Ik heb heel veel bijgeleerd en vond het super plezant.
Heel aardig personeel met goede uitleg tijdens het rijden.
alles word goed uitgelegd, en alles is duidelijk
Verduidelijking: i.p.v. voorbeelden uit Hasselt - Alken (moeilijke punten, suggesties van parcours, …) werden er constant voorbeelden uit Genk gegeven. Jammer!
heel tevreden, spijtig dat ik niet ben verwittigd dat de laatste les niet doorging...
Enkel 1 aandachtspunt: Het document dat door jullie is klaar gemaakt om in te leveren bij Stad of gemeente liefst afleveren zonder schrijffouten. Stad Diksen-Stokkel bestaat niet.
Nuttige informatie om als begeleider te weten ! jammer dat het vormingsmoment dag erna niet meer verplicht was !
Beste en duidelijke uitleg van lessen waren van Elie. Na de eerste 2 uur heb ik meer geleer dan van alle lessen van Stefan. Lessen van Kurt waren goed ,korte duidelijke uitleg. Lessen van Stefan waren voor mij heel onduidelijk De communicatie tussen ons was van af les een niet goed. Ik had na de eerste les gebeld als er ander leraar mogelijk was. Maar er was niemand in die periode beschikbaar. Ik had heel weinig van hem geleerd. Na mijn gevoel bijna niks. Dat de uitleg voor mij gevoel was heel slecht en chaotisch . Alle leraars waren heel vriendelijk. Heel last waren heel lang wacht tijden voor dat je aan nieuwe lessen had kunnen beginnen
ik was goed geholpen bij de rijschool hendrik met dino en die heeft mij ook goed auto leren rijden en was altijd heel tof bij hem in de auto. als ik nog eens zou mogen autorijschool mogen doen zou ik dat graag willen maar nu heb ik door hem mijn rijbewijs en ben heel kond.
Leuke voormiddag ondanks het vroege uur
Als je 30 personen in een ruimte steekt van 5 op 5 meter zonder verluchting en zelfs in de pauze geen glas water kan krijgen! Maar voor een drankje werden we verwezen naar Bruno's. Triestig.
Heel vriendelijk onthaal in Beverlo! Heel bekwame instructeurs daar, die me op mijn gemak stelden en heel goede uitleg gaven bij elke rijles. Ik keek telkens met veel enthousiasme uit naar de rijles. Dank u wel aan Ludo en de rest van het team in Beverlo.
Was goed om te horen wat ze allemaal van de leerling verwachten wanneer ze de praktijk examen moeten gaan afleggen
Voldoende info gekregen zonder dat het saai werd.
Aangename lesgever
De instructeur kan mij heel goed benaderen zodat ik niet zenuwachtig ben tijdens de lessen, hij heeft veel geduld en weet heel goed de handelingen uit te leggen. Zeer aangenaam persoon. De auto's zijn modern en goed uitgerust, ik heb met een automatiek en een auto met manueel schakeling kunnen rijden, fijn dat jullie beide opties hebben. Ook heel tevreden naar administratie toe.
Het terugkommoment was zeer leerrijk! Rijlessen waren zeer goed begeleid.
Er werd teveel tijd gespendeerd aan onrelevante informatie over specifieke rij- (en andere) ervaringen in en rond Genk. Ik vond dat de lessen te 'persoonlijk' werden gegeven en er werden haast geen tips gegeven hoe je als tijdelijke rij-instructeur moest handelen. Ik kwam na 3 lange uren buiten zonder het gevoel dat ik iets nuttig heb geleerd. De mensen in de zaal hebben teveel vragen kunnen stellen of zaken die ze al lang moesten weten. Ik ga ervan uit dat een lesgever een basis aan kennis moet hebben.
Het was een leuke ervaring. De begeleiders waren super vriendelijk en legde alles goed uit.
Bij het uitvoeren van de oefeningen werd ik goed ondersteund door de rijlesgevers. We moesten vaak wachten op onze beurt.
Duurde te lang. Van de hak op de tak. Persoonlijke gedachten zijn niet noodzakelijk en is geen meerwaarde. Erg koud lokaal. Een automaat met koffie of water zou toch mogelijk moeten zijn als men reeds vanaf 9.00 aanwezig dient te zijn. Opgepropt op elkaar zitten.
je krijgt er heel goede uitleg zeker een goede rijschool
Had in eerste instantie iets van dit is weer geldklopperij maar het tegenovergestelde is bewezen. Ben blij dat ik die ervaring opgedaan heb.
Aanrader voor alle ouders voor ze met hun kinderen in het verkeer gaan met een voertuig.
zeer aan te bevelen
29 Hasseltweg
Genk 3600
Sinds 1965 organiseert Rijschool Hendriks opleidingen voor het behalen van een rijbewijs in de provincie Limburg. Met haar jarenlange ervaring profileert Rijschool Hendriks zich als een van de meest toonaangevende en vooruitstrevende rijscholen van Vlaanderen. Gespreid over negen vestigingen leiden onze 30 medewerkers kandidaten op in alle rijbewijscategorieën.
• Iedereen mag een review plaatsen zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd