
Ik ben op passende wijze geholpen in mijn zoektocht naar de juiste bruidsjurk. De verkoopster was eerlijk, meedenkend en betrokken waardoor het een heerlijk moment was om met mijn dierbaren gemogen beleven!
Ik had een lieve en vriendelijke verkoopster. Ze gaf me raad en luisterde naar mijn verlangen. Het was een zaligheid om bij jullie te winkelen. Ik was helemaal gerustgesteld als ik buiten ging.
Ik werd meteen gerustgesteld. Ze hebben me super goed geholpen met mijn zoektocht naar het perfecte kleed!
Op de dag dat we kwamen was het druk. Hierdoor hebben we lang gewacht. Maar wat was het de wachtduur waard. Ondank dat het al tegen sluitingstijd was kreeg je niet het gevoel opgejaagd te worden. Een persoonlijke begeleiding en evenveel aandacht als de andere toekomstige bruiden. De jurken zijn prachtig. Ik heb mijn droomjurk gevonden aan een erg betaalbare prijs. Ik kan al niet wachten tot mijn partner de jurk ziet op onze grote dag.
Een mooie ervaring. Een dag die ik nooit ga vergeten. Ik ben hartstikke fijn geholpen en heb samen met clubje kunnen lachen. En daarbij nog mijn jurk gevonden. Ik voelde me compleet op mijn gemak.
Ik ben zo goed geholpen door Antonie ! Ze nam alle tijd en wist precies wat ik wilde! Door haar heb ik mijn droom jurk gevonden. Wat ik ook erg fijn vondt is dat ze heel eerlijk was! De uitstraling en rust van de winkel bracht me op mijn gemak. Geen haast, gewoon rustig opzoek naar jouw droom jurk! Heel fijn!!
Super hartelijk welkom en na maar even wachten werd ik al geholpen. Ik wist niet precies wat voor bruidsjurk ik wilde maar mocht van alles uitzoeken om te proberen. Er werden me goede vragen gesteld en er werd goed naar me geluisterd. De zevende jurk die ik aandeed was 'm! Als ik een tip mag geven: er werd pas aan het einde, toen ik de jurk dus al had uitgekozen, aangegeven dat er servicekosten van 190 euro bijkomen. Kan ook zonder maar dan moet je het vermaken ergens anders laten doen. Wellicht beter om dit aan het begin van het gesprek even uit te leggen en toe te lichten want dit heeft voor veel bruiden invloed op hun totale budget. Al met al zou ik Ann & John zeker aanraden!
Heel fijn om in het begin zelf tussen de rekken te mogen kijken met de verkoopster die je helpt waar je het best kunt kijken. Ik werd heel goed geholpen en er werd regelmatig gezegd dat het mijn keuze moest zijn. Ik had een te grote jurk aan, maar met wat kundigheid door de jurk op de juiste plek aan te trekken kreeg ik toch een goed beeld hoe de jurk eruit zou zien als die op maat is. Een hele fijne ervaring! Ik heb 6 jurken gepast, de eerste jurk was gewoon gelijk mijn jurk.
Ik ben een paar keer in deze vestiging geweest en ik ben alle keren met alle egards ontvangen en geholpen. Echt heel fijn en bijzonder. Super bedankt voor het fijne advies en de hulp!
Hartstikke aardige leuke dames die mij super geholpen hebben. Het was eigenlijk alleen de bedoeling om te komen kijken voor ideeen op te doen. Echter werd er volop tijd voor mij genomen en heb ik echt ontzettend veel jurken gepast. Vooral jurken waarvan ik dacht dit wil ik, maar ook veel jurken die de verkoopsters uit gezocht hadden. Uiteindelijk hierdoor tot het gewenste model gekomen. Dit in een erg gezellige maar vooral ontspannen sfeer. Uiteindelijk twijfels bij een jurk, ook hierbij wordt er niet gepusht en laten ze de keuze geheel aan mij. Een verkoopster had misschien nog wel een jurk in gedachte en die isuiteindelijk mijn droomjurk geworden! Wat een geweldig gevoel is dat. Dat gevoel samen met die heerlijk ontspannen sfeer wat ik van deze twee dames heb gekregen, zou ik nergens anders gekregen hebben. Een geweldige middag gehad samen met mijn moeder. Grote complimenten aan Marlies en ook de andere verkoopster die op dat moment aan het werk was in de outlet winkel. Ook de dag erna samen met vriendinnen en schoonmoeder de jurk gaan ophalen en nog eens laten zien, kreeg ik weer volop aandacht en tijd! Ik zou jullie bij iedereen aanbevelen! Ik heb van jullie naam gehoord via een nichtje van mij. Ook zij is ooit geslaagd bij jullie en was erg tevreden over jullie.
Fijn welkom, vriendelijke verkoopster, pushen niet, voldoende keuze, fijn systeem (gekleurde kaartjes), eerlijke mening, goede hulp, maakt er een leuke ervaring van!
Ik had het kiezen van mijn bruidsjurk niet beter kunnen voorstellen. De service was heel professioneel en super vriendelijk! Niets was te veel en als kers op de taart heb ik mijn droomjurk gevonden.
Erg goed geholpen. Nemen alle tijd voor je. Zeker een aanrader!
Wat een mooie grote winkel. Je wordt geholpen door iemand die ziet wat je wel en niet staat en je mee neemt in een wereld van jurken. Ik dacht te weten wat ik ongeveer wou en heb een jurk gekocht waarvan alleen de vorm hetzelfde is als hoe ik hem voor ogen had. Ze zei: ik heb 1 jurk hangen ik moet even zoeken maar ik denk dat dat hem is ik ga even zoeken. Je voelt je echt heel speciaal in de winkel. Het enigste puntje waarom het geen 10 is heeft de reden dat de ik werd opgemeten voor de jurk en ze op 3-4 maten groter uitkwam dan ik normaal heb. Ondanks ik aangegeven heb dat ik nog flink wat kilo's kwijt wil is deze besteld en dit geeft een beetje een angstig gevoel.
Werkneemster Anne was zo lief! We werden goed ontvangen. Ze nam de tijd om de juiste jurk te zoeken. Zalig om enkel (grote maten) jurken te passen die allemaal zouden kunnen. Want met een grote maat is dat helaas vaak niet het geval. Maar ik had veel keuze! De dame, Anne heeft op een duidelijke manier uitgelegd wat en hoe bij de bestelling. Uiteindelijk werd er stof besteld, maar nog geen jurk. Ik heb zo nog twee maanden de tijd om verder aan mijn gewichtsverlies te werken. Dat is aangenaam dat het kan. Ik kijk al uit naar mijn volgende pasbeurt en het bestellen van de echte jurk. Een pluim voor Anne! Ze heeft me weer zelfvertrouwen gegeven. Dat was bij een pasbeurt in een andere winkel helemaal de grond in geboord.
Ik ben ontzettend fijn geholpen, wisten precies wat ik wou en mooi vond! Naar 4 jurken heb ik mijn droomjurk kunnen kiezen! (L)(L) Echt een super service, en het personeel is ontzettend lief voor je! Ik zou dit absoluut aanbevelen aan andere toekomstige bruidjes!
Het was heel bijzonder om met mijn dochters een trouwjurk uit te zoeken. We zijn heel goed geholpen en heb een mooie jurk gevonden. Bijzonder was dat de jurk die de mevrouw achter de receptie voor me had klaar gehangen ook de jurk is die ik gekocht hebben. De eerste jurk die ik gepast heb.
Eerlijke service, goede verkoopstechnieken zonder opdribgerigheid
Zonder afspraak binnen gelopen, met een bakkie koffie 10 minuten moeten wachten. Zei dat ik niet zeker wist of ik wel in het wit wilde trouwen en dus graag iets aan wilde om te kijken of ik het gevoel zou hebben. Samen met Ronnie (die normaal in de outlet staat) op Zoë gegaan naar mijn steil jurk. Vijf of zes uitgezocht, de eerste die ik aan deed was het gewoon!!! Dank je wel, was een hele fijne ervaring.
Fijne ervaring met super lief personeel Helemaal happy i sayd yes to the dress bij jullie
Ik ben super goed geholpen en er werd geluisterd naar mijn keuze en bevindingen. Ook al had ik al snel mijn jurk gevonden, toch mocht ik nog verder passen zodat ik echt zeker was van mijn jurk
/
Zeer persoonlijk en eerlijk contact. Voelde me zeer op het gemak.
Gistermiddag een jurk uitgezocht bij bruidsmode outlet, en dat terwijl het ging om oriëntatie. Twee fantastische jurken gevonden. Mn moeder kwam speciaal naar de winkel om te kijken. Een half uur voor sluitingstijd heb ik alletwee de jurken nogmaals aangehad. Een van de jurk sprong er echt uit. Geweldig mooi. Kim heeft overal enorm bij geholpen. Gezorgd dat alle details goed waren. Wat ben ik gelukkig met de keuze. Op naar de trouwdag!
Samen met mijn moeder en dochtertje kwamen we 'gewoon even kijken'. Nog nooit een jurk aangehad dus waar te beginnen? Ik werd direct goed geholpen zonder dat de medewerkers opdringerig waren, super fijn! En na het passen van veel verschillende jurken liep ik 2uur later naar buiten... MET MIJN JURK! 😀
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.