Top geholpen en goede advies
We zijn vriendelijk ontvangen en zeer deskundig geholpen
Beveelt aan
16 April 2025
Verhoeven
Elst
Laden reviews...
0 beoordelingen in de laatste 12 maanden
Geverifieerde reviews
Top beoordeeld
Heeft een totaal van 17 beoordelingen met een gemiddelde score van 9,3
Review overzicht
We zijn vriendelijk ontvangen en zeer deskundig geholpen
Beveelt aan
16 April 2025
Verhoeven
Elst
Vriendelijke medewerkers Met passie voor het bedrijf
Beveelt aan
20 February 2025
Bart
Arnhem
Goed geholpen
Beveelt aan
24 January 2025
Zeljko
Arnhem
Prima hypotheekadvies gekregen zodat ik een goede afweging kon maken welke hypotheek bij mij past.
Beveelt aan
11 October 2024
Regina
Arnhem
De Hypotheker heeft ervoor gezorgd dat ik me geen zorgen hoefde te maken over alle stappen die genomen moesten worden. Ik werd keurig op de hoogte gehouden en uitgenodigd op kantoor als er wat door ons gedaan moest worden. Kortom: prima service
Beveelt aan
21 December 2022
Joost
Arnhem
Fijn en persoonlijk contact met Dennis van Engeland. Zijn adviezen zijn uitstekend en worden duidelijk en begrijpelijk uitgelegd. Ik ben zeer tevreden!
Beveelt aan
25 November 2020
Rick
Huissen
Wij hebben contact gezocht met de hypotheker om advies te krijgen over de aankoop van een potentieel nieuwe woning. Onze adviseur gaf ons advies op basis van inkomen en op eigen ervaring. Vervolgens zijn wij zelf nog verder gaan kijken naar het kopen van een woning en toen wij deze vonden hebben wij een bod gedaan die aansloot bij het advies van de hypotheker. De hypotheker heeft alles voor ons geregeld aangaande de hypotheek van onze nieuwe woning en heeft ons een duidelijke uitleg gegeven van wat wij konden verwachten. Wij zijn erg blij dat we de hypotheker hebben ingeschakeld om ons advies te geven en ons te helpen bij de aankoop van onze nieuwe woning.
Beveelt aan
6 July 2020
Jeroen
Didam
Persoonlijk, geinteresseerd, kennis van zaken, snelle verwerking.
Beveelt aan
20 May 2020
Menucha
Arnhem
Onze ervaring vonden wij al goed Dat is ook de reden dat wij a tien jaar weer met de hypotheker in zee zijn gegaan Zeer goede uitleg.
Beveelt aan
1 April 2020
Weernink
Elst
Binnen no time had de adviseur Dennis alles duidelijk op papier en een duidelijk uitleg bij alle zaken die op je afkomen bij het vernieuwen van een hypotheek. Weet snel de ins en outs van de materie en weet gemakkelijk extra zaken te regelen wat niet standaard in een hypotheek verwerkt word. Binnen een half uur weet je wat mogelijk is en krijg je een passend advies.
Beveelt aan
27 October 2019
Allard
Arnhem
Ik heb van mijn bezoeken en gesprekken met de Hypotheker alleen maar goeie ervaringen. Duidelijke uitleg over de mogelijkheden en prettig in omgang
Beveelt aan
19 January 2018
Ron
Arnhem
Juiste aanbevelingen voor een gepaste situatie
Beveelt aan
18 January 2018
Jonathan
Arnhem
Wij zijn goed en begrijpend behandeld
Beveelt aan
12 January 2018
Albert
Huissen
Na een plezierig ontvangst en een kopje koffie werden mijn vrouw en ik voorgesteld aan de adviseur. Wij werden vriendelijk en correct te woord gestaan en de adviseur straalde een grote mate van proffesionaliteit uit. Echter een punt van verbetering binnen het introductiegesprek is het duidelijk maken van de doelstelling van De Hypotheker en de daarmee gepaard gaande kosten.
Beveelt aan
23 December 2017
Gerry
ARNHEM
uitstekend
Beveelt aan
6 October 2017
Henk Grotenhuis
ELST
Nam de tijd om mij met mijn vragen op weg te helpen.
Beveelt aan
11 May 2017
Tineke
Zutphen
Kon zeer snel een afspraak maken en de uitleg was duidelijk
Beveelt aan
18 March 2017
Stanley
Arnhem
Kronenburgsingel 23 a
6831 GD Arnhem
Branch
Zakelijke Dienstverlening
Specializations
Hypotheek, Vastgoedfinanciering
Overige bedrijven
Klantenvertellencollects reviews exclusively through invitations after a registered purchase. All reviews are checked for authenticity to exclude unlawful content and manipulation. This guarantees that the experiences come from actual customers.