Wij hebben een dubbelen plise hordeur gekocht en zelf geplaatst .
We kregen goed persoonlijke advies van Roeland in de showroom in Hilversum. Zijn collega kwam het thuis inmeten en een paar weken na de bestelling werd het zonnescherm gemonteerd door een team van monteurs. Zij dachten goed mee over bijvoorbeeld het wegwerken van de elektriciteitskabel. We zijn super blij met de services en het zonnescherm zelf.
Mooi scherm. Snel geleverd en gemonteerd.
Mooi zonnescherm, aardige mensen, goed geplaatst. Alleen was er een probleempje met de communicatie want ik had geen mail ontvangen dat het zonnescherm geplaatst zou worden dus stonden de mannen met het scherm onverwacht op de stoep. Gelukkig was ik nog thuis en is alles daarna keurig opgelost. Uiteindelijk zijn we heel tervreden.
De start van ons nieuwe zonnescherm was al niet om over naar huis te schrijven. Na al 13 jaar klant te zijn geweest van Hulsman & de Veluwe vonden we het inmeet proces al zeer chaotisch en traag verlopen. Enfin, uiteindelijk geregeld en datum voor plaatsing gekregen. Deze werd een week voor tijd verplaatst vanwege persoonlijke omstandigheden. Kan gebeuren. Dag voor plaatsing krijgen we telefoontje dat er een bedrijfsongeval is gebeurd waardoor de monteur niet kon komen. Begrip voor de onmacht, stellen de vraag of niemand anders dan kan komen plaatsen, maar vanwege de complexiteit kon dat niet. Echt enorm balen, maar goed we wachten 4 weken. Week voor plaatsing enorm warm en nogmaals gebeld of ivm verjaardag in het weekend (en tuin op het zuiden) er echt geen andere mogelijkheid is. Die was er niet. Dag van plaatsing staan er 2 andere monteurs die de klus ook gewoon konden klaren en zeer verbaasd waren over het feit dat ons verteld is dat alleen de monteur van het ongeval dit kon. Daarna contact opgenomen met zon en scherm omdat we ons op zn zachts gezegd enorm genaaid voelen. Nu 3 weken verder, 4x gebeld en niemand neemt contact met ons op. Zon en Scherm, jullie zijn ons kwijt als klant. Zonde dat deze organisatie een bedrijf overneemt met zoveel deskundigheid en dit vervolgens de afgrond in helpt
zie boven
De eerste lijn klantenservice laat te wensen over. Ook op de planning afdeling is nog veel ruimte voor verbetering ( klantbeleving ) Echter de ervaren krachten in de uitvoering zijn ware professionals
Ons zonnescherm was kapot en moest gerepareerd worden. Echter moesten we 3 keer opnieuw bellen om een offerte te krijgen, vanwege het niet doorzetten van het juiste email adres, en daarna 3 maanden wachten op een reparatie. Daarbij was de uiteindelijke prijs veel hoger dan de offerte, vanwege een langere tijd die nodig was om de reparatie uit te voeren. Dit was voor ons niet duidelijk. Bij vragen hierover werd bevestigd dat het klopt, na een slechte review uiteindelijk goed geholpen en tot een goede oplossing samen gekomen.
Originele beoordeling
Na 3 keer opnieuw te hebben moeten bellen om een offerte te krijgen, vanwege het niet doorzetten van het juiste email adres, daarna 3 maanden moeten wachten op een reparatie. Daarbij was de uiteindelijke prijs veel hoger dan de offerte, en werd daar niet over gecommuniceerd, maar alleen een tikkie verstuurd. Bij vragen hierover werd alleen bevestigd dat het klopt, maar werd er verder geen reactie meer gegeven bij verdere vragen. Niet tevreden over de service en de (extra) hoge prijs.
Direct na onze onaangekondigde binnenkomst werden we door Johan Thenu op een zeer krantvriendelijke wijze rond geleid in de Hilversumse showroom. Aan hetgeen wij wensten kon direct worden voldaan, zodat we met de juiste informatie huiswaarts konden. Het zou een elektrisch knikarm scherm worden in de precies door ons gewenste kleur. Na twee nachtjes slapen was de beslissing genomen en werden we op zeer aangename wijze met taart ontvangen door Astrid Meeder. Er werd een uiteindelijke prijs afgesproken en de bestelling werd geplaatst. Net voor het echte begin van de zomer werd het scherm op zeer vakkundige en communicatief juiste wijze op de afgesproken dag en tijd geplaatst. Alles bij elkaar genomen is de conclusie over Zon en Scherm: beter kan niet! Laat de zon maar komen!
Screen volgens afgesproken lever tijd geleverd en geplaatst
Eind vorig jaar had ik een offerte in huis voor elektr. zonnescherm. Een maand later jwam er een actie met gratis montage. Gevraagd of dat ook nog gold voor de reeds uitgebrachte offerte. Het antwoord was 'Jazeker'. Mijn antwoord: 'Dan is het bij deze opdracht!' Het scheelde ruim € 400,-! Daarnaast is het binnen redelijke termijn geleverd, na vakkundige opmeting en dito plaatsing. Uitermate vriendelijke monteurs bovendien. Kortom, hier spreekt een uiterst tevreden en zeer blije klant! Hartelijk dank!
zonnescherm prima.screen laat toch wat zon door
Drie screens geplaatst door vakkundige mensen en zijn er erg blij mee
Vriendelijke personeel die denken in oplossingen . Het zonnescherm scherm hing in een half uurtje. Zelfs het oude zonnescherm werd gedemonteerd en meegenomen .
Zon en Scherm levert een prima product. Alles liep snel en soepel. Goede informatie en prettige monteurs.
Fijn geholpen in de winkel. Er ging iets mis met de levering maar dat is goed opgelost
Zeer goed advies en deskundige plaatsing
We werden goed en deskundig geholpen in de showroom. De rolluiken en rolhor werden met 4 weken geleverd en goed gemonteerd.
Het is jammer, dat het cassette knikarmscherm na regen, natte plekken vertoont aan de rand en er regenwater uitloopt. Ook het in - en uitgaan van het scherm verloopt niet helemaal soepel. Serviceafspraak staat gelukkig al ingepland kan pas een beoordeling geven, als het in orde gemaakt is.
Onderaan jullie mails staat geen telefoonnummer. Heb dat aangegeven, maar werd niet op gereageerd. Geen enorm probleem, jullie zijn lekker bezig, maar als je me vraagt om verbeteringen, zou ik daar mee aan de slag :)
Dit is het 2e op maat gemaakte hor door Zon en Scherm voor dit adres. De afspraak voor meten, de offerte en de plaatsing zijn wederom goed verlopen. (1x uitstel wegens ziekte, Ja dat kan gebeuren).
Wij waren in eerste instantie helemaal fan van Zon en Scherm. Hoe ze ons in de winkel te woord hebben gestaan en hoe het inmeten gegaan is, zeer over te spreken. Toen kwam vorige week de dag van plaatsen, na 4.5 week netjes gewacht te hebben. Ze zouden er tussen 08.08 en 10.08 zijn. De heren kwamen pas rond 11-en aan, geen telefoontje, niks niet dat ze wat verlaat waren. (Wat overigens ook kan, maar wel zo netjes is om dat te laten weten) De 1 ging beginnen aan het rolluik, de ander binnen met de luxaflex voor het grote raam. Die 2 dingen hangen keurig, zeer te spreken over. Toen kwam de achter deur aan bod. Jaloezieën met magneten, en jawel deze was te groot. Zowel in de lengte als in de breedte was het 5 centimeter te groot. Die middag, uiterlijk de dag erna zou ik gebeld worden volgens de monteur. Niemand belde, ik heb zelf maar contact opgenomen. De bon lag nog ergens op de stapel en kon nog wel een weekje duren! Aangegeven dat ik hier niet mee akkoord ging. Aantal uurtjes later kwam de email dat het garantie is en geregeld gaat worden en dat ik binnenkort een mailtje van de planning krijg wanneer ze komen. Ik netjes een mailtje terug gestuurd met wat wij beschikbaar zijn in de maand juli en dat wij augustus met vakantie zijn. Ik kreeg netjes een mailtje terug, dat hier rekening mee gehouden zou worden en dat ik anders gebeld zou worden. Vandaag komt de email van de planning, dat ze 8 augustus komen! Volgens mij zou ik gebeld worden als het anders uit zou pakken! Aangezien wij in augustus met vakantie zijn en dat direct al aangegeven had!! Ook nog eens 6.5 week wachten, voor iets wat niet eens onze fout is en met die 5 centimeter groter het wel met 4.5 week klaar was. Ik direct gebeld, waar je geen steek verder mee komt. Dan maar een Emailtje terug sturen. Kreeg ik reactie, of ik me gegevens kon opgeven! Dat gedaan en jawel, vervolgens krijg je geen reactie terug meer. Slechte zaak dit. Ik wacht nog een paar dagen af, anders ga ik mijn geld terug eisen!!
Beste Wendy, Bedankt voor uw uitgebreide review en ons telefoongesprek. We vinden het vervelend dat onze communicatie rondom de montage en opvolging niet naar verwachting was. Uw frustratie is begrijpelijk, en dit had uiteraard beter gekund. We zijn blij dat u tevreden bent over de producten die wel geplaatst zijn en waarderen het dat u toch openstond voor een gesprek. Inmiddels staat er een nieuwe afspraak gepland op 28 juli. We doen er alles aan om dit naar tevredenheid af te ronden. Onze excuses voor het ongemak, en dank voor uw eerlijke feedback. Hiermee helpen wij onze service te verbeteren. Met vriendelijke groet, Loah van Galen Frontoffice Zon en Scherm
Goed geholpen bij bestellen van zonnescherm. Ben ook zeer blij en trots met mijn samengestelde keuze.. Bedankt
Wij zijn goed geholpen
Was garantie maar prima geholpen door aardige kundige jonge mannen.
Bredeweg 11 G
2742KT Waddinxveen
Zon en Scherm is dé grootste in binnen- en buitenzonwering. Wil je langer buiten genieten van je tuin of balkon? Een prettiger binnenklimaat creëren? Wij zorgen al jaren voor schaduw, beschutting, privacy en veiligheid bij woningen en bedrijven met onze binnen- en buitenzonweringsartikelen. Je kunt bij ons terecht voor alle A-merken raamdecoratie en buitenzonwering, zoals op maat gemaakte shutters, houten jaloezieën en zonneschermen maar ook terrasoverkappingen en nog veel meer! Je kunt bij ons je product naar eigen wens en stijl laten samenstellen en alles wordt vervolgens op maat gemaakt en vakkundig gemonteerd.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.