Wij zijn gewend om iets meer privacy te hebben als je buiten zit. De kinderen kwamen voor onze voeten gerent, e n de andere gasten kon je hun gesprek zo mee luisteren. Wij vragen ons af, hoe corpulente mensen van de wc gebruik maken.Wij zaten met onze knieen tegen de fontein.Advies gooi die fontein eruit zodat er meer ruimte is,handen kun je in wastafel van de douche wassen.
Voor de kinderen genoeg te doen, het ritje met de trein over de camping was elke dag een feest. Onze kinderen van 3,5 en 5 jaar hebben zich goed geamuseerd. Ze konden veilig zelfstandig naar de speeltuin. Ook het animatie team was heel leuk? Heel eenvoudig opgezet maar voor de kinderen helemaal geweldig en passend. Door zijn eenvoud juist heel goed en leuk. Sanitair was elke keer schoon. Ook hebben we veel plezier gehad aan het kinder-sanitair, dat was haast al een uitje op zich!
een heerlijke week in een prachtige omgeving. Als aandachtspunten zou ik het volgende willen aanbevelen. een gebruiksaanwijzing bij de sauna en de zonnebank. Top dat je daar gratis gebruik van kunt maken! En voor in de chalets een stofzuiger!
de koelkast in de 8 Pers chalet zou iets groter kunnen zijn. chalet zelf was nettjes en schoon.
Heel vriendelijke camping met heel mooi sanitairgebouw in mooie omgeving. Komen er graag terug
Toilet bij dames kon wel wat schoner.
Sanitair,douche/bad gedeelte kan schoner.
Camping De Oude Molen is een super locatie voor gezinnen met kinderen. Zeer hygiënisch sanitair, mooie plekken, alle medewerkers erg klantvriendelijk, professionele animatie. Deze camping verdient echt een 10 met een griffel👍👍👍👍
Leuke camping met een uitgebreid programma voor kinderen ondanks dat het weer niet mee zat hebben wij een leuke week gehad!
Het was een leuke week, door het weer hebben we er niet uit kunnen halen wat er allemaal te doen is op d camping en in de buurt. Fijn chalet, erg ruim.
Wij hebben genoten op deze mooie camping in een hele mooie omgeving!!! En gaan zeker nog een keer terug!!!
wij zijn super tevreden over de camping. en vinden het fijn dat onze 2 honden ook van harte welkom zijn.
Fijne camping,vooral met kleine kinderen.
Heel schoon chalet leuke speeltuin en prima zwembad. Ik vond het wel gevaarlijk dat er kinderen op de glijbaan van het zwembad liepen. Maar dar ligt niet aan de camping maar aan hun opvoeders. Verder erg genoten
Hele fijne kindvriendelijke camping. Lieve goede attente bediening en personeel ook niet vergeten luuk truukjes en bella bloem. Zelfs de kunderbingo is serieus goed geregeld
Het chalet was erg muf! Matrassen waren zeer stoffig. Kasten hadden een bedompte lucht, de douchekop lekte en de toilet kon geen 2x achter elkaar worden doorgetrokken. Het kamertje met het stapelbed was wel erg klein. De verwarming was een uitkomst, de ligging was goed en de woonruimte was ruim. Maar er mag best wel iets aan opgefrist worden!
Perfecte korte vakantie. Wel verdient het toiletgebouw op het basisveld aandacht. Eén urinoir spoelde niet door, de andere moeizaam.
Tijdens de vierdaagse prima vermaakt,zeer goede Camping en dus volgend jaar weer van de Partij.Bedankt voor de gastvrijheid
zeer nette camping
Beste A.J., bedankt voor uw mooie beoordeling.
Leuke camping.
Beste Johan, bedankt voor uw mooie cijfers.
Wij hebben kort geleden het maand-arrangement van juni met nog een week verlengd. Hieruit blijkt wel dat we het op de Oude Molen prima naar ons zin hebben gehad. aankomend jaar ( 2017 )willen we weer in juni komen en wel op plaats C.3. Zend a.u.b. een tarieflijst naar ons.
Beste Johannes, bedankt voor uw positieve reactie. Ik heb een email naar u verstuurd met informatie over volgend jaar. Ik hoop u dan weer te zien op onze camping!
Wij hebben gebruik gemaakt van het Nijmeegse arrangement en stond op K-veld. Vond de hygiene van het toiletgebouw veel minder, dan het centrale toiletgebouw. Op het k-veld is het viezig, oud, douches doen het noet goed. Na het douchen of afwassen heb ik niet het gevoel dat ik schoon ben. Dat is jammer. Terwijl het grote gebouw super voor elkaar is. Een te groot contrast. Verder super tevreden over de gastvrijheid en alle mogelijkheden die er zijn en worden geboden.
Beste Nynke, bedankt voor uw beoordeling. Fijn dat u het zo naar uw zin heeft gehad! Wij gaan van de winter kijken wat wij kunnen verbeteren en kunnen ernaar kijken of wij een mogelijkheid zien om aanpassingen te doen bij het basis sanitair gebouw.
Het toilet gebouw van veld k mag wel beter onderhouden worden. Verleden jaar al r douche slecht nu was die dicht. En met zo veel gasten is dat wel een min punt.
Beste F.J., bedankt voor uw reactie. Wij zijn bezig met plannen te maken voor van de winter en wellicht kunnen wij iets aan het sanitair gebouw doen op het basisveld.
• Jeder kann eine Bewertung abgeben, solange die Allgemeinen Geschäftsbedingungen und die Datenschutzbestimmungen eingehalten werden
• Wir führen automatisierte und manuelle Überprüfungen durch, um falsche Bewertungen so weit wie möglich zu vermeiden
• Auf eigene Initiative verfasste Bewertungen werden sofort online angezeigt und innerhalb von 72 Stunden überprüft.