Zie boven
Ik werd heel vriendelijk ontvangen, kort welkomstpraatje waarna een goed oogonderzoek volgde met tekst en uitleg. Door het afsprakensysteem zijn er geen wachtende klanten. Je krijgt alle aandacht.
Al jaren klant bij Andy Vanderhallen en reeds meerdere brillen door hem geleverd. Steeds weer bij een nieuwe aankoop vooraf "buikpijn" gaat het lukken om weer te slagen. En..... verassend weer een apart model wat bij mij past, maar wat veel belangrijker nog is, iedere keer optimaal zicht. Nooit terug hoeven gaan omdat iets niet goed is of omdat er verkeerd gemeten zou zijn. Dit is voor mij de reden dat ik iedere zoekende brildrager Vanderhallen Optiek & Optometrie aanbeveel.
in alle opzichten goed
Goede ontvangst en goed onderzoek. Advies bij keuze monteur. Nieuwe bril snel geleverd.
*************************************************
Tevreden
Helaas was ik ook weer aan de beurt voor een andere bril Nador ik merkte dat mijn zicht iets achteruit was gegaan. Omdat ik de afgelopen keer super geholpen was en heel veel plezier van mijn bril heb gehad was de keus dan ook simpel. Het maken van een afspraak gaat online via een makkelijk systeem. Je moet een afspraak maken omdat Andy dan 1 op 1 tijd reserveert om je goed tot dienst te zijn. Mijn ogen werden vakkundig opgemeten . Hierna kreeg ik een duidelijk en eerlijk advies over wat qua bril zou passen en wat het beste zou uitzien. Het werd een bril van Res/Rei . Nooit van gehoord maar zat meteen prima en zag er ook nog eens mooi uit. Zelfs mijn vrouw vond hem mooi. De " deal " was dan ook snel gesloten. Eerlijk is eerlijk, het is niet de goedkoopste bril met de goedkoopste glazen maar uiteindelijk is kwaliteit belangrijker dan kwantiteit in mijn optiek. Ik draag deze bril nu iedere dag met veel plezier en mijn wereld is er een stuk duidelijker door geworden. Ik zou deze specialist dan ook zeker aanraden.
Kwaliteit, service en dienstverlening is super!
Vriendelijk, meedenkend.
Tevreden
Zeer kundige opticien die je goed begeleid en adviseert bij het maken van een montuurkeuze.
Heel tevreden. Andy neemt de tijd. Oogmeting is secuur en volledig. En wat ik een groot pluspunt vindt is dat Andy bij het uitzoeken en passen van een bril je een paar contactlenzen inzet zodat je ook zelf kunt zien hoe of een bril je staat. Dit vind ik meedenken met je klanten en goede service.
De winkel straalt rust uit wat ten goede komt voor de klant. Er wordt veel tijd besteed aan de klant, de meting van de ogen en het uitzoeken van het juiste montuur.
Zeer uitgebreidde oogmeting. Maar nu eindelijk lezen en veraf kijken zonder steeds de bril op en af te moeten zetten. Het uitzoeken van het montuur ging ook heel relaxed waardoor ik ook echt een bijzondre bril heb die bij me past
Altijd vriendelijk en goed geholpen. Fijne en correcte service.
Alweer mijn derde bril bij Andy gekocht. Zijn professionaliteit en aandacht zijn voor mij een pre. Geeft goed advies voor een brilmontuur met oog voor die bril die bij mij past.
Positief en open gesprek, betrouwbaar en oplossingsgericht.
-
Fijn, vriendelijk één op één, deskundig advies.
Zeer correcte, deskundige en uiterst plezierige gastvrije service
Geen op of aanmerkingen
goede vriendelijke en bekwame optometrist
Warm ontvangst en alle tijd voor de klant. Prima onderzoek. Aparte collectie brillen.
Na een uitgebreid diagnisestelling kreeg ik een complete nieuwe bril die uitstekend voldoet aan de beloofde toezeggingen.
Nieuweweg 12
6301 ET Valkenburg
Vanderhallen optiek en optometrie is het resultaat van mijn passie voor het vak van optometrie, brilmode en mijn interesse in mensen. Na ruim dertig jaar vond ik het tijd om mijn visie in de praktijk te brengen met mijn eigen optiekzaak. Een warme huiselijke zaak waar u zich welkom voelt. Een volledig oogonderzoek met de modernste meetinstrumenten altijd uitgevoerd door een optometrist. Het samen kiezen van een bril, onder het genot van een kop koffie, waar ik ruim de tijd voor neem want iedere klant verdient mijn oprechte aandacht. Een bril is immers meer dan een hulpmiddel om scherper te zien of een modeaccessoire. Uw bril is een verlengstuk van uw identiteit. Een middel om uw persoonlijkheid uit te dragen. Gaat u voor klassiek, uitgesproken of juist minimalistisch? Ik adviseer u graag bij het kiezen van de perfecte bril die past bij uw persoonlijkheid en uitstraling.
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.