Filters

Ben heel snel in t bedrijf geholpen door snelle medewerking van ab werkt

Ik ben snel geholpen om zo vlug mogelijk aan de slag te kunnen gaan

Zoals het hoort

Supercontact met mensen van AB. Door hen aan een hele leuke baan gekomen en bij vragen word ik goed geholpen. Uren eenvoudig door te geven. Uitbetalingen kloppen en zijn keurig op tijd.

• Aanbevelen? Ja

Ik zal het niemand aanbevelen

Meneer Jasmin is een incompetent persoon. er was niets aan te doen. Toen ik me ziek meldde, bleek dat hij mijn contract niet verlengde. Ik kwam er ook achter dat ik op het einde zonder contract werkte. Ik vraag al een hele tijd om betaling

• Aanbevelen? Ja

wij zoeken wel een ander die beter bij ons past

slecht zijn mijn ervaringen voorheen met mark bus nooit mee gemaakt .

• Aanbevelen? Nee

Normal conditions.

Not so bad, Weekly salary always on time. If u asked something, u will get the answer or help for sure.

• Would you recommend us? Yes

Praca ok, ale trafiłem na nieodpowiedniego koordynatora dzięki któremu już nie pracuję

Wolałem w ważniejszych sprawach kontaktować się z biurem helpdesku aniżeli z koordynatorem.

Przyjazna Firma

Przyjazna dla pracowników szybko realizuje i rozwiązuje problemy pracowników.

• Poleciłbyś nas? Yes

Zadowolony jestem że firma posiada różnorodność ofert pracy.

Jako nowy pracownik tej firmy, czuję się bezpiecznie i stabilnie.

Polecam

Polecam współpracę

Oké

Oké

Ik heb een hele goede ervaring met AB Werkt

2 jaar geleden heb ik best een heftige tijd doorgemaakt en jullie hebben mij daarin heel goed bijgestaan. Nogmaals bedankt! Helaas is het bedrijf waar ik werkte gestopt wat ik heel jammer vind maar hun redenen waarom ook zeer zeker begrijp.

• Aanbevelen? Ja

Tragedia i brak profesjonalizmu oraz poszanowania pracownika

Do pracy mam 12 km i jestem pracownikiem od prawie pół roku. Jestem pracownikiem chcianym i docenionym przez pracodawcę lecz nie AB werkt. 12 km muszę dojeżdżać do pracy rowerem agencyjnym który nie jest nawet elektryczny. Jest to wbrew prawu istniejącemu w Holandii gdzie pracownik może dojeżdżać do pracy rowerem tylko do 10 km . Powyżej 10 km agencja lub pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikowi inny rodzaj transportu. Żadnej pomocy ani starań ze strony AB werkt. Dla mnie tragedia tym bardziej że nadchodzi zima

• Poleciłbyś nas? No

Pozytywne doświadczenie z agncją, terminowe wypłaty i dobry kontakt

Posiadam ogólnie pozytywne doświadczenia z pracą poprzez agencję AB Werkt. Jednakże moje zatrudnienie przez AB Werkt odbywało się wyłącznie według formuły Pay Roll, a ponadto była to praca o charakterze sezonowym u jednego tylko pracodawcy, w związku z czym nie miałem potrzeby utrzymywania stałego kontaktu z pracownikami biura AB Werkt, ani kierowania próśb o rozwiązywanie problemów formalnych związanych z pracą lub wyjaśniania niejasności związanych z kwestiami płacowymi. Nie składałem również w biurze próśb o znalezienie dla mnie innego stanowiska pracy u innego zleceniodawcy. Kwestie związane z terminowością wypłat oraz jasnością rozliczeń w systemie tygodniowym oceniam jednak zdecydowanie pozytywnie i nie mam w tych sprawach żadnych zastrzeżeń dla pracy biura agencji.

• Poleciłbyś nas? Yes

Jestem bardzo zadowolony z pracy w AB Werkt.

Pracę w AB Werkt poleciłbym każdemu koledze i koleżance oraz swoim znajomym.

Znakomite

Moje doświadczenie z AB Werkt jest jak najbardziej pozytywne. W chwili obecnej jak najbardziej mogę wypowiedzieć się obiektywnie i polecam. Bardzo dobry kontakt z koordynatorami, chętnie udzielona pomoc merytoryczna za każdym razem kiedy była potrzebna, zainteresowanie i chęć pomocy w trakcie choroby i wiele innych superlatyw które mogłabym wymieniać. Chociaż nie jestem już pracownikem AB, ponieważ pracuje obecnie bezpośrednio u pracodawcy to czas jaki pracowałam przez AB Werkt oceniam na 5+.

• Poleciłbyś nas? Yes

A.B. een prima partner in de fruitpluk

A.B. is de enige uitzend organisatie die de fruitpluk helpt organiseren

• Aanbevelen? Ja

Er is veel vraag naar hulp

Heb het afgelopen jaar voldoende afwisseling gehad.

jest ok

Pracuje juz od dluzszego czasu niemam na co narzekac prace mam caly czas kasa sie zgadza a jak jest jakas niejasnosc jest korygowana wiec niema na co narzekac

Pozytywne

Pozytywne

• Poleciłbyś nas? Yes

Zdobyłem duże doświadczenie przez tą firmę

Jesli chodzi o firme AB Werkt nie mam żadnych zastrzeżeń

• Poleciłbyś nas? Yes

Prima werkgever, geen klachten, staan voor je klaar.

Zie boven.

Prima

Ik heb een fijne band met AB. Ik wordt altijd prima geholpen bij alle soorten vragen of gewoon een gesprek. Niets is hun te veel. Heel fijn uitzendbureau.

ogrodnictwo

Z czystym sumieniem mogę polecić ta firmę. Praca fajna na szklarni, w polu .tygodniowki systematycznie wpływały na konto. Mieszkania ok. Wszystkie sprawy można załatwić bez problemu .Polecam każdemu.

Te vrede

Fijne Gewerkt met gezellig mensen.

• Aanbevelen? Ja

Over het algemeen tevreden over AB

Ik werk al vanaf 2007 voor AB Werkt met veel passie en tevredenheid!

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review plaatsen zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd