Filters

Praca

Z biura jako pośrednictwa jestem zadowolona tylko chciała bym mieć pracę cały czas a nie w okresie zimowo- wiosennym muszę szukać sama prywatnie. To moje zastrzeżenie do zarządu biura ,ponieważ jestem tu cały rok a nie sezonowo. I zależało by mi na poprawie relacji między pracownikiem a koordynatorem.Żebym nie bała się dzwonić do biura gdy zaistnieje problem , tylko była pewna że otrzymam pomoc i poradę. Jako biuro polecałam wielu znajomym.

• Poleciłbyś nas? Yes
  • Jakie jest Twoje doświadczenie w komunikacji z Twoją osobą kontaktową z AB Vakwerk?
  • Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Yes

Ciekawe oferty pracy, dbałość o pracownika, dobra komunikacja i dostępność

Pracuję w firmie ABvakwerk ponad rok. Jestem zadowolona ze współpracy. Poleciłam te firmę znajomym, którzy podjęli pracę w tejże i również są zadowoleni. Panie pracujący w biurze wychodzą naprzeciw potrzebom pracowników, odpowiadają na pytania i rozwiązują sygnalizowane problemy. Organizowane są również spotkania, przyjęcia, szkolenia i kursy nauki holenderskiego na różnych poziomach. Pracownicy otrzymują okolicznościowe prezenty, zaopatrywani są w odzież, buty. Firma oferuje również miejsca zamieszkania. Polecam ABvakwerk 😁

Dobry

Bardzo mila i uprzejma Firma

Jest dobre

Dobre biuro

Ponad rok wspolpracy

Mili koordynatorzy zawsze do dyspozycji wypłaty na czas super

👍👍👍👍👍👍

👍👍👍👍👍👍👍

Biuro godne polecenia

Dobra obsługa i wypłaty na czas

Pracuję w firmie Meijer

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą AB VAKWERK. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Praca w Action

Bardzo dobra, rzetelna oraz warta polecenia firma.

Bla bla bla

Około 2 lat

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? No

Dobra, i oby tak dalej

Dobra, godna polecenia.

3 lata pracy przez biuro AB

Uczciwa i solidna agencja pracy

Pracownik magazynowy Koopman

Witam serdecznie. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę AB Vakwerk.

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Yes

Sprzątanie biur oraz domów prywatnych

Firma rzetelna i dbająca o pracowników, kontakt z pracownikami firmy jest fantastyczny, zawsze są do dyspozycji i starają się pomóc jak potrafią najlepiej, gorąco polecam!!!

ok

Firma rzetelna ,pieniądze na czas ..kontakt z koordynatorem jest b.dobry w moim przypadku jest to p.Ewelina Przytula..Jedyny minus to to ze czasami trzeba długo czekać na prace czasami tygodniami nie maja ofert...

Paprika

Super

Jestem zadowolony

Dobrze prosperujaca firma

Po prostu genialne biuro❤

Indywidualizm to dla AB sprawa pierwszorzędna. Do kazdego z pracowników. Miło i ciepło przyjęty każdy kto wstąpi do biura. Zawsze uśmiechnięte twarze. Gotowi pomóc. Profesjonalne podejście, wszystko na +++++ Pozdrawiam załogę 👍🏻💪🏼🤗

Ok

Ok

🙂

O Pracawab

AB Vakwerk jest najstarszym pośrednikiem elastycznej siły roboczej w Holandii. Korzenie organizacji mają swe źródło w sektorze rolnym. AB Vakwerk powstało z połączenia AB Friesland i AB Noord-Holland. Ambicją AB Vakwerk jest ciągły rozwój i dążenie do uzyskania miana najlepszego pracodawcy w sektorze rolniczym i spożywczym. AB Vakwerk liczy 11 oddziałów, 5 we Friesland (Berlikum, Dokkum, Drachten, Sneek i Wolvega), 4 w Noord-Holland (Middenmeer, Obdam, Purmerend i Zwaagdijk) oraz nowootwarte biura w Emmeloord i Leek. Siedziba główna korporacji mieści się w Sneek.

Klantenvertellen Reviews

• Każdy może opublikować recenzję, o ile spełnione są warunki i polityka prywatności
• Przeprowadzamy automatyczne i ręczne kontrole, aby w jak największym stopniu zapobiegać fałszywym przeglądom
• Recenzje z wynikiem poniżej 6 są publikowane 7 dni po umieszczeniu