Ik vond het een prima opleiding. Ik heb voor de theorie geen lessen gevolgd dus alleen de praktijklessen gehad. Marcel Bakker is een uitstekende instructeur die lessen super doseert en doceert. Niets dan lof.
x
Voor dat ik het wist, was de dag om.
5 modules achterelkaar gevolgd. Gemotiveerde en gepassioneerde docenten.
Leuke circus U20 zeer informatief en goed uitgelegd door de mensen die ons van informatie voorzien
Snelle service, zeer goeie instructeurs ze nemen lekker de tijd voor je en je voelt je zeer op je gemak in de wagen
Cursus basis ADR goede uitleg van de cursusleider
Een goed opleidingsinstituut met een breed palet aan opleidingen.
Interessante stof, waarmee je bij de les blijft
Nvt
De instructeur ging er wel eens een beetje snel doorheen Op sommige punten klopte het lesboek niet er zaten fouten in
De praktijkles is een herhaling van de theorie welke thuis gestudeerd is. Ik zou de praktijk wat intensiever maken.
Tja kort en krachtig, top instructeur. Leuke gezellige dag gehad met de kers op de taart, geslaagd! Rijbewijs BE begaald via STAP budget (dus volledig betaald door UWV). Parkeren op locatie wat slecht, maar het is Amsterdam. Prima lunch gekregen. Niet te klagen over de dag!
In 1 woord...helemaal goed!!
Ik ws verbaasd en verrast dat instructeur alle tijd die er was voor cursus wist vol te maken met het praten over een tachograaf. En was nog leerzaam ook.
Goed gedaan
Ik voelde me gewoon thuis de service alles was on point tijden en lessen waren allemaal top!
Pretitige les, goede docent
Tijdens mijn curssusen was de buur klas te luidruchtig en dat gaf veel afleiding.
Eerst keer dat binnen kwam voor info ben ik super te woord gestaan en is mijn cursus super geregeld tot de laatste dag
Goed
Fijne opleiding
De cursus conditioneel vervoer, was voor mij van het begin tot het eind boeiend. Inhoudelijk kan je er wat mee in de praktijk. Het was voor iedereen te begrijpen wat de lesstof in hield. Ook het technische gedeelte van de koelinstallatie werd voor niet techneuten goed uitgelegd, ook werd er navraag gedaan of men het begreep.
Super topp
Geen.
Begin 2022 deed het Westlandse familiebedrijf DON Opleidingen een overname van Verkeerschool Trilling (Amsterdam) en Van Vugt Verkeersopleidingen (Wognum). De drie waren geen onbekenden van elkaar en werkten al intensief samen via de landelijke coöperatie Transportopleider (TPO). Met de overname kwam er opgeteld meer dan een eeuw aan opleidingservaring bij elkaar en konden er klanten door heel West-Nederland worden bediend. Met toegevoegde alternatieve lesvormen worden er inmiddels zelfs bedrijven door heel Nederland ontzorgd. Per 1 januari is Verkeersschool Trilling verder gegaan als DON Opleidingen Amsterdam.
• Iedereen mag een review plaatsen zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd