Goede camping goede service
Beste Dick, bedankt voor uw positieve reactie.
Sanitair gebouw velk k het onderhoud ver te zoeken is. Met name de verlichting/urinoirs/sluiting deuren/doorspoelen wc. Jammer dat de snackbar vrijdags (voor de vierdaagse) nog niet open is. En helaas (donderdags) dingen niet gaar waren. Waar wel een melding van is gemaakt maar niks mee gedaan werd. Maar ondanks die kleine puntjes een super week gehad!! Waarschijnlijk tot volgend jaar!
Beste Klaas, onze excuses dat het mis is gegaan in de kantine. Wij zijn hier druk mee bezig om dit te verbeteren. Maar fijn dat u ondanks alles toch een fijn verblijf heeft gehad! Hopelijk tot volgend jaar.
super gezellig
Beste, bedankt voor uw positieve recensie!
Beste, bedankt voor uw reactie.
kantine/ restaurant was niet goed mn. de bediening. de cafetaria werd amateuristisch bediend, zoals een kaassoufflé aan een kant laten frituren. aankleding en professionaliteit was niet goed.
Beste Bert, bedankt voor uw reactie. Jammer dat u slechte ervaringen heeft met de kantine, wij zijn hier druk mee bezig om dit te optimaliseren. Ik hoop dat u verder een fijn verblijf heeft gehad.
Jammer dat er in de huurchalet geen grote TV is en meer zenders. Je betaald uiteindelijk genoeg voor het hoogseizoen. Wel goed dat er gratis internet is
Beste Marie-Louise, bedankt voor uw reactie. De Wi-Fi is inderdaad gratis voor onze Mobile Homes en Chalets. Uw tips zal ik meenemen in overleg.
De Hygiëne in het noodgebouw (WC/Douche) zou iets beter kunnen. Jammer van het piepschuim huis op veld K. Dat neemt voor de 4-daagse lopers erg veel plaats in.
Beste C., bedankt voor uw reactie. Ik zal uw punten meenemen in overleg.
Prima camping alleen probleem met 6 amp ook na verhoging nog enkele malen uitgevallen kon het wel zelf verhelpen vond het wel jammer dat we moesten bijbetalen het verblijf was al niet goedkoop.(4daagse week) Gr Aad en Anneke Broch
Beste Aad en Anneke, bedankt voor uw beoordeling. Jammer dat het met de stroom niet goed is gegaan. Ik hoop dat u ondanks dat een fijn verblijf heeft gehad.
Beste A.A., bedankt voor uw beoordeling.
Vriendelijke ontvangst en weer een prima vakantie gehad
Beste C.H., bedankt voor uw fijne beoordeling. Hopelijk tot ziens!
Wederom een top week gehad we komen volgend jaar zeker terug
Beste Paul, bedankt voor uw mooie beoordeling.
In de week van de Nijmeegse vierdaagse altijd goed.
Beste Anneke, bedankt voor uw reactie!
Het is een fijne camping alleen vinden wij het niet zo prettig voor de vierdaagse week dat je dat vanaf 2 januari kunt bespreken waarom niet eerder en wij hebben jaren op c14 gestaan en waarom wordt daar geen rekening mee gehouden verder is het prima
Beste Ans, bedankt voor uw reactie. Wanneer u 2 weken of langer op een comfortplaats wilt staan, kan men nu al boeken. Wanneer u korter dan twee weken wilt boeken, is dat vanaf de eerste werkdag in januari. Deze regel hanteren wij al jaren en helaas kunnen we daar op dit moment weinig aan veranderen. Maar ik zal het meenemen in overleg en kunnen altijd kijken of we er iets aan kunnen doen.
Meer controle op gasten die de regels van de camping niet naleven zou op zijn plaats zijn; denk aan hondenpoep, kinderen die schoenen afspoelen in babybad bij het zwembad, ruziënde campinggasten om maar even wat te noemen. Het mooie niveau van deze camping wordt hierdoor naar beneden gehaald.
Beste Jan, bedankt voor uw reactie en wij zullen uw punten meenemen in overleg.
Prachtige camping .Veel fiets mogelijk heden. Goed sanitair. Wij komen zeker nog eens terug.
Beste Jo, bedankt voor uw mooie cijfers en uw reactie. Tot de volgende keer!
Gewoon een goede en fijne camping. Niks op aan te merken eigenlijk. Evt iets meer douches voor de mannen, maar dat is ook alles en geen grote ergernis. Als we weer vierdaagse gaan lopen volgend jaar komen we zeker weer en anders wellicht evenwel weer een keer.
Beste Rinie, bedankt voor uw beoordeling. Fijn dat onze camping u zo bevalt. Wij zien u graag weer!
wij hebben weer [voor de 6e keer] genoten van chalet 801, echter voor een 8 persoons chalet, is de koelkast wel wat klein, zou fijn zijn als er in de ruimte waar een wasmachine aansluiting zit, een hogere koelkast geplaatst zou zijn, wij zijn altijd met 4 personen, en hebben wel wat ruimte tekort, wat betreft een koelkast. maar in de 4daagse feestweek, gaan wij zelf vaak uit eten. wat de service betreft vinden wij die FANTASTISCH, als er eventueel gebreken zijn, wordt dat altijd snel opgelost. Perfecte service, kunnen niet anders zeggen. wel vinden wij het jammer dat er kennelijk gasten zijn die dingen beschadigen. Helaas hebben die geen respect voor de eigendommen van een ander. wij hebben al weer een voorinschrijving gedaan voor volgend jaar de 4daagse week. de houten picknick tafel en banken hebben wij niet gebruikt, is al oud, en onze kleren blijven er aan hangen/haken. wij brengen dus altijd onze eigen stoelen voor buiten mee.
Beste Bep en Henk, bedankt voor de moeite die u heeft genomen om een recensie te schrijven. Fijn dat het verblijf en onze service zo goed bevalt bij u. De banken die buiten staan worden langzamerhand vernieuwd en wij zullen kijken of wij iets kunnen doen met de koelkasten. Tot volgend jaar!
weer een heerlijke 4daagse week gehad op uw camping!
Beste Saskia, bedankt voor uw reactie en we hopen u weer te zien volgend jaar.
Zeer goed, vlotte service bij klachten, vriendelijk personeel
Beste Koos, bedankt voor uw opmerking en fijne cijfers.
Beste Wija, bedankt voor uw positieve beoordeling.
Bij het reserveren en op de receptie tijdens het verblijf netjes te woord gestaan. Dit alles was prima. Graag wil ik toch nog wel de volgende opmerking plaatsen. Ik heb met mijn klein dochter de vierdaagse gelopen ze wilde haar knie opnieuw laten in tapen, maar dit was een grote fiasco, de persoon die haar behandelde was volgens mij niet deskundig genoeg omdat na enkele ogenblikken de tape er al weer afviel, het was er zo maar een beetje op geplakt wat ons ook nog 20 euro heeft gekost. Dat vond ik na deze mislukking toch wel erg duur.
Beste Frans, bedankt voor uw reactie. Ik zal uw opmerking doorgeven aan het massage team. Fijn dat het verblijf allemaal goed is gegaan.
4 daagse arrangement. De plaats was niet de mooiste masr de sfeer was goed.
Beste Arie, bedankt voor uw beoordeling.
Jammer dat het met de vierdaagse zo veel lawaai smorgens vroeg is met het rijden van motorrijder en auto's
Beste George, bedankt voor uw positieve beoordeling. Jammer dat u last heeft gehad van het 'smorgens vroeg afrijden van auto's en motoren.
was weer geweldige vierdaagse week
Beste Ad, bedankt voor uw mooie cijfers en hopelijk tot volgend jaar!
Beste Ton, Bedankt voor uw beoordeling!
• Jeder kann eine Bewertung abgeben, solange die Allgemeinen Geschäftsbedingungen und die Datenschutzbestimmungen eingehalten werden
• Wir führen automatisierte und manuelle Überprüfungen durch, um falsche Bewertungen so weit wie möglich zu vermeiden
• Auf eigene Initiative verfasste Bewertungen werden sofort online angezeigt und innerhalb von 72 Stunden überprüft.