
Vriendelijk personeel, antwoorden op je vragen.
kundig, tijd, aandacht, vriendelijkheid zeer tevreden over Smile Ommoord
Mijn mondprothese was gebroken en ik kon de volgende dag in Ommoord terecht. Ik ben vriendelijk en vakkundig geholpen. Ook kreeg ik vakkundig advies. Zeer tevreden.
Je wordt goed behandelt Ze leveren goed werk De Clinic is schoon Je wordt vriendelijk ontvangen (Balie) Ik ben zeer te content
Als goed
Perfect geholpen en binnen 10 minuten weer buiten zonder pijn....
Na helaas een breuk van een vulling heb ik een afspraak kunnen maken voor de volgende dag om geholpen te kunnen worden. Prima ontvangst en daarna vakkundig geholpen door de tandarts. Helaas weet ik haar naam niet meer.
Ben zeer goed geholpen en rustig. Ben altijd bang geweest. Maar gaat rustig en word goed uitgelegd.
Fijne praktijk altijd vriendelijk
Positief
Ik ben altijd erg bang voor de tandarts als ik binnen kom al, maar hun stellen je gerust
Als ik vragen heb wordt ik altijd goed geholpen.
zeer goed en je word goet behandelt
Goede ervaring. Op tijd geholpen, hetgeen belangrijk is als je een behandeling moet ondergaan. Professioneel omdat er voor de behandeling duidelijk wordt gezegd wat er staat te gebeuren. Tijdens de behandeling wordt gevraagd hoe het gaat. Ruimte voor kleine pauze. Nazorg met duidelijke uitleg wat je kunt verwachten en advies.
Nvt
Na dat ik tijdje bij deze instelling kom .vind ik dat altijd redelijk goed gelopen ben. Alleen jammer dat ik in 4 jaar tijd steeds andere tandarst krijg. Terwijl ik als vreselijk bang ben .
Goed & professioneel geholpen!!
De vestiging is ver van mijn huis, maar het vertrouwen dat ik stel in de tandarts maakt dit alles waard.
Goed geholpen uitleg is goed
Tand arts die ik heb is top in haar werk Zij heeft mij heel blij gemaakt.
Vijf jaren geleden eerste ervaring gehad met implantatie.Nu terug ivm met problemen .Direct vriendelijk geholpen .
Zie boven
Ik ben goed en vriendelijk geholpen.
het gaat altijd goed op afspraak en daar zijn we blij mee!!
Vriendelijk, kundig, werken op tijd, leggen uit wat er gaat gebeuren. Kortom: alles wat je als cliënt kan wensen.
Al 25 jaar actief op het gebied van tandheelkunde en tandtechniek. Wij zijn gespecialiseerd in implantologie, kunstgebitten en esthetische tandheelkunde. Alles onder één dak. Behandeling onder narcose is ook mogelijk.
• Iedereen mag een review plaatsen zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd