De auto\'s zijn meestal vrij nieuw en goed onderhouden. Het huren en terugbrengen gaat makkelijk en vlot.
gemakkelijke reservering via internet en snelle service bij het ophalen en terugbrengen van de auto
Diverse malen een auto gehuurd. Prima service en auto\'s.
Ik had om een 330 cm bus gevraagd, niet beschikbaar in Leiderdorp, en ben akkoord gegaan met Leiden wetende dat ik een dag parkeergeld (Molen de Valk) voor die dag kwijt zou zijn, echter een 330 was op de dag zelf niet beschikbaar, dus heb het moeten doen met een 250. Daarbij had gevraagd om een piano verhuis \'ding\', ook op de dag niet beschikbaar, wel iets wat er op lijkt, maar waar echt geen piano mee vervoerd kon worden. Dus alles bij elkaar deze keer niet zo positief.
Heel goed ervaring! Het enige opmerkening is dat, toen wij de auto gereserveerd, er was niet duidelijk dat de auto geen winterbanden had en we konden niet naar Duitsland toen er slechte weer was.
Snelle afhandeling, vriendelijk, goede uitleg over regels. Tip op de internet site staat de locatie bij Leiden versprongen hierdoor is het moeilijk op deze locatie te komen want je drukt snel op iets anders.
Wederom weer super. En wat we zo leuk vonden: dat we een kerststol mee kregen. We gingen op vakantie in Nederland, maar in het huisje van Center Parks........helemaal niks extra\'s, niet eens een zakje kerstkransjes. Hij was trouwens lekker de kerststol.
AutoRent HuurMij Leiden, is een zeer goed bedrijf met hele aardige medewerkers die graag voor je klaar staan en bij hun voel je je nog echt ouderwets een klant. Heel vriendelijke en beleefd wordt je geholpen en heb je vragen die je door middel van een e-mail stuur, dan krijg je erg snel een reactie en lossen ze het goed en vakkundig op. Ga zo door AuotRent HuurMij Leiden jullie krijgen van ons een 10 voor alle goede zorgen! Gert & Jolanda Suurland.
vriendelijke mensen, snelle verwerking van de teruggave
Medewerkster was erg vriendelijk bij ophalen van de auto. Tank was echter niet helemaal vol. Heb circa 30 km voor retourneren auto getankt (nog extra op gelet dat tank echt vol was), kreeg echter bij afrekening naheffing voor 4,5 liter benzine; kan niet kloppen.
• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews written on your own initiative are immediately shown online and verified within 72 hours