Prima prijs/kwaliteit verhouding, fijne ontbijtservice, netjes onderhouden park, vriendelijk personeel, voor herhaling vatbaar.
Prima weekend gehad op een mooi park
De kajuit bungalow was mooi opgeknapt. Leuke frisse inrichting,echt van deze tijd.Alleen jammer dat we nu niet met 14 mensen om een tafel konden zitten bij het eten.De vorige tafels en stoelen waren kleiner en die konden we aan elkaar schuiven. De wifi was wel gratis maar werkte erg slecht tot niet. De vaatwasser waste niet echt schoon.
Allerhartelijkste ontvangst bij de receptie! Voor ons familieWE met onze 7 volwassen kinderen en schoonkinderen ideaal WE verblijf. Héél gezellige accomodatie. Bij regenweer mooie stadjes in de nabije omgeving. En sowieso "de zee" vlakbij, altijd geweldig. Enkel de tafel in de 10p-kajuitwoning vonden wij al krap voor 9 volwassen personen, met 10 zou het niet gelukt zijn om samen te eten. Maar dat is dan ook echt het enige minpuntje!
Vond jullie heel erg vriendelijk en erg leuk een bos welkomstbloemen.
goede chalet
Er is maar 1 kast voor 8 personen..het is zeer gehorig.er is maar 1 toilet.liever 2 toiletten en 1 douche.bij de vraag gezelschap ontbreekt de keuze anders: zoals zussen. Ik was met mijn .zussen.
goed
Plezierig verblijf. Positief: - Dicht bij strand - erg attent een bos bloemen bij binnenkomst - Inventaris was prima. - broodjes thuisgebracht om 8.30: Super Negatief: - De huisjes staan te dicht op elkaar; weinig privacy of privé terrein. - Er waren wel zes tv-ontvangers maar Ned 1 of Ned 3 was nergens te ontvangen, Allemaal Duitse zenders. We zitten wel in Nederland Hoor! - Twee sleutels voor een zestienspersoons huisje is te weinig. Er zijn meerdere auto bezitters- een heel gedoe. Waarom niet zonder sleutel uitrijden? - De meeste twee persoonskamers zijn niet geschikt voor kinderen jonger dan 4 jaar en ook niet voor kinderen (stelletjes) ouder dan 25 jaar. Bedden tegen elkaar schuiven gaat niet.
een prima locatie, prachtig gelegen aan de voet van de duiden. In een omgeving die geschikt is voor fietsen en culturele uitstapjes. Jammer dat de kajuitbungalows erg gehorig zijn. allemaal dunne wanden en en een kamer die niet afgesloten kan worden van de gang met slaapkamers
Mooie en fijne vakantie gehad. Bungalow was goed ingericht en zag er schoon uit toen wij kwamen. Zeer goede service bij vragen kregen we direct antwoord en werd het verholpen. Goede bedden en dekbedden. Mooie ligging want je kunt meteen naar het strand toe.
Mooie ruimte, vooral met kleine kinderen. Alleen in alle slaapkamers geen kastruimte/hangkleding Jammer dat de wifi niet optimaal was. Verder was alles aanwezig. En een boeket bloemen zeer attent. We hebben ons prima vermaakt. Wel voor herhaling vatbaar.
Ligging park t.o.v. strand perfect. Receptie personeel zeer behulpzaam bij vragen. Huisje prima 1 opmerking de bedden zijn te zacht voor rugpatienten. Voor de rust prima aan te bevelen . En de prijs nodigt uit om te boeken, Prima Park.
ben tot rust gekomen geweldige stilte !!! komt waarschijnlijk door het laag seizoen !! maar het was geweldig voor ons !!
we hebben een heerlijk weekend gehad
De accommodatie voor 14 personen voldeed.de schuiven onder de bedden waren niet heel netjes...toch keerden we met ons gezin tevreden huiswaarts waarvoor dank. Een zwembad overdekt zou vast de kinderpret verhogen.
Prima verblijf gehad, heel vriendelijk personeel, ligging uitstekend vlakbij het strand.
Het park kennen we we van onze kampeerweken uit het verleden; maar dan was het zomer. Het was nu nog wat "kaal"(letterlijk en figuurlijk) maar Uw service heeft alles goedgemaakt: aan ons verzoek om een broodrooster werd onmiddellijk voldaan, het defecte koffiezetapparaat werd onmiddellijk vervangen en aan de niet functionerende T.V. kwamen liefst vier personen werken, waaronder de manager zelf !! En . . . super belangrijk: we hadden het mooiste uitzicht vanuit het huis (JADE) en er was die week volop zon, en géén spatje regen. Kortom: Vanaf balie tot technische dienst: onze complimenten. (we ontvingen zelfs een fles wijn vanwege de overlast bij het restaureren van de naburige chalets.)
Het huisje viel erg tegen, vuil vaatwerk in de kasten, huisjes staan dicht op elkaar, erg korte bedden, kleine slaapkamers. erg donker binnen. Badkamers ook erg klein. De foto's gaven een ander beeld dan de werkelijkheid.
Weinig bergruimte op de slaapkamers. Het plankje boven de bedden was erg hoog. ook in de keuken weinig bergruimte. Heerlijk dicht bij zee! de bloemen bij ontvangst, was erg leuk en heel bijzonder!
10 t Louwtje
's-gravenzande 2691KR
• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews written on your own initiative are immediately shown online and verified within 72 hours