
Gemakkelijk aan huis een nieuwe bril uitzoeken en goede oogmeting en goede service
Vanaf begin tot eind staat klantvriendelijkheid hoog in het vaandel! Er werd geluisterd naar mijn voorkeuren en advies gegeven waar nodig. Feit dat men aan huis komt is ideaal. Geweldige service en zeeeeer klant vriendelijke, BEDANK
Een tijdje geleden heb ik een bril aangeschaft via Groen Optiek. Vanaf begin tot eind staat klantvriendelijkheid hoog in het vaandel! Er werd geluisterd naar mijn voorkeuren en advies gegeven waar nodig. Feit dat men aan huis komt is ideaal. Zo tevreden dat ik deze week nog een montuur bij Groen Optiek heb aangeschaft!
Zeer tevreden over deskundig advies, alles bij de hand, veel begrip voor de leeftijd van mijn 91 jarige tante. Ideaal zo aan huis…. Snelle levering, heel veel keus. Absoluut voor herhaling vatbaar.
Fijne snelle dienstverlening op een hele persoonlijke wijze.
Wij zijn heel erg tevreden over deze zeer klantvriendelijke en vakkundige mensen! Zowel het maken van een afspraak als de uitvoering van het consult verliep perfect. Het gegeven advies hebben we opgevolgd, en het resultaat was prima. En we willen absoluut niet vergeten te vermelden dat we hier mogen spreken van een zeer empatisch paar! Dank u!
positief
Gewoon werkelijk mijn bril in 2 dagen klaar! Dit heb ik nog nergens anders meegemaakt!! Het kan natuurlijk niet altijd zo snel gaan, maar dit betuigd toch werkelijk wel echt service!
Hele fijne service Bril opgemeten en alles afgehandeld in de verpleegkliniek waar mevr Milolic-Kolar verblijft Vriendelijke en kundige heer , met veel geduld voor mevr.
De aan huis service met mogelijkheid tot oogmeting is ideaal.
Inmiddels meerdere brillen van Groen optiek thuis. Buiten de super service aan huis is hun ook niets teveel! De jongste had de bril kapot, direct opgepakt en een paar dagen later al een nieuwe. Ook tussendoor even stellen is allemaal geen probleem. Zelf super tevreden over mijn eigen bril. Fijn thuis voor de eigen spiegel kijken en met rust uitzoeken. Bart en Annika nemen alle tijd voor je en geven eerlijk advies. Ik ben meer dan tevreden en raad hun zeker aan met 5 sterren.
Zowel mijn zoon van 5 als mijn man dragen een bril van jullie! Wat een servies niets is te veel klant staat nummer 1! Gaat jullie om servies en advies en mensen helpen aan een passende bril. Wij blijven nu en in de toekomst zeer zeker jullie klant!
De aankoop van mijn diverse brillen heb ik continu als zeer persoonlijk , professioneel en oprecht ervaren .. Tevens het gemak dat ik mijn brillen thuis kon passen/ uitzoeken alsmede de oogmeting , heb ik al zeer plezierig ervaren Echt een aanrader !! Yuri
de opticien laat alle tijd, hij doet alles op het gemak.
Vriendelijke medewerkers met kennis van zaken, waar prima afspraken mee te maken zijn en die keurig opgevolgd worden. Chapeau!! Prijzen zijn zeker concurrerend. Erg fijn is het bezoek op locatie St. Jozef in Wessem. Een absolute aanrader dus.
Snelle en praktische service. Thuis een oogmeting gehad en binnen 2 weken mijn nieuwe bril + zonnebril op sterkte uit hun eigen ruime assortiment monturen al binnen. Na een onhandigheid waarbij er een glas uit mijn bril lag contact opgenomen en deze werd dezelfde dag nog bij mij thuis gemaakt. Echt heel erg fijn!
Zijn thuis de oogmeting komen. Binnen een paar dagen afspraak gepland. Super vriendelijk en professioneel
Het was prettig dat Bart thuis kom langskomen en was benieuwd hoe een oogmeting dan plaats vond. Super blij met hoe het is gegaan en de brillen die ik heb gekozen! Genoeg keus en mogelijkheden!
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review plaatsen zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd