De koper van mijn woning koos voor Just notarissen. Tijdens de verkoop was er enkele malen behoefte vanuit mij iets te bespreken over de aflossing van de hypotheek op de verkochte woning, iets wat de notaris regelt. Terugbel afspraken werden helaas niet nagekomen, en documenten indienen via het online portaal is lastig en erg onoverzichtelijk. Een afstandelijk Notariskantoor, met weinig oog voor persoonlijke aanpak bij toch een belangrijk moment in ieders leven. Jammer, gemiste kans. De afhandeling tijdens de daadwerkelijke overschrijving was wel deskundig en accuraat, daarover geen klachten, maar de hele periode daarvoor rommelig en matig. Later toegevoegd: Naar aanleiding van deze recensie ben ik gebeld door Just notarissen met een welgemeend excuus en bevraagd waar de dienstverlening moet worden verbeterd. Dit kan ik wel waarderen, succes met het verder verbeteren van de organisatie.
Geachte heer Gerrets, Bedankt dat u ons kantoor in de gelegenheid heeft gesteld om het een en ander toe te lichten. Met vriendelijke groet, JUST Notarissen
Originele beoordeling
De koper van mijn woning koos voor Just notarissen. Tijdens de verkoop was er enkele malen behoefte vanuit mij iets te bespreken over de aflossing van de hypotheek op de verkochte woning, iets wat de notaris regelt. Terugbel afspraken werden helaas niet nagekomen, en documenten indienen via het online portaal is lastig en erg onoverzichtelijk. Een afstandelijke Notaris, met weinig ook voor persoonlijke aanpak bij toch een belangrijk moment in ieders leven. Jammer, gemiste kans. De afhandeling tijdens de daadwerkelijke overschrijving was wel deskundig en accuraat, de hele periode daarvoor rommelig en matig. Tijdens het schrijven van deze recensie zie ik in het scherm naast de recensie de volgende tekst staan in het kopje met spelregels over de reviews: 'Reviews met een score lager dan een 6 worden 7 dagen na plaatsing gepubliceerd' Ik denk dat dit genoeg zegt over de instelling van Just Notarissen, transparantie is afwezig.
Op de eerste mail werd niet gereageerd, wel ontvingen wij een bericht dat de email binnen een bepaalde tijd beantwoord zou worden. Echter na drie weken zelf contact opgenomen. Er was nog geen dossier opgemaakt daar er nog niets van de gemeente was binnen gekomen Echter de rest van de afhandeling is erg goed en snel verlopen
Klantvriendelijkheid, klantgerichtheid en service zijn uitstekend! Aan te bevelen.
In aanloop naar de passeer datum was het heel moeilijk om iemand te spreken te krijgen. De medewerker die ik na lang wachten aan de telefoon kreeg had niet veel kennis. Door mijn hypotheekadviseur verder geholpen. De uiteindelijke afspraak op kantoor was een prettige ervaring. Ook met de coronamaatregelen werd rekening gehouden.
Wij kochten ons eerste huis via Just Notarissen en werden heel warm en welkom begeleid en ontvangen.
Correct snel en duidelijk
Een goed snel en degelijk advies, voor een goede prijs
ga vooral zo door.
Berichten in het portal wordt niet op gereageerd, sterker nog, ze worden niet eens gelezen zoals later aan de telefoon werd toegegeven. Kreeg dan ook onterecht de schuld van te laat info aanleveren terwijl dit al meerdere weken in de portal klaar stond. Aan de positieve kant: aan de telefoon elke keer prima en vriendelijk geholpen en alhoewel met hindernissen uiteindelijk wel het gewenste resultaat. Ik zou aanbevelen JA gekozen hebben als het portal goed had gewerkt , dit is immers wel de eerste interface tussen klant en notaris medewerker.
Originele beoordeling
Berichten in het portal wordt niet op gereageerd, sterker nog, ze worden niet eens gelezen zoals later aan de telefoon werd toegegeven. Krijg dan ook nog eens de schuld van te laat info aanleveren terwijl dit al meerdere weken in de portal klaar stond. Vervolgens een rekenfout van 5K in mijn nadeel op de eindnota. Geen excuses en geen klantgerichte houding van de behandelaar. Aan de positieve kant: aan de telefoon elke keer prima en vriendelijk geholpen en alhoewel met hindernissen uiteindelijk wel het gewenste resultaat.
Prijs kwaliteit verhouding uitstekend
Communicatie zeer slecht. Als je belt sta je altijd in de wacht met minstens 2 wachtende, en regelmatig 5 of meer, voor je (tijdstip maakt niet uit). Daarnaast nooit een bevestiging of documenten ontvangen zijn. Terugbellen wordt ook niet gedaan. Dag voor passeren nog even de vraag of wij nog een aantal documenten willen opsturen omdat ze die "vergeten" zijn. Nota en concept leveringsovereenkomst pas 3 dagen voor passeren ontvangen, na aandringen van onze kant.
Geachte Donna, Bedankt voor uw reactie, vervelend om te vernemen dat u voortgang van uw dossier zo heeft ervaren. Om een dossier goed te kunnen behandelen moeten wij zoveel mogelijk informatie van de cliënt hebben. Indien de door ons gevraagde informatie incompleet wordt aangeleverd kan dit de voortgang van een dossier beïnvloeden. Helaas is het door de corona drukker aan de telefoon. Wij proberen dit te verbeteren. Met vriendelijke groet, JUST Notarissen
Wat ik erg prettig vond, is dat de Corona maatregelen zo goed werd uitgevoerd. Temperatuur werd gemeten en de pen waarmee informatieblad werd ingevuld ook pen tekenen akte. Chapeau!! Heb het kantoor net aanbevolen aan een bevriend echtpaar met huis in de verkoop.
bij binnenkomst al een goede representatieve en goede ontvangst ook na dat we binnen bij de notaris waren een goede uitleg in begrijpelijke taal dus ook daar ondanks de corona een goede begeleiding
Prima
Vlot en modern (voor mij als 85-jarige zelfs een beetje TE). Alles correct en volgens afspraak. Inderdaad de goedkoopste en absoluut niet minder goed.
Een duidelijk verhaal gekregen en vragen konden direct van een antwoord worden voorzien, prima gegaan. Via de dossier site konden nog vragen/opmerkingen gegeven worden, ik had verwacht dat ik hierop via de mail/site beantwoord kreeg maar dat werd uiteindelijk op de afspraak zelf.
Tijdens binnenkomst op uw kantoor werden wij verzocht om een formulier naar waarheid in te vullen v.w.b. onze gezondheid. Alle daar aanwezige dames droegen op dat moment geen mondkapjes. Daarna werd ons verzocht om onze temperatuur te laten meten. Mijn vrouw heeft dat om principiële redenen geweigerd. Er werd ons gevraagd om even te wachten en kregen vervolgens te horen dat pertinent de temperatuur gemeten moest worden omdat er anders geen Hypotheek gepasseerd zal worden. Tijdens deze aanzegging voegde zich iemand in het gesprek die aangaf de directeur te zijn. Mijnheer had niet de intentie zich aan ons voor te stellen maar riep alleen maar dat hij verantwoordelijk was voor zijn bedrijf en personeel en was zeker niet van plan om met ons in een redelijk gesprek naar een oplossing te zoeken. Deze vervelende ervaring vond plaats in de hal van het kantoor in aanwezigheid van verschillende personen. Onder dwang van het gegeven dat onze hypotheek niet gepasseerd zou worden heeft mijn vrouw onder protest haar temperatuur laten meten. Zonder de aanbod van een kopje koffie zijn de verplichte zaken verder afgewikkeld. Al met al een heel vernederende ervaring.
Geachte heer Jacobus, Bedankt voor uw reactie naar aanleiding van uw bezoek aan ons kantoor. Wij vinden het vervelend dat u het meten van de temperatuur als dwangmatig heeft ervaren, terwijl dit alleen maar met de beste intentie gebeurd. Ook onze onderneming moet sinds maart in verband met Covid-19 maatregelen treffen, welke wij noodzakelijk achten om dit virus buiten het bedrijf te houden, mede gebruikmakend van de richtlijnen van het RIVM. Dit alles doen wij voor onze cliënten en ons personeel. Mocht u hierop nog een toelichting wensen, dan verneem ik dit graag, het is namelijk nooit onze intentie geweest u een vervelende ervaring te bezorgen. Met vriendelijke groet, JUST Notarissen
Het is een prettig kantoor waar fijne mensen werken die je erg vriendelijk en duidelijk te woord staan. Wij waren er voor een hypotheekakte maar gaan zeker terug voor opstellen testament!
Soepele, betaalbare, professionele service. Wij hebben het oversluiten van onze hypotheek via deze notaris laten verlopen.
Heel positief ervaren, vriendelijk te woord gestaan door alle medewerkers binnen het kantoor, foutloos geholpen en dat allemaal tegen een gunstige prijs! Zeker een aanrader!
Deskundigheid, een notaris met humor en ook nog eens de goedkoopste. Wat wil je nog meer.
Goedkoop? Het zal wel. Slecht? Absoluut!! Slechte communicatie, de ene na de andere medewerker die zich met je zaak bemoeit en als na het ene mailtje na het andere overleg duidelijk lijkt te zijn wat er moet gebeuren doen ze het nog fout!! Resultaat: lang wachten en uiteindelijk nog alles zelf rechttrekken. Helaas zijn er maar 2 opties aan te vinken bij aanbevelen...HELL NO ontbreekt!!!
Fijn en vriendelijk geholpen.
Vriendelijke ontvangst en verzocht om in grote wachtkamer te wachten tot ik geholpen kon worden. Bekertje koffie gekregen. Na poosje wachten kreeg ik bericht dat de voor mij lopende zaak iets uit zou lopen en excuus daarvoor. Jammer maar netjes opgelost. Afhandeling koop verliep soepel al hadden de aangeleverde stukken vooraf ingekeken kunnen worden zodat er niet naar collega gelopen zou hoeven worden. Klein puntje denk ik. Na tekenen ook een handtekening van "getuige" in lobby en kreeg ik presentje mee. Al met al klein half uurtje. Kantoor is netjes en goed bereikbaar
Op kantoor bij het passeren van de akte ben ik heel goed geholpen door iedereen betrokken in mijn traject, vanaf de receptie t/m de notaris. De aanloop en de digitale manier van communiceren was iets minder en het kostte iets meer moeite om de documenten te vinden, maar uiteindelijk is alles goed gekomen. Dank voor alles!!!
Einsteinlaan 50
2719ER Zoetermeer
Ons notariskantoor is sinds 1999 gevestigd in Zoetermeer. Door onze efficiënte en moderne werkwijze met computerrobots kunnen wij de laagste tarieven hanteren en snel leveren. Ons kantoor werkt volgens strakke procedures en is daardoor accuraat en zorgvuldig. Hierdoor is ons kantoor de laatste jaren flink gegroeid. Wij zijn hét notariskantoor voor Zoetermeer en regio, maar mensen uit heel Nederland reizen graag naar ons af. Want niemand wil te veel betalen.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.