Sortuj

Firma rzetelna, godna zaufania.

Pracuję przez Ab Vakwerk parę lat i nie mam negatywnych doświadczeń.

• Poleciłbyś nas? Tak
  • Jakie jest Twoje doświadczenie w komunikacji z Twoją osobą kontaktową z AB Vakwerk?

jestescie w porządku

niedługo będzie rok jak pracuje przez waszą firme i jestem zadowolony

Okey

Polecam 100%

Szybko i na czas

Ogólnie nie narzekam na AB.wyplata na czas, kontrakty jasne i czytelne paski wypłat również. Czasami tylko trzeba się przypominać np gdy kończy się kontrakt. Niby miesiąc wcześniej pracownik musie wiedzieć a ani ab ani pracodawca nie mówią. Jeśli chodzi o starych pracowników z oddziałów ab zawsze wszystko na czas natomiast nowi mówią że się dowiedzą i zero odpowiedzi. Trzeba dzwonić i pytać. Ja już nie podlegam pod oddział tylko pod ab online i jedyny mały problem jaki jest to taki ze nie ma tam osoby Polsko jezycznej. Czasami mam problem żeby się porozumieć. Pozdrawiam

Polecam!

Bardzo solidny pracodawca. Zapewnia wystarczającą ilość godzin pracy, wypłaty na czas, bardzo dobry kontakt z biurem. Bardzo polecam!

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Tak

Najlepsze biuro pracy jakie znam.

Zawsze jasne i czytelne informacje. Rzetelna pomoc. Miła i uczciwa współpraca. Pozdrawiam serdecznie.

Wszystko na tak 😉

Pomocni i uczyni pracownicy biura pracy. Pieniądze wypłacane na czas. Brak jakichkolwiek problemów. Dobra komunikatywność na płaszczyźnie pracownik z pracownikami biura pracy.

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Tak

Bardzo dobra agencja pracy , niema problemów z wynagrodzeniem jak i w kontaktach z koordynatorami

Pracuję nadal przez tę agencję pracy a to już trwa od ładnych kilku lat , świetny kontakt z koordynatorami .Nigdy nie było problemów z wynagrodzeniem a jeśli już wystąpiła mała ,,obsuwka'' to zdarzało się to bardzo sporadycznie i występowało z przyczyn technicznych ale zawsze pracownik został o tym poinformowany jeszcze przed samym zajściem w mailu lub sms-em. Szczerze polecam osobom które lubią mieć święty spokój i mieszkają na prywatnym zakwaterowaniu bo nie mam doświadczenia w kwestii zakwaterowania przez pracodawcę . Jedyny mały minus jaki mógłby zostać poprawiony to to że nieraz był problem z samym skontaktowaniem się z biurem drogą telefoniczną

Bezproblemowe biuro

Tak jak wyzej. Zadnych problemow, zawsze mozna dojsc do porozumienia z czasem wolnym. Polecam

Bardzo dobra agencja pracy

Oferowana praca przez agencje nie nalezy do trudnych ani ciezkich. Atmosfera w pracy przyjazna Warunki mieszkaniowe dobre,nie mozna narzekac. Wyplaty sie zgadzaja i zawsze na czas. Brak na ten czas zatrzezen.

Praca

Z biura jako pośrednictwa jestem zadowolona tylko chciała bym mieć pracę cały czas a nie w okresie zimowo- wiosennym muszę szukać sama prywatnie. To moje zastrzeżenie do zarządu biura ,ponieważ jestem tu cały rok a nie sezonowo. I zależało by mi na poprawie relacji między pracownikiem a koordynatorem.Żebym nie bała się dzwonić do biura gdy zaistnieje problem , tylko była pewna że otrzymam pomoc i poradę. Jako biuro polecałam wielu znajomym.

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Tak

Ciekawe oferty pracy, dbałość o pracownika, dobra komunikacja i dostępność

Pracuję w firmie ABvakwerk ponad rok. Jestem zadowolona ze współpracy. Poleciłam te firmę znajomym, którzy podjęli pracę w tejże i również są zadowoleni. Panie pracujący w biurze wychodzą naprzeciw potrzebom pracowników, odpowiadają na pytania i rozwiązują sygnalizowane problemy. Organizowane są również spotkania, przyjęcia, szkolenia i kursy nauki holenderskiego na różnych poziomach. Pracownicy otrzymują okolicznościowe prezenty, zaopatrywani są w odzież, buty. Firma oferuje również miejsca zamieszkania. Polecam ABvakwerk 😁

Dobry

Bardzo mila i uprzejma Firma

Jest dobre

Dobre biuro

Ponad rok wspolpracy

Mili koordynatorzy zawsze do dyspozycji wypłaty na czas super

👍👍👍👍👍👍

👍👍👍👍👍👍👍

Biuro godne polecenia

Dobra obsługa i wypłaty na czas

Pracuję w firmie Meijer

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą AB VAKWERK. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Praca w Action

Bardzo dobra, rzetelna oraz warta polecenia firma.

Bla bla bla

Około 2 lat

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Nie

Dobra, i oby tak dalej

Dobra, godna polecenia.

3 lata pracy przez biuro AB

Uczciwa i solidna agencja pracy

Pracownik magazynowy Koopman

Witam serdecznie. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę AB Vakwerk.

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Tak

Sprzątanie biur oraz domów prywatnych

Firma rzetelna i dbająca o pracowników, kontakt z pracownikami firmy jest fantastyczny, zawsze są do dyspozycji i starają się pomóc jak potrafią najlepiej, gorąco polecam!!!

ok

Firma rzetelna ,pieniądze na czas ..kontakt z koordynatorem jest b.dobry w moim przypadku jest to p.Ewelina Przytula..Jedyny minus to to ze czasami trzeba długo czekać na prace czasami tygodniami nie maja ofert...

O Pracawab

AB Vakwerk jest najstarszym pośrednikiem elastycznej siły roboczej w Holandii. Korzenie organizacji mają swe źródło w sektorze rolnym. AB Vakwerk powstało z połączenia AB Friesland i AB Noord-Holland. Ambicją AB Vakwerk jest ciągły rozwój i dążenie do uzyskania miana najlepszego pracodawcy w sektorze rolniczym i spożywczym. AB Vakwerk liczy 11 oddziałów, 5 we Friesland (Berlikum, Dokkum, Drachten, Sneek i Wolvega), 4 w Noord-Holland (Middenmeer, Obdam, Purmerend i Zwaagdijk) oraz nowootwarte biura w Emmeloord i Leek. Siedziba główna korporacji mieści się w Sneek.

Klantenvertellen Reviews

• Każdy może opublikować recenzję, o ile spełnione są warunki i polityka prywatności
• Przeprowadzamy automatyczne i ręczne kontrole, aby w jak największym stopniu zapobiegać fałszywym recenzjom.
• Recenzje napisane z własnej inicjatywy są natychmiast wyświetlane online i weryfikowane w ciągu 72 godzin.