Prima!
Ervaring met het bedrijf is prima. Ervaring met het merk Fiat is helaas zwaar onder de maat. Twee auto\'s in bezit van Fiat en beide auto\'s hebben al zeer snel diverse nieuwe materialen nodig die je bij andere merken niet hoort. Fiat verleent dan wel enige coulance, maar Fiat zou zich moeten schamen dat deze mankementen al zo snel ontstaan. Helaas moet ik derhalve zeggen dat dit de laatste Fiat auto\'s waren wat ons betreft. Bij vervanging dus echt op zoek naar een ander merk.
Ik heb bij uw bedrijf een nieuwe auto gekocht in 2012 en al ik zo andere mensen hoor over een degelijke aankoop, denk ik: ben ik misschien te gemakkelijk geweest. Ik bedoel, gekocht betaald en dat was het dan wel en nu ben ik voor de 2de beurt (jaarlijkse service) geweest en dan wordt er voor 1,25 ruitenwisselvloeistof bijgevuld, lekkere service is dat. Na de eerste beurt kon ik nog merken dat ik in de garage was geweest, dit keer niet. Toen de auto nieuw was, had ik gelijk vermogen onder in de toeren na een tijdje was dit weg, na de 1e beurt min of meer terug, maar nu ho maar.
Ik kan er weinig over melden, behalve dat de storing vlot verholpen is op de gewenste dag. Ik moest alleen vragen naar de reden van de storing ipv dat het gemeld werd. Het betreft een lease auto, dus ik heb er ook weinig mee te maken.
Altijd prettig om bij dit bedrijf te komen, wordt altijd correct en vakkundig te woord gestaan
Opnieuw zeer positief, direct de zelfde dag, zeer vakkundig geholpen met trekhaak verlichting probleem.
In 1 woord. .. Geweldig!