Super fijn geholpen door Youri bij Wim van der Ham keukens! Erg blij met onze aanschaf van onze nieuwe keuken. We zijn super goed geholpen bij het uitkiezen van onze keuken. Advies staat bij dit bedrijf bovenaan. Nogmaals super bedankt! We raden dit bedrijf bij iedereen aan!
Vorig jaar november geholpen door Annelies in Zoetermeer. Haar deskundigheid en het meedenken met ons hebben wij als enorm prettig ervaren. De keuken is deze week geplaatst en voldoet aan alle verwachtingen. Een paar kleine puntjes zijn direct zonder moeite opgepakt. Erg fijne service!
Ik ben zeer tevreden over Van der Ham, heel plezierig geholpen en geadviseerd door Annelies Spruit en vakkundige installatie door Alfred Mulder en zoon. Ook het lenen van het minikeukentje was top, niets was te veel en alerte service Kortom : een fijn ervaring
Fijne samenwerking goed meegedacht. Keuken mooi geplaatst.
Voor wat ons droomwens appartement is geworden zochten we een nieuwe keuken. Na enige verkenning en orientatie wat er zoal te koop wordt aangeboden zochten wij een betrouwbaar adres waar de regie op het hele proces in goede handen is. Dat bleek Wim van der Ham te zijn. In onze kennissenkring beter bekend en positieve ervaringen wat we meenamen in het adviesgesprek met keukenadviseur Youri van der Weert. Wij waren gebonden aan de ruimte in een U-vorm. Voor keukenbouwers levert dit een hogere moeilijkheidsgraad op. Met een goed advies hebben zijn onze keuzewensen goed vertaald met een fantastisch eindresultaat. Iets wat ik een BOB-ervaring noem. Binnen budget, op tijd en beter dan verwacht!
Ik ben heel prettig geholpen door Youri met het uitzoeken van mijn keuken. Er werd meegedacht met oog voor een juiste verhouding tussen kwaliteit en prijs. Afspraken worden goed nagekomen en een uitstekende service en nazorg. Kortom ik ben een hele blije klant. Het is dat he niet zo vaak een nieuwe keuken koopt maar mocht het weer nodig zijn, kom ik zeker terug.
Van begin tot eind zijn we zeer prettig en deskundig geholpen. Met dank aan Youri van der Weert en Richard Bolleboom.
Hele goede ervaring bij Wim van der Ham keukens. Ging met een bepaald idee in mijn hoofd een keuken uitzoeken maar kwam daar DE keuken tegen die ik nog nooit ergens anders had gezien. Met de uitstekende hulp van Youri met zijn creatieve ideeën en goede adviezen was ik er zo uit! De keuken werd geplaatst door Unibouw Slingerland die met een enorm goede communicatie; voorbereiding en extra tips gezorgd hebben voor de perfecte finishing touch! Echt mijn droomkeuken!
voor de tweede maal bij vd Ham keukens een keuken gekocht. Dit omdat de eerste maal al een ongelofelijk goede kwaliteit en service werd verleend. Kosten nog moeite om jouw als klant de garantie te geven dat welk plobleem dan ook verholpen word. Ze denken echt met je mee en zorgen dat je tevreden bent. De nazorg krijgt van mij een 10.!!!! Mocht ik weer gaan verhuizen ga ik gegarandeerd mijn 3e keuken ook daar weer halen.
Annelies heeft ons super goed begeleid in het proces naar het eind resultaat. En toen er iets fout ging met het verkeerde barblad is het heel goed opgelost. Ook Willem, de monteur heeft het heel goed gedaan...denkt ook goed oplossingsgericht.
Het begingesprek was afwachtend gezien onze zeer slechte ervaring die wij hebben opgedaan met een van hun concurrenten, een aantal jaren geleden. Verkoper Youri dacht met ons mee en bleef altijd even enthousiast, gelukkig ook nadat de handtekeningen waren gezet. Van tevoren werd het oppervlak door hemzelf ingemeten en wij werden prima op de hoogte gehouden; ook het verdere verloop en de oplevering verliepen conform afspraak. Er ontstaat na verloop van tijd altijd wel iets wat moet worden hersteld maar de vriendelijke en anticiperende monteur heeft alles (in samenspraak met de ondersteuning op kantoor) prima opgelost. Kortoim, wij zijn een tevreden klant.
De nieuwe keuken was geplaatst met hier en daar nogal wat zaken die nog moesten worden bijgesteld, Het contact tussen degene die de keuken heeft geplaatst ( Niels Freud ) ging steeds slechter lopen en wij bleven met onafgemaakte zaken en hele slechte afwerkingen zitten, kitranden van dik naar dun, scheve afzuigkap was gelijmd aan de muur, afwasmachine zat beweging in, afwerking lelijk, bovenkastje te strak opgehangen zodat de onderste plank ging bollen, apothekerskast fronten zeer slecht geplaatst. De hoek bij de LeMans kast was heel lelijk afgezaagd ( hoogglans was gebrokkeld ) verdoezeld met een hele dikke kit rand die los ging laten. Bovenkant sloten de panelen niet netjes op elkaar. Al met al was het plezier van de nieuwe keuken er volledig af. Na een paar keer contact te hebben gehad met Servaas en onze woede en teleurstelling te hebben geuit is er gestart met het oplossen van alle grove tekortkomingen. Servaas is erg geschrokken van wat er allemaal verkeerd was gegaan en hij heeft dit zorgvuldig en zeer goed afgehandeld en alles opnieuw in gang gezet. En daar kwam Dennis, de servicemonteur, hij heeft ongelooflijk veel werk verricht om alles weer netjes te krijgen. Hij is zeer klantgericht, vriendelijk, geduldig, neemt alle tijd om alles netjes af te handelen, heeft een luisterend oor en denkt mee om alles naar tevredenheid op te lossen. Geweldige servicemonteur, klasse! Aanbevelen om naar van der Ham te gaan; ja maar wel vragen wie de keuken komt plaatsen. Zoals onze keuken geplaatst is mag bij van der Ham nooit meer voorkomen wat een visitekaartje was dit zeg!
Vanaf het begin een prettig contact en goed advies prima tijdige levering en super mooi geworden blij mee kwaliteit kost geld en geen spijt van.
Na een eerdere ervaring van het kopen van een keuken, viel ons gelijk op dat de verkoper heel klantgericht was. Hij dacht mee en er was geen druk om gelijk te kopen. Verwachtingen zijn gemanaged en ook na aankoop dacht het bedrijf mee over het plaatsen van de keuken. Ook montage was goed, merkte duidelijk dat dit iemand was die een proffesional is
Goed geholpen in de showroom door Servaas en perfect gemonteerd door Rob. Zowel Servaas in het voortraject als Rob tijdens de montage dachten goed mee. Rob kunnen e als monteur een ieder aanraden, hij is bijzonder nauwkeurig, alsof het zijn eigen keuken betrof.
Tijdens het ontwerp goed mee gedacht, prima contacten tussendoor over de aflevering e.d. Na Levering een prima service gehad, vriendelijk monteur in huis gehad.
Fijn contact met de verkoper die de tijd neemt voor een goed advies en zonder sturing naar bepaalde merken. Alle afspraken zijn nagekomen tot en met de levering en plaatsing.
Keuken is ook prima geplaatst door het keukenmontagebedrijf.
Top keukens!! Al 3 keukens van jullie... Prima kwaliteit, super service en fijn personeel. Als we ooit nog een keuken nodig hebben, dan zeker weer hier vandaan.
Plezierig en zeer goed geadviseerd
Vlotte offerte en vervolgafspraken, levering en installatie precies volgens afspraak, nette en precieze installatie, goede apparatuur.
Enkele malen in de showroom geweest. Altijd leuk en attent door Youri van Weert geholpen. Youri heeft verstand van zaken en geeft goede uitleg. Niets was teveel. alles was aanwezig tijdens het plaatsen. Voor het plaatsen van de keuken kunnen we Jim van Vetec zeer aanbevelen. Wij zijn blij met de nieuwe keuken. Alles goed verzorgt.
We zijn heel fijn geholpen door Annelies. De keuken is erg mooi geworden, knap werk . Richard heeft de keuken heel mooi geplaatst. Alle onderdelen waren geleverd, 1 beschadiging jammer maar dat kan gebeuren. Onderdeel wordt besteld.
Goed geholpen en snel afgehandeld
Theresiastraat 168 178
2593 AT Den haag
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.