 November 2025
Ruud
Beverwijk
10
Fijn geholpen
Fijn geholpen met al onze vragen en hulp bij het verhogen van onze hypotheek.
Beveelt aan
31 October 2025
Branka Kroon
Beverwijk
8
Zoals gewoonlijk heel prettig geholpen
Deskundig advies, altijd bereikbaar voor vragen en goed geholpen.
Beveelt aan
29 July 2025
Miranda Bus
Beverwijk
10
Uitstekend
Wij hebben uitstekende hulp gekregen, altijd goed bereikbaar voor vragen en dachten met je mee. Een enorme aanrader.
Beveelt aan
6 July 2025
Jary Kooijman
Beverwijk
10
Goede service!
In het hele traject duidelijke uitleg en goede service.
Adviseur die heel goed het vak verstaat.
Beveelt aan
15 May 2025
Bianca
Beverwijk
8
Uitstekend!
Diane heeft ons mogen begeleiden gedurende ons aankooptraject. Ze beschikt over veel kennis en is bereid alle vragen op te pakken / te beantwoorden.
Beveelt aan
8 May 2025
Juan
Velsen-Noord
10
Heel vriendelijk en snel geholpen
Alle dames die ik telefonisch of fysiek heb gesproken, zijn allen vriendelijk, meedenkend en handelen snel. Super bedankt voor de service.
Beveelt aan
9 February 2025
Leonie
Beverwijk
10
Geweldig!
Mijn partner en ik hebben afgelopen maand met de hulp van de Hypotheker Beverwijk ons droomhuis kunnen kopen.
Zonder hun zeer kundige, snelle en professionele handelen was het misschien wel niet gelukt in deze gekke huizenmarkt.
De service was (en is) fantastisch en we hebben het als zeer persoonlijk en prettig ervaren!
Beveelt aan
19 November 2024
Lisette
Beverwijk
9
Perfecte professionele en persoonlijke begeleiding
In alle opzichten een perfecte begeleiding in het aankopen van onze nieuwe woning!
Zeer snel met antwoorden op vragen, en een persoonlijke manier van samenwerken.
Beveelt aan
28 October 2024
Koen
Slaman
10
Fijne communicatie en goede hulp
Als groentje op de huizenmarkt was veel abracadabra. De Hypotheker heeft mij goed geholpen in het adviseren op financieel vlak. Er was geen ruimte voor small talk en de gesprekken waren recht door zee zodat ik wist waar ik aan toe was.
Beveelt aan
8 October 2024
Rick Brasser
Beverwijk
10
Een aanbevelenswaardige hypotheekadviseur
Ik ben zeer tevreden over de service. Na overleg met twee andere adviseurs, waarbij ik twee verschillende informatie kreeg over mijn kredietwaardigheid, ben ik naar Jeremy gegaan. Jeremy heeft de zaak op een persoonlijke manier benaderd en stond voortdurend in contact met de geldverstrekker. Dankzij hem is het gelukt om snel en efficiënt een hypotheek te verkrijgen.
Beveelt aan
7 September 2024
Agnieszka
Beverwijk
9
Goede deskundige hulp
De hulp die wij hebben gehad bij de aankoop van ons eerste huis is als zeer prettig ervaren. Bij vragen konden we altijd terecht, en je kon merken dat ze alles voor de koper willen doen om tot een goed resultaat te komen.
Bedankt Jeremy, Olga en collega’s voor de goede hulp!
Beveelt aan
12 August 2024
Calvin Tichelaar
Beverwijk
10
Echt ontzorgd
Wat een genot. Als je dit toch allemaal zou moeten weten!
We zijn goed ontzorgd en na een oriëntatie gesprek konden we een serieus bod uitbrengen.
Nu een paar maanden verder een heerlijk huis naar onze wensen.
Beveelt aan
17 July 2024
DIck
Heemskerk
10
Ook zonder kennis kan je een huis kopen
Wij zijn beide als leek voor het eerst binnen gestapt bij de hypotheker, perfect geholpen door Jeremy van het begin tot het eind. Naast hypotheek advies heeft jeremy ons alles bijgeleerd over het kopen van een huis. Geen vraag had hij geen antwoord op en niks was te gek. Nog even een zoom call voordat we een bod wilde plaatsen? Geen probleem. Ik vermoed als we Jeremy niet hadden dat we het nu niet gelukt was om een huis aan te schaffen. Uiteraard mogen wij Olga niet vergeten die ons ook goed heeft geholpen met het in orde maken van de papieren. Buitengewone service. Ik kan elke starter aanraden om eens langs te gaan bij de Hypotheker ookal heb je nog geen huis op het oog maar puur nieuwsgierig wat de mogelijkheden zijn.
Beveelt aan
6 July 2024
Quint Blok
Beverwijk
8
Het was spannend, maar door keiharde inzet van deze toppers is de hypotheek toch gelukt!
Een hypotheek krijgen is op dit moment best spannend en er zaten bij mij echt behoorlijk wat dingen tegen terwijl de deadlines in zicht kwamen. Maar wat een inzet, medeleven, geduld en tijd voor mij hebben deze toppers geleverd om het alsnog voor elkaar te krijgen! Eind goed al goed :)
Olga, Jeremy, Danielle, Claire, bedankt voor alles!
Beveelt aan
20 June 2024
Monserrata
Beverwijk
Review overzicht
Positief sentiment96%
De beoordelingen benadrukken professioneel advies, duidelijke uitleg en een vlotte afhandeling. Klanten waarderen snelle afspraken, goede bereikbaarheid en een vriendelijke ontvangst. De feedback geeft vertrouwen en efficiëntie weer. Over het algemeen wordt de service als zeer positief ervaren.
Sterke punten
Professioneel personeel dat duidelijke uitleg geeft
Klantenvertellencollects reviews exclusively through invitations after a registered purchase. All reviews are checked for authenticity to exclude unlawful content and manipulation. This guarantees that the experiences come from actual customers.