Prima uitvalsbasis voor dagjes uit naar Rotterdam/Den Haag/ Delft/ Scheveningen en ook nog voor een lekkere wandeling langs het nabijgelegen strand
We hebben een heel fijn weekend gehad. Alleen jammer dat we de WiFi niet aan de gang konden krijgen
Hartstikke gezellig die 2 aan elkaar geschakelde woningen dmv een deur. Ruimte genoeg en steeds bij elkaar in de buurt.
Leuk en net park heel vriendelijk personeel bij aankomst om 12 uur mochten wij al in ons chalet
Fijn park goede locatie zo aan de zee. Park was vuurwerkvrij, alleen werd er in de omgeving veel vuurwerk afgestoken. Hier kan het park natuurlijk niets aan doen, maar ik zou er niet voor kiezen om me als vuurwerkvrij te profileren. De bank in het chalet is echt verschrikkelijk, na een dag hadden we al last van onze rug. Er is vanuit het park ontzettend goed op gereageerd dmv het brengen van kussens, maar mijn advies zou zijn om die banken te vervangen door reguliere banken er is ruimte genoeg voor in het chalet. Wij komen zeker een keer terug in het voor of najaar.
Fijn huisje, goed schoongemaakt. Ipv een vaatwasser had ik liever een oven gehad. Maar ik kan me voorstellen, als je met een gezin bent, dat een vaatwasser wel fijn is.
park wordt aangeboden als vuurwerkvrij. Dat klopt, 100 m verder wel vuurwerk. huisjes zien er aan de buitenkant mooi uit, maar van binnen veel minder. Erg gehorig.
Wij hebben fantastische dagen gehad, geen gebruik gemaakt van het restaurant. Zelf gekookt en een dag naar de sauna in Schiedam geweest. Op 1 januari hebben 5 mensen een Nieuwjaarsduik op het naturistenstrand gedaan.
Weer heerlijk uitgewaaid in de kerstvakantie!
We worden altijd vriendelijk ontvangen bij de receptie, zeer behulpzaam en altijd snelle antwoorden op mail. Tijdens oudjaar kwamen ze met gluhwein en oliebollen aan. Ontbij dat we hadden besteld was fantastisch met heerlijke verse broodjes enorme eitjes. De maaltijd die we in de horeca gebruikten was helaas dit keer niet zo bijzonder, taaie pizza, te ver doorgebakken kipschnitsel, maar dat zal een vergissing geweest zijn, normaal is het beter.
Zeer slechte ervaring omdat er ontzettend veel en ontzettend lang vuurwerk is afgestoken, inclusief bommen. Wij zijn compleet gestrest en met gestrest hondje zaterdag vertrokken omdat het nog bezig was zowat naast het chalet.
Onze ervaring was prettig. Lekker dichtbij het strand wat fijn was voor de honden. Bij het aangeven van de mankementen van de chalet werd dat goed opgevangen en word er actie ondernomen
vriendelijke ontvangst, heb mij samen met hondje prima vermaakt
Er werdt uitstekend gereageert op uitdagingen.
Wat we vonden tegenvallen: Zo weinig afstand tot de buren Zoveel vuurwerk/drankgelag vanaf de dijk Zo ver als het strand was vergeleken met de plattegrond
Wij zijn zeer tevreden was met mijn moeder en mijn hond, kan ik niet kiezen bij reisgezelschap. Vriendelijke medewerkers. Hebben het erg fijn gehad. In verband met het slechte weer in het Noorden zijn wij een dag eerder teruggegaan. Ben vergeten de broodjes van maandag af te zeggen. Hoop niet dat ze nu nog in de bak liggen? Bedankt. Met vriendelijke groet, Karin van Basten
Goede locatie wanneer men beschikking heeft over eigen vervoer. Met het openbaar vervoer is het niet de beste locatie om te bereiken. Het huisje voldeed meer dan verwacht, al oogt de aankleding gedateerd. Het niet hebben van een minimarket (kleine supermarkt) was een groot gemis. Tijdens het verblijf is er goed aan de regels gehouden van geen vuurwerk afsteken. Mbt de nieuwjaarsduik (b)leek er misinformatie te zijn over de exacte locatie. Kan gebeuren. Het huisje was schoon, maar plekken zoals lampekappen en brandblusser hadden een dikke stoflaag. De bloemen waren een pluspunt! slim om dat zo te doen. De lamp was ook snel gefixt.
We hebben een mooi oud en nieuw gevierd . Enige minpunt is...het is een vuurwerk vrij park...echter direct buiten het park op het fietspad werd volop vuurwerk afgestoken. Jammer voor onze honden die mee waren. Verder geen klachten!!!
wij hebben echt genoten met elkaar .Heel vriendelijk ontvangen met een bos bloemen Dat vonden wij al leuk,nog nergens zoiets meegemaakt.Toppy
Huisje was niet groot en miste in de huiskamer wat kastruimte, maar verder heel sfeervol, van deze tijd en schoon. Bedden lagen prima. Erg verrast door de bewaker die s avonds een bloemetje kwam brengen. Heel attent!!!! De ligging en omgeving is ook prachtig. Zo dicht aan het strand en in de buurt van een mooie gezellige omgeving. Wij waren er met de feestdagen maar er was in de buurt van alles te doen en open. Kortom: We hebben geweldig genoten, en hebben ons prima vermaakt. En op de valreep bij vertrek nog een leuke verassing gehad waar de GROTE kinderen zoet mee waren in de auto. De "bolderkarren op het park is ook een mooie service maar er waren er te weinig en sommige hadden een lekke band.
Het was een prima huis. Alles voldoende aanwezig.Minpunt was het niet goed functioneren van 1 van de verwarming ketels. ( 2 keer monteur geweest maar bleef behelpen.
Nette, ruime bungalow. Voldoende voorzieningen voor een groot gezelschap, zij het dat je dan wel wat moet improviseren, met name om tijdens de maaltijden met elkaar te eten. Minpunt is dat WiFi in de bungalow absoluut niet werkt, en dat in onze gedigitaliseerde wereld...
huisje was schoon wel zwaar verouderd en stond scheef water in de badcel liep naar de verkeerde kant en tegen valler was dat de horeca in zijn geheel niet open was raar ??
10 t Louwtje
's-gravenzande 2691KR
• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews written on your own initiative are immediately shown online and verified within 72 hours