Filters

10

Vriendelijke en vakgerichte garage

Viendelijk en klantgericht. We zijn goed geadviseerd met de aankoop van de auto.

  • Aanbevelen? Ja
10

goede service

voel me goed bij dit bedrijf, komt eerlijk over, denkt mee

  • Aanbevelen? Ja
8

Lekker gewoon

Mijn eerste auto die ik hier heb gekocht. Verkoopafdeling prima, geen poespas gewoon simpel, dorpsgevoel. Moet verder alles nog ervaren. Mijn auto moet volgende week voor reparatie van de sfeerverlichting. Krijg leen auto mee. Hoop dat deze ervaring ook positief zal zijn.

  • Aanbevelen? Ja
9

Goed ontvangen, goede service.

Ik ben zeer tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Fijne garage met super service

Heel fijn bedrijf met super service en vakbekwaamheid

  • Aanbevelen? Ja
9

Kwaliteit, service en aandacht voor de klant

Enkele weken na de aankoop van mijn auto liep de druk in mijn rechtervoorband terug. Ik legde aanvankelijk de link aan de zeer koude weersomstandigheden, meerdere dagen nachtvorst. Maar probleem bleef. Zonder afspraak naar garage gereden waar ik meteen werd geholpen en er een spijker uit de band werd verwijderd. Gezien de recente aankoop vond men het vervelend dat dit zich zo snel voordeed en is dit kosteloos opgelost! Een kleinigheidje maar toch klasse en een pluimpje waard!

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfect

Goed geholpen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig geholpen

Geholpen door Martie. Fijne man. Goede uitleg prima service. Heel leuk dat de auto ingepakt stond toen we hem kwamen ophalen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Fijn bedrijf

Je wordt gied en met respect geholpen

  • Aanbevelen? Ja
7

wisselend

Auto (Citroën C3) gekocht terwijl ik overstuur was. Tijdens het proefritje miste ik de Tom Tom. Mijn telefoon was per abuis op slot gegaan. Gevolg: geen google maps en geen navigatie. Weg kwijt terug naar de garage. Tweemaal moeten vragen. Ik was er zenuwachtig door geworden. Ik vertelde dit aan de verkoper Daniël Vos. Volgens Daniël Vos was de koppeling van mijn in te ruilen Peugeot kapot. Zelf niets van gemerkt. Achteraf ben ik van mening dat de inruilwaarde van mijn Peugeot te laag is geweest. Ik wilde er over nadenken, maar de heer Vos haalde me over een beslissing te nemen. Mijn benen trilden nog na van het avontuur. Ik heb weer een les geleerd: niet zo'n grote aankoop doen als ik niet mijzelf ben. Daarnaast vertelde Daniël Vos me dat ik pas moest overschakelen bij een toerental van vier tot vier en een half ????? Ik schakelde in het verleden over bij een toerental van 2000. Daardoor was de koppeling van mijn auto waarschijnlijk kapot gegaan, aldus meneer Vos. Eerste week na aankoop heb ik bij een geadviseerd toerental geschakeld. Gevolg: de brandstof werd in korte tijd opgeslokt. Nu volg ik het display waarop bovendien wordt aangegeven wanneer ik naar een hogere stand moet overschakelen. Dit wordt vermeld door een cijfer dat naast de tankinhoud staat. De auto doet het trouwens prima. Ik rijd er fijn mee.

  • Aanbevelen? Ja
8

Tot nu toe tevreden.

Bij een afspraak voor een beurt van mijn auto, is de service goed. bij een defect van een onderdeel geven zij dit kenbaar. Laatst heb ik een occasion gekocht, de verkoper was heel vriendelijk, maar hij was zeer kort met het uitleg van de auto.

  • Aanbevelen? Ja
9

Prettig contact

Prettig geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

Helemaal tevreden

Twee maanden geleden gebruikte auto gekocht. Tot nu toe tevreden behalve over de merk banden. Ook heb ik de DS app nog niet kunnen downloaden maar met wat hulp in mijn woonplaats moet dat lukken

  • Aanbevelen? Ja
10

snel en prettig compleet geregeld.

Goede communicatie prettige ontvangst duidelijke afspraken vriendelijke hulp tevreden klant

  • Aanbevelen? Ja
9

Klantvriendelijk

Altijd bereid om te helpen, je zier gewoon goed!!

  • Aanbevelen? Ja
10

Geen poespas, gewoon goed.

Je bent meer dan een klant.

  • Aanbevelen? Ja
10

We zijn top geholpen door de eigenaar zelf

Ik kom hier graag terug!!

  • Aanbevelen? Ja
9

Prettige service

Reageren snel op vragen en/of verzoeken. Prettige ontvangst gehad

  • Aanbevelen? Ja
10

Top geholpen door marti

Super vriendelijk

  • Aanbevelen? Ja
10

Heel goede service

Zeer goed

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima!

Behulpzaam prettig normaal klantvriendelijk niet opdringerig echt Brabants !

  • Aanbevelen? Ja
10

Super

Mijn 4e C3 er gekocht. De vorige was niet naar wens, moest ook snel kopen omdat mijn andere total löss was(parkeersensoren er later op laten zetten) toch een jaar mee gereden. Uiteindelijk heeft René het keurig opgelost toen er een andere beschikbaar was die wel aan mijn wensen voldeed. En ik rij nu weer met heel veel plezier rond!

  • Aanbevelen? Ja
10

Een prima bedrijf met eerste klas service.

Wijz zijn uitstekend geslaagd met onze aankoop en werden zeer goed geholpen door Martie Wellens..

  • Aanbevelen? Ja
9

Ben heel goed en op een rustige manier geholpen

Ik hoop dat de service in de komende tijd zo blijft

  • Aanbevelen? Ja
9

Heel fijn en plezierig geholpen

Uitermate gezellige en fijne ontvangst. Verkoopgesprek verliep vlot en gemakkelijk, we kwamen snel tot elkaar en ook de totale afwikkeling van de verkoop was keurig netjes. Ook bij het afhalen van de auto was duidelijk te zien, gericht op de klant, verrassingseffect hoe de wagen werd onthuld, de Heer Vos weet wat het woord klant betekent. Wij kunnen VOS Citroen van harte aanbevelen.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Zanddonkweg 2

5144 NX Waalwijk

0416 3333 21

[email protected]

Over Automobielbedrijf Vos Zanddonk B.V.

Welkom bij Vos Citroën "50 jaar Citroën Ervaring!" Wij bieden een totaalpakket op het gebied van autorijden in één van het meest vooruitstrevende automerk in de geschiedenis. Dit totaalpakket omvat o.a.: verkoop van nieuwe en gebruikte auto's, reparaties en onderhoud, schadeherstel, leasing, financiering en verzekering, snelservice en accessoires. Dit alles geschiedt in een zeer sfeervolle en hartelijke ambiance met vakkundige medewerkers.

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.