Sortuj

Rzetelna firma

Biuro godne polecenia.

• Poleciłbyś nas? Tak
  • Jakie jest Twoje doświadczenie w komunikacji z Twoją osobą kontaktową z AB Vakwerk?

Profesjonalni

Bezproblemowo

Wyśmienicie

Dobra firma , jak narazie nie mam żadnych problemów . Wszystko załatwione odrazu

Współpraca i miła atmosfera

Pomagają w każdej sytuacji i interesują się pracownikiem

Montaż wuzkow

Super Express

Pozytywnie

Dobra obsluga

Dobre doświadczenie

Wierzytelna i sprawnie działająca firma.

Polecam

Super kontakt. Dobre warunki pracy

Dobre

Praca z firmą AB to sama przyjemnosc

Goood

Wszystko działa jak należy....

Firma godna polecenia

Bez zastanowienia mogę śmiało polecić ta firmę Jest to bardzo rzetelna firma wywiązująca się z obietnic co do pracy i płacy Również panie koordynatorki zawsze miło służą pomocą gdy coś jest niezrozumiałe A dla chętny organizowane są różne kursy zupełnie za darmo Sam skorzystałem z takiego kursu z J.Niderlandzkiego

Najlepsza agencja

Wszystko co trzeba da sie załatwić, wypłacalni , słowni , bezproblemowi

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Tak

Wspaniała, pomocna Firma :) Super fachowcy, pomagający w znalezieniu pracy :)

Krótka rozmowa z Panią Dorotą, uświadomiła nas w przekonaniu, że "tak chcemy z Nimi współpracować" ;)

Rzetelnie

Pomocni w szybkim zmalezieniu pracy biorąc pod uwagę takie czynniki jak kwalifikacje, dogodną odległość do pracy. Dziękuję pani Ani.

Pracownik

Pracuje razem z żoną I jestesmy zadowoleni. Firma jakich mało. Uczciwa co do wypłat I zapewnieniu pracy.

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Tak

Generalnie zadowolona z biura.

Biuro dobre. Wypłaty na czas prace zwykle szybko znaleziona. Jednak personel nie ma w trosce dobra pracowników i ułatwienia mu pracy czy dotarcia do niej. Mimo chęci porozumienia się zawsze narzucają swoje zdanie i podejście do sytuacji. Przez co obecnie jestem już bez pracy od dwóch tygodni(a mogłam pracowac gdyż w mniejszy gdzie pracowałam wcześniej praca jest do tej pory i pracodawca chciał mnie zostawić tylko personel biura wysłał mnie do innej firmy gdzie nie miałam możliwości dojazdu po czym zostałam zwolniona)

Nie ma

Bardzo szybko zalatwiania spraw bardzo latwa dostep do dokumentow latwa I szybko komuni kaca z kordynatorem

Bez zastrzeżeń

Kontakt dobry, bez żadnych problemów i zastrzeżeń.

Super

Myślę że nie mam zastrzeżeń co do firmy i pracowników biura słurzą pomocą i odpowiadają na każde pytanie...

Jestem .zadowolona

Wszystko w jak najlepszym porzadku

Jest moc :-)

Pozytywnie miło .

2lata

Praca w szklarni i magazynach. Mile wspomnienia i brak problemów

Miła i sympatyczna atmosfera

Wykwalifikowany personel, dobre warunki mieszkalne. Dobre warunki pracy

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Tak

bardzo miła obsługa i pomoc

w każdej chwili mogłam liczyć na pomoc ze strony koordynatora i rzetelną informację na każdy temat.

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Tak

Pomiędzy dobra à bardzo dobra

Personel biura w Emmeloord jest miły, uprzejmy, rzeczowy i kompetentny. Pomocny w problemach jak i oczywiście Koordynator. Polecam ich,.

O Pracawab

AB Vakwerk jest najstarszym pośrednikiem elastycznej siły roboczej w Holandii. Korzenie organizacji mają swe źródło w sektorze rolnym. AB Vakwerk powstało z połączenia AB Friesland i AB Noord-Holland. Ambicją AB Vakwerk jest ciągły rozwój i dążenie do uzyskania miana najlepszego pracodawcy w sektorze rolniczym i spożywczym. AB Vakwerk liczy 11 oddziałów, 5 we Friesland (Berlikum, Dokkum, Drachten, Sneek i Wolvega), 4 w Noord-Holland (Middenmeer, Obdam, Purmerend i Zwaagdijk) oraz nowootwarte biura w Emmeloord i Leek. Siedziba główna korporacji mieści się w Sneek.

Klantenvertellen Reviews

• Każdy może opublikować recenzję, o ile spełnione są warunki i polityka prywatności
• Przeprowadzamy automatyczne i ręczne kontrole, aby w jak największym stopniu zapobiegać fałszywym recenzjom.
• Recenzje napisane z własnej inicjatywy są natychmiast wyświetlane online i weryfikowane w ciągu 72 godzin.