Ik nam studiebegeleiding omdat ik erge moeite heb met SPSS en dit oefen ik graag met iemand die gelijk tips en tricks geeft.
Voor statistiek om sommetjes te kunnen oefenen en als deze niet begreep hulp en uitleg te kunnen vragen. Veel aan gehad, maar het is ook een avond te druk geweest. Die avond liep ik zelf enorm vast en kon ik grotendeels van de tijd weinig doen.
Er waren een aantal onderwerpen die ik lastig vond binnen het statistiek vak dat ik volgde. Deze onderwerpen werden duidelijk uitgelegd in de bijles (net anders dan het boek) waardoor ik de stof beter begreep. Het enige kleine minpuntje was dat het laatste kwartier van de bijles een andere bijles werd gegeven in dezelfde kamer wat een beetje afleidend was. Op de vorige locatie zat ik in een kleinere kamer alleen wat voor mij iets beter werkte. Ook was het soms lastig dat ik de termen vooral in het Engels kende en de bijles leraar ze vooral in het Nederlands gebruikte.
Beste student, Helaas heb ik tijdens mijn afstudeerperiode een slechte begeleiding gehad. Ik kreeg nauwelijks feedback. Bij studiemeesters kreeg ik begeleiding van Stefan in Eindhoven. Deze begeleider heeft mij gemotiveerd, super begeleid en gesteund, zodat ik uiteindelijk mijn scriptie succesvol kon afronden. Ik begrijp dat je denkt het is een behoorlijke investering. Is het ook, alleen besef je ook dat je door deze begeleiding eerder klaar kunt zijn met je studie zodat je deze investering eerder terug kunt verdienen. Studievertraging heeft immers ook zijn kosten, weeg dit tegen elkaar af. Het feit dat je op studiemeesters terecht bent gekomen, geeft al aan dat je een sterk doorzettingsvermogen hebt. Ik ben super tevreden met de begeleiding van studiemeesters. Ook kan ik nu eindelijk mijn dromen waar maken. Ik zeg doen, succes! Groet, Eymen
Voor meer structuur en efficientie. Het heeft mij erg goed geholpen, kan het iedereen aanraden. Als deeltijdstudent is mijn tijd kostbaar dus dit was een hele goede manier van werken en nam bovendien veel stress weg.
Ik nam studiebegeleiding omdat ik een belangrijk examen moest halen en ik niet het gevoel had dat ik dat op eigen kracht kon behalen. Ik vond de bijlessen heel erg fijn, omdat ik het gevoel had dat er echt de tijd voor me werd genomen en niks te gek was. Ik ben geholpen met een geduldige aanpak, ook al moest iets 100x uitgelegd worden dan werd dat gedaan. Daardoor heb ik uiteindelijk mijn examen gehaald en zou ik studiemeesters aan iedereen aanraden!
Omdat ik in mijn eigen omgeving niet goed aan mijn scriptie kon werken en ik een sparpartner nodig had voor de inhoud van mijn scriptie
Steven heeft me een aantal handvaten gegeven waarmee tijdig mijn afstudeeropdracht kon voltooien. Hij heeft me het juiste inzicht verschaft als ik weer eens een keer vast liep. Heel veel dank hiervoor.
Mijn scriptie was voor de 3e keer afgekeurd. Via bekenden ben ik bij Studiemeesters terecht gekomen. Hier ben ik ontzettend goed geholpen. Tijdens de eerste studiebegeleiding werd er al zoveel nuttige informatie besproken. Informatie die ik nog nooit binnen de opleiding gehoord had. Samen met Bianca heb ik mijn scriptie doorgenomen en ben ik aan de hand van gesprekken en feedback mijn rapport gaan aanpassen. Na iedere afspraak kon ik weer vol zelfvertrouwen aan de slag en was het voor mij duidelijk wat en hoe ik iets moest aanpassen. Voor iedereen die vastloopt met zijn scriptie kan ik Studiemeesters echt aanraden!
onvoldoende voorkennis en onvoldoende begeleiding bij studieinstelling. in korte tijd is mij een en ander zeer helder geworden.
Ik was op zoek naar een werkplek waarin in geconcentreerd kon werken aan mijn studie. Bij studiemeesters bieden ze goede persoonlijke hulp op maat.
Thesis kreeg ik niet voor elkaar, schrijven, verbanden leggen bij hypotheses, onhandige data. Uiteindelijk ben ik erg goed geholpen, wel had ik eerder aan persoonlijke scriptiebegeleiding moeten beginnen, dit mogen jullie best aankaarten. Aan het begin deed ik alleen studiedagen, vanwege geen discipline.
omdat ik moeite had met het schrijven van mijn scriptie, en begeleiding nodig had in het bedenken van de opzet van het verslag en de uitvoering ervan.
Ik wilde graag bijles want ik had moeite met de stof, ik wilde graag studiedagen om al mijn werk bij te werken
Ik kon mij niet goed concentreren en werd gestrest als ik bezig was aan school. De rustige werkomgeving zorgde ervoor dat ik mij weer kon concentreren en veel werk kon verzetten in een dag
Ik was mijn scriptie verloren en was zo gestresst dat ik niet meer goed kon nadenken. De begeleiding die ik had hielp mij de rode draad weer op te pakken!
Ik heb meer zlefvertrouwen gekregen dat wat ik wilde opschrijven ook goed was. Hierdoor kon ik eerder knopen doorhakken waardoor ik beter en sneller kon schrijven aan mijn eindverslag.
Ik had meer dan 1 jaar vertraging opgelopen en kreeg als laatste een aanvullende afstudeeropdracht erbij, omdat mijn onderzoek niet bedrijfskundig genoeg was. De uitgewerkte afstudeeropdracht vonden ze ook niet goed. De aanvullende opdracht ging over het herinrichten van de organisatie aan de hand van het klaverbladmodel. Om dit goed uit te werken heb ik Studiemeesters benaderd! Dankzij de hulp van Studiemeesters heb ik mijn afstudeeronderzoek gehaald en ben ik eindelijk geslaagd !
Ik nam studiebegeleiding omdat ik onvoldoendes haalde voor theorietoetsen, terwijl ik erg hard leerde. Dit leidde tot een negatief bindend studieadvies, waardoor ik van Hogeschool Leiden af moest... Wat ik aan de studiebegeleiding had die ik intensief ging benutten toen ik opnieuw begon op mijn huidige school, is dat er meerdere manieren zijn van leren die ik nog niet eerder had gebruikt. Wat mij ook heeft geholpen is om te studeren door middel van routine in plaats van discipline. Het voelt goed om een steuntje in de rug te hebben!
Had hulp nodig in structuur en duidelijke toelichting wat ik moest doen. Daarbij is goed geholpen en hebben de uren voor extra focus gezord!
In de allerlaatste fase van mijn scriptie merkte ik dat ik vastliep. Er moesten nog veel verschillende dingen gebeuren voordat ik mijn scriptie in kon leveren, en de tijdsdruk die ik ervoer, hielp hier niet bij. Studiemeesters heeft mij geholpen om structuur aan te brengen in de taken die nog gedaan moesten worden, en meegedacht in hoe ik de uitkomsten van het onderzoek beter kon interpreteren. Daarnaast boden de studiedagen mij een fijne, rustige werkomgeving, waar ik zonder afgeleid te worden, goed geconcentreerd naar mijn einddoel kon werken.
Ik heb studiebegeleiding gehad, omdat ik meer hulp nodig had bij het vak statistieken. Ik was, met name, zeer tevreden over de studieavonden.
Het advies van mijn scriptie was onvoldoende beoordeeld. Door hulp van May Lin van Studiemeesters heb ik gestructureerd mijn advies weten op te krikken naar een 7!
Mogelijkheid om structuur en begeleiding in de avond te krijgen.
123 Rapenburgerstraat
Amsterdam 1011 VL
• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews written on your own initiative are immediately shown online and verified within 72 hours