Zeer goede ervaring met RO Spain Real Estate
Op de second home beurs in Utrecht waren wij ons in 2022 aan het oriënteren voor een huis in Spanje. Wij kwamen langs de stand van RO Spain en hebben kennis gemaakt met Miranda Eekels.
Geheel vrijblijvend heeft zijn ons van informatie voorzien, hierna heeft zij nog eenmaal contact opgenomen. Vanwege mantelzorg verplichtingen hebben wij dit proces even on hold gezet. In 2024 waren wij toe aan een volgende stap en hebben wij wederom een afspraak met haar gemaakt en onze wensen kenbaar gemaakt. In mei van 2024 hebben wij gezamenlijk met Miranda de door haar geselecteerde huizen bezocht. Het advies van Miranda is altijd geweest om op locatie te komen kijken en dit is een zeer verstandig advies.
De geselecteerde huizen voldeden allen aan onze wensen, ook wist zij veel over de aannemers te vertellen, RO Spain maakt hierin een selectie, zij werken enkel met betrouwbare bouwbedrijven.
In mei 2024 hebben wij daadwerkelijk een huis van Almai Vega in Dolores gekocht. Voordeel Miranda spreekt goed Spaans en zorgt ervoor dat zij een goede relatie met de aannemer onderhoud, dit is zeer belangrijk gebleken, hierdoor was er ook veel mogelijk.
De support en aftersales van haar collega’s Florencia en Liliana is waardevol en prettig, er staat een goed team van RO Spain klaar om je als klant te ontzorgen.
Het stopt niet na de aankoop van de woning.
Vorige week is ons huis opgeleverd, Miranda heeft het gehele proces van A tot Z, tot in de puntjes begeleid, van de aankoop van het huis, het advies en regelen van ons Spaanse testament, regelmatig sturen van filmpjes en foto’s, aanschaf van meubels tot aan de inspectie van onze woning voor oplevering. Wij kunnen oprecht RO Spain als een prettige en betrouwbare partner aanbevelen. Anita & Marc Mulder