Filters

10

Heel eenvoudig bezwaar uit te laten voeren

Makkelijker kan het niet

  • Aanbevelen? Ja
8

goed resultaat

Mijn vraag te bemiddelen om mijn WOZ te verlagen, is prima behandeld. De uitslag is positief in mijn voordeel uitgevallen. Hartelijk dank voor uw inzet.

  • Aanbevelen? Ja
9

Gewoon goed

Zoals boven beschreven

  • Aanbevelen? Ja
9

Goede communicatie

Stap voor stap op de hoogte gehouden. Duidelijke communicatie.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed geregeld

Als heel fijn ervaren.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima, ik had het zelf niet beter kunnen doen.

Deskundigen hebben me uiteindelijk gelijk gegeven: € 20.000 minder WOZ, dat is een mooi resultaat.

  • Aanbevelen? Ja
10

ze hebben me goed geholpen

ze hebben me goed geholpen en zelf heb ik niet veel hoeven te doen, alleen een par gegevens invullen.

  • Aanbevelen? Ja
10

wij zijn zeer tevreden.

Door bezwaarmaker.nl is onze W.O.Z waarde een stuk lager geworden. dus bij deze vriendelijk bedankt.

  • Aanbevelen? Ja
6

Prima

Fijn dat het bezwaar gegrond is gemaakt

  • Aanbevelen? Ja
8

niets op aan te merken

Jullie hielden mij op de hoogte betreffende het bezwaar met de gemeente Wijk bij Duurstede Tacitus 6 Ik zou gaarne nog meer duidelijkheid willen hebben over de kosten die ik moet betalen aan U BSR praat over een proceskostenvergoeding euro 376,13. Moet ik de verlaging van 956.000 euro nog doorgeven aan IB belasting of mijn accountant of doet BSR dit automatisch, Gaarne nog even bericht in deze, Ik begrijp ook aan uw brief dat het bezwaar niet meer via jullie maar rechtstreeks naar de gemeente gestuurd moet worden . Jullie worden dus buitenspel gezet.

  • Aanbevelen? Ja
9

WOZ-waarde verminderd

Dankzij Bezwaarmaker.nl is onze WOZ-waarde verminderd en levert dit een vermindering op van 21,71 euro. Waarvoor hartelijk dank!

  • Aanbevelen? Ja
9

Zeer goed

Duidelijk en heldere communicatie.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede website, correcte informatie.

Na enkele maanden kreeg ik het bericht dat het bezwaar gegrond is verklaard.

  • Aanbevelen? Ja
5

Nog niks gezien

Ik kreeg een mail maar verder in mijn box nog niets te zien. Telefonisch niet bereikbaar

  • Aanbevelen? Ja
5

Onduidelijke volgorde,

Ze storten eerst geld,onduidelijk waar het vanaf komt.Dan 2 dagen later krijg je een mail,later een brief.Dat het het WOZ gaat En er staat nergens vermeld,naar wie ik die proccessie kosten weer naar terug moet sturen .Rare volgorde .Eerst krijgen,dan weer ergens na terug storten

  • Aanbevelen? Nee
10

Succes!

In 2023 zelf bij de Gemeente een bezwaar ingediend over een te hoge WOZ waarde. Want zo las ik dat kon ook rechtstreeks via/ naar de gemeente, want die bureautjes kostten de gemeente alleen maar geld! Maar....ik kreeg nul op het rekest! In 2024 dan toch maar via bezwaarmaker.nl Donderdagmiddag jongsleden kreeg ik bericht van bezwaarmaker.nl en wat bleek daar kwam een WOZ waarde van bijna 40.000 euro lager uit! Toevallig kwam ik online op mijn bankrekening en bleek dat de gemeente twee bedragen belasting had terug gestort! Wat een succes, dank je wel bezwaarmaker .nl Met vriendelijke groet, MHM Janssen

  • Aanbevelen? Ja
8

Het resultaat telt

Deskundig, met uitstekend resultaat. De communicatie met de klant kan wel beter, maar misschien komt dat door de werkdruk.

  • Aanbevelen? Ja
9

Gewenst resultaat bereikt

Jaren zelf zonder succes bezwaar gemaakt. Nu net hulp wel resultaat

  • Aanbevelen? Ja
10

Heel tevreden

Heel tevreden. Maar te weinig geld gekregen

  • Aanbevelen? Ja
8

Doen wat ze zeggen!

Houden je allert

  • Aanbevelen? Nee
8

Heel fijn dat er deskundigen zijn die voor je uitzoeken om de WOZwaarde wel klopt

Ik heb het per mail aangevraagd en kreeg vrijwel direct de reactie dat ze het op gingen pakken. Vervolgens heb ik maanden niets gehoord. Deze week kreeg ik het bericht dat mijn bezwaren deels gegrond waren verklaard. Ben tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Keigoed jonge

Prestatie perfect

  • Aanbevelen? Ja
10

aan verwachting voldaan

vrij gemakkelijk

  • Aanbevelen? Ja
8

heel goed

heb het eerder geprobeerd maar niet gelukt, jullie wel , bedankt hier voor. fred.

  • Aanbevelen? Ja
10

Mijn ervaring is positief/

Het heeft wel een tijdje moeten duren, maar uiteindelijk is het bezwaarmaker gelukt om het ozb bedrag te verlagen. Hartelijk dank hiervoor.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Witte Paal 333

1742 LE Schagen

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.