De man is 5 minuten binnen geweest.
De Fa. Zandberg staat altijd klaar met haar dienstverlening, vriendelijk, punctueel en van hoge kwaliteit. Top bedrijf!
Met vakmanschap, zorg en aandacht is het probleem opgelost. Ook aan klantvriendelijkheid ontbrak het zeker niet!
Ze hebben prima werk geleverd, zeer tevreden!
Plaatsen inloopdouche 27-7-2022. Voorstel Zandberg starttijd was tussen 09.45 en 10.45 uur. Uw medewerker meldt zich om 8.55 uur met de woorden “Ik ben de bouwer”. Hij begint met afplakken vloerbedekking. Van 09.20 uur tot 10.30 is hij afwezig (huisarts). Hij start daarna met het uitladen van gereedschap. Wij leggen terwijl delen van geheel door ons zelf afgebroken douchecabine in de voortuin (ca. 2 tot 3 m lopen tot auto van Zandberg). Alléén glazen bouwstenen, douchescherm en douchebak liggen klaar om mee te nemen door Zandberg, verder niets. Om 11.15 uur gaat uw medewerker een zaag op de zaak ophalen en neemt gelijk “de zooi” (zoals hij het noemt) mee. 11.45 uur is medewerker weer terug en start met zaagwerk en het aanbrengen van de Lewisplaat. De medewerker bleef op een neer lopen en telefoneren. Rond 14.30 uur stopt de medewerker. Om 15.00 uur sturen wij een foto naar Jaap van Hooijdonk omdat de zaagsnede op een verkeerde plaats is aangebracht en de breedte van de Lewisplaat niet de juiste afmeting heeft met de vraag “Klopt dit Jaap”? De Gibo muur diende als vervanging van de glazen muur. Helaas geen enkele reactie op onze email. De andere dag komt een vakman en moeten we kiezen voor een andere optie. Lof voor zijn vakwerk. Al met al zijn wij niet goed geïnformeerd door heren van “Wonen met gemak” en Zandberg. Na het plaatsen van de inloopdouche was de ruimte naar de wastafel en de toilet veel te smal geworden, laat staan ooit met een rollator naar de toilet te moeten.
Diverse werkzaamheden: isolatie, badkamer, afdak buiten. Alles is heel goed gedaan in goede harmonie met de mannen.
Zeer tevreden
Factuur was 35 euro hoger dan de offerte!moest hier zelf achteraan.40 minuten werk voor 155 euro is veel te veel maar ik ben akkoord gegaan met de offerte.Jammer zal bij een volgende keer beter opletten
Beste de heer Wijdema, Bedankt voor uw beoordeling die wij op 06-08-2022 zie pagina 2ook al hebben ontvangen en waarop ik toen het onderstaande heb terug gestuurd. 06-08-2022: Ik heb u kort naar uw beoordeling een mail gestuurd waarop ik geen antwoord meer heb ontvangen. Als u in de gelegenheid bent om ons terug te bellen dan kunnen we het e.e.a. uitleggen aangezien dit allemaal op voorhand is gecommuniceerd met de Vve beheerder. Wij zien uw reactie positief tegemoet. Met waterdichte groet, Het Zandberg Team. 27-9-2022: Nadat wij telefonisch contact hebben gelegd samen hebben we het hierbij gelaten. Ik vind het dan ook jammer dat u nu weer een reactie blijft nadat wij u een creditnota hebben verstuurd. Voor de rest wens ik u nog een prettige dag toe. Met waterdichte groet, Het Zandberg Team.
Gemakkelijk te benaderen, vakkundig en zeer flexibel maakt dit een zeer fijne firma om mee samen te werken.
Wij hebben Zandberg gevraagd een kleine lekkage, maar daardoor niet minder hinderlijk, te verhelpen terwijl de schilder met zijn hoogwerker ter plaatse was. Meteen de volgende dag langs gekomen en prima verholpen, top!
Mijn volgende opdracht gaat zeker weer naar Zandberg.
Zandberg heeft bij ons verschillende werkzaamheden verricht. De monteurs zijn stuk voor stuk zeer nette en professionele mensen. Erg goed werk afgeleverd. Ook communicatie over de planning verloopt snel en soepel. Omdat Zandberg meerdere monteurs in dienst heeft, kunnen ze redelijk flexibel zijn in de planning.
Leuke en vriendelijke man
Prima service en vriendelijke mensen
De installateur deed zijn werk ontzettend goed en wist precies wat te doen. Contact met de secretaresse om een afspraak in te plannen verliep niet echt heel soepel. Ik kreeg hierbij niet het gevoel dat het allemaal van harte ging. De follow up om contact op te nemen ivm mogelijkheden om woning verder te verduurzamen bleef helaas uit. Ook na het sturen van een mail aan de secretaresse waar geen reactie op kwam.
Beste de heer Schroevers, Bedankt voor uw feedback en fijn dat het werk kwalitatief goed is uitgevoerd, dat is het allerbelanrijkste! Zonde en fijn om van uw te horen dat de follow up niet goed is uitgevoerd zodat wij hier intern naar kunnen kijken! Wat betreft verduurzamen doen wij op dit moment nog niet zelf en werken wij vaak met een partner! Wel zou het fijn zijn als u deze reactie per mail terug gekoppeld krijgt! Ik wil u bedanken voor het vertrouwen in ons en mochten wij in de toekomst iets kunnen betekeken voor u dan horen wij het graag. Met waterdichte groet, Het Zandberg Team
Erg tevreden over het werk wat gedaan is.
Klantvriendelijk
Maken een offerte zonder ter plaatsen te zijn geweest.186 euro voor het plaatsen van een open dicht kraan op een radiator en het verplaatsen van een thermostaat kraan totaal een half uur bezig geweest met twee man Betaald onder protest.kraan lekt nog !!!
Beste de heer Wijdema, Ik heb u kort naar uw beoordeling een mail gestuurd waarop ik geen antwoord meer heb ontvangen. Als u in de gelegenheid bent om ons terug te bellen dan kunnen we het e.e.a. uitleggen aangezien dit allemaal op voorhand is gecommuniceerd met de Vve beheerder. Wij zien uw reactie positief tegemoet. Met waterdichte groet, Het Zandberg Team.
Voor een last minute klus, vrij grote klus fa. Zandberg ingeschakeld. Ze hebben snel kunnen plannen, goede Service en het werk goed afgeleverd. Zeer professionele firma. Zeker aan te raden
Prima Wil alleen even zeggen dat ik momenteel op vakantie ben (ben broer van Jan Paping en beheer financiën van mijn broer). Ik heb de factuur ontvangen maar kan nu niet betalen. 8 Augustus kom ik weer thuis, ik verwacht de 9 of 10 augustus te betalen. Excuses voor het ongemak!
Geen haast bij enkele kleine lekkage problemen. Loodgieter kwam tich snel. Doorzag de problemen en loste in korte tijd alles op.
Tot op heden conform afsprak. Zal nog contact worden opgenomen mantelzorger ivm recente overstromingen
Al diverse keren een beroep gedaan op Zandberg. Altijd netjes geholpen tot volle tevredenheid!
zeer prettig en meedenkend.
We zijn al bijna 30 jaar klant van dit sympatieke familiebedrijf; dat is niet voor niets
Takkebijsters 20
4817 BL Breda
Bij familiebedrijf Zandberg B.V. te Breda, opgericht in 1991 is dankzij de continue hoogwaardige kwaliteit van oplevering een begrip in Breda en de directe omgeving. Iedere dag werken wij met ons team, klanten en opdrachtgevers keihard om ons keer op keer te bewijzen. U verdient namelijk het beste en dat vinden wij ook. Wij halen onze motivatie uit de zeer positieve reacties die wij meermaals mogen ontvangen. Vandaag een opdracht, morgen een aanbeveling.
Techniek Nederland is de belangrijkste vereniging voor ondernemers in de installatiebranche, de technische dienstverlening en de elektrotechnische detailhandel. De leden van de vereniging zijn technische experts en dienstverleners op een breed terrein. Ze plaatsen niet alleen technische systemen in uw woning of bedrijf, maar leveren ook advies en voeren de regie over ingewikkelde technische projecten, van ontwerp en plaatsing tot beheer en onderhoud.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.