Kom al jaren bij autobedrijf de Snipperling. Een echt autobedrijf met een brede kennis van verschillende automerken. Er werken vakmensen die uitstekende service verlenen!
Als camperaar overweeg ik een andere camper met Mercedes, maar de service van deze garage geeft veel aanleiding toch te kiezen voor Fiat.
Vanaf afspraak tot en met betaling wordt er uiterst helder en klantvriendelijk gecommuniceerd. Na een grote beurt rijd je met een "nieuwe" auto naar huis. Ik ben niet voor niets al 21 jaar een trouwe en zeer tevreden klant.
Helaas vind ik bijna 40 euro echt belachelijk om de auto uit te lezen. Laptop er op en gaan. Dat dat 40 euro moet kosten word ik niet blij van.
Auto weer als nieuw retour na een onderhoud!
- Afspraak is afspraak. - Goede service.
Prettige ontvangst en service.
Vriendelijk personeel, nemen de tijd voor je als je vragen hebt en denken mee. Zijn helder in communicatie.
Service als vanouds
alles volgens afspraak!
Zie hierboven
Mijn Abarth vertrouw ik alleen toe aan de Snipperling en ben erg tevreden over de goede service. Je wordt snel en netjes geholpen, en er is altijd een mooie leenauto beschikbaar. Qua kennis en klantvriendelijkheid zijn ze top!
Onze Jeep Compass stond er bij aflevering perfect bij. Duidelijke uitleg van alle knopjes en schakelaars, behoeft enige ,,studie,, maar daar komen we wel uit. Als GA Eagles fan , al ruim 55jaar, blij bij een GAE sponsor gekocht te hebben en niet bij een ……..
Je wordt prettig geholpen.
Gebeld dat mijn dochter met de Fiat 500 was gestrand in Deventer met een kapotte versnellings kabel. Geen probleem. We komen er aan en halen de auto naar de garage! De dames kregen een jeep mee als vervangende auto want de Fiat moest blijven voor reparatie!! Top service!! Wordt enorm gewaardeerd!
Zeer positief
Uitstekende service. Leenauto bij werkzaamheden.
Prima service en vriendelijke medewerkers
Vriendelijk personeel. Service gericht. Kan direct terecht voor (kleine) storingen of reparaties.
Idem
Mijn werkplaatsbezoek is helemaal prima verlopen en ben keurig gebeld toen de auto gereed was.
Service van het begin tot het eind.
super goede service
Er brandde ‘s ochtends een lampje... meteen naar de garage... Diezelfde dag is de auto gelukkig gemaakt. Ben netjes geïnformeerd over de kosten en kon hem einde van de middag weer ophalen! Goede service.
Naar volle tevredenheid is afspraak afgehandeld